Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PTP picture transfer protocol

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    PTP picture transfer protocol

    Bracha mi dal svuj starej fotak Canon a kdyz jsem ho pripojil tak se objevilo tohle:
    Priznam se ze jsem vubec nevedel ze je neco takovyho v OS4. Nicmene v dokumentaci se o PTP pise
    Přiložené soubory
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    #2
    O: PTP picture transfer protocol

    Podpora PTP je v AmigaOS od verze 4.1 (2008 ). Jedna z onech malickosti, ktere nase pouzivani pocitace delaji prijemnejsim.

    Komentovat


      #3
      O: PTP picture transfer protocol

      Mam jeste jeden novejsi fotak Benq a ten zrejme PTP nepodporuje, proto jsem si toho nikdy nevsiml. Mimochodem ten o generaci starsi Canon dela mnohem lepsi fotky nez Benq. Pro MOS a 3.x je na Aminetu super program CanonToolBox.
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #4
        O: PTP picture transfer protocol

        Si pamatuju když začly digitální foťáky, tak se připojovaly ještě přes COM. Tenkrát si kvůli tomu Jerry koupil Hypercom zorro kartu, aby měl rychlejší stahování fotek. Pro foťáky Camedia byla dokonce amiga aplikace Amicamedia nebo tak nějak a ukazovalo to zmenšeniny... no my jsme na to tenkrát koukali s vyvalenejma očima. Jo Amiga uměla a stále umí! ;o)
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          O: PTP picture transfer protocol

          Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
          Mam jeste jeden novejsi fotak Benq a ten zrejme PTP nepodporuje, proto jsem si toho nikdy nevsiml. Mimochodem ten o generaci starsi Canon dela mnohem lepsi fotky nez Benq. Pro MOS a 3.x je na Aminetu super program CanonToolBox.
          Canon je dobrý, vždy jsem měl canon a fotky jsou ostré jak břitva.
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            #6
            O: PTP picture transfer protocol

            Zkusil jsem teď připojit svůj Canon EasyShare DX6490 i Canon S6500 a ono to fakt jede. Opravdu hezká věc, nikdy mě nenapadlo je připojovat k Amize
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              O: PTP picture transfer protocol

              A vůbec, já už dlouhou říkám že zkušení lidi co používají Amigu i na něco víc jako je právě Ghh, Amigoun, Rektor, Pavlor a další mají tvořit amigaportály, weby, blogy... Těch informací je škoda a člověk musí na všechno přicházet takhle náhodně.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X