Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Viva Amiga!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Viva Amiga!

    Už jsem měl strach, že si to co si v podpisu měl smažeš, tak naštěstí si tak neudělal, nicméně to píčo tam lépe sedělo .

    No a lidi co si chtějí kdákat o mrtvé platformě bych odkázal na Oldcomp do sekce Atari .
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #32
      O: Viva Amiga!

      @kunilingus - dík za opravu v podpisu, alespoň je to spisovně
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #33
        O: Viva Amiga!

        @dedy: nojo, jenže se to teď nelíbí lišákovi a jeho jemnocit bych ranil jen velice nerad
        Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

        Komentovat


          #34
          O: Viva Amiga!

          Tak pak snad jedině znak pro vypnout/zapnout <|> , ten snad nikoho neurazí ani neraní.

          Komentovat


            #35
            O: Viva Amiga!

            Som si to dnes pozrel. Chybal mi tam uplne vyvoj A500 po next gen amigy - co/preco sa zmenilo, preco big amigy a desktop amigy naraz a tak - nieco co sa z HW popisu neda zistit. Mozno som len ovplyvneny mnozstvom dokumentov o Jobsovi, ktore mi prisli tak nejak technickejsie. Cele to posobilo ako multimedialny epitaf 10 minut slavy, 40 minut pad a 10 minut sucasnost. Neskumal som, ale skor taka dokumentarna prvotina mi to prislo. Kazdopadne cenim snau. Koniec rantu

            Komentovat


              #36
              O: Viva Amiga!

              Já byl celkem taky zklamaný. Málo technických informací a třeba v závěru mohli natočit pár záběrů z nějaké velké demosoutěže. Určitě šel ten dokument udělat lépe.
              I love Amiga

              Komentovat


                #37
                O: Viva Amiga!

                Tak pokud se vam nelibila Viva Amiga, treba to vylepsi dalsi podobny dokument, tentokrate zamerny trosku obecneji na Commodore
                The Commodore Story - Changing the world 8-bits at a time

                https://www.kickstarter.com/projects/yousee3d/the-commodore-story-changing-the-world-8-bits-at-a

                Komentovat


                  #38
                  O: Viva Amiga!

                  No ja by som to aj backol, len to bude cele o 8-bitoch? Sranda ze amiga nemusela byt nakoniec comodore ak by existoval kickstarer na A500


                  Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                  Tak pokud se vam nelibila Viva Amiga, treba to vylepsi dalsi podobny dokument, tentokrate zamerny trosku obecneji na Commodore
                  The Commodore Story - Changing the world 8-bits at a time

                  https://www.kickstarter.com/projects...ld-8-bits-at-a

                  Komentovat


                    #39
                    O: Viva Amiga!

                    Ještě je možnost si vybrat tohle:

                    The PlayStation Revolution is an independent documentary feature film that uncovers the incredible story behind the creation of the Sony PlayStation.
                    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X