Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MultiViewer

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    MultiViewer

    Máte někdo koupený nový MultiViewer z AmiStore? Potřeboval bych otestovat českou lokalizaci.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    O: MultiViewer

    Kdyz to pocka do vikendu, tak bude znit odpoved ano (mam vydaje rozdelene do jednotlivych mesicu, v Amiga kolonce uz za cerven nic nezbylo...).

    Komentovat


      #3
      O: MultiViewer

      Tak uz mam MultiViewerNG nainstalovany - podle meho skromneho nazoru zatim nejlepsi prohlizec pro OS4, muj dosavadni favorit MysticView sice stale jeste v nekterych ohledech vede (eg. rychleji startuje), MultiViewer ale nabizi vetsinu jeho vlastnosti + podporu moderniho hardwaru (compositing). Pod WinUAE/OS4 je samozrejme nutne vypnout hardware scaling (vyuziva compositing a je zapnuty po prvnim spusteni). Na zobrazovani beznych obrazku (HD rozliseni) staci i 128 MB RAM, s virtualni pameti si ale moc nerozumi (zkousel jsem veeeelky obrazek ). Tedy shrnuto: dobra stabilita, rozsahle moznosti konfigurace a rozumna cena (cca 300 CZK) = doporucuji.

      Komentovat


        #4
        O: MultiViewer

        Taky jsem to nakonec včera koupil, včetně Personal Paintu PPC a ZToolu (ten mám sice zdarma za překlady, ale dobrá věc za podporu stojí). Lokalizace v MultiVieweru ještě chybí, což je více méně spíš dobře. Budu to muset hodně poopravovat.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X