Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Linux MintPPC na Pegasos II

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Linux MintPPC na Pegasos II

    Omlouvám se zájemcům, že mi to tak dlouho trvalo, tady je konečně návod na instalaci Linux MintPPC na Pegasos II, vč. 3D podpory pro Radeon.

    AmigaOS3: Amiga 1200
    AmigaOS4: Micro A1-C, AmigaOne XE, Pegasos II, Sam440ep, Sam440ep-flex, AmigaOneX1000
    MorphOS: Efika 5200b, Pegasos I, Pegasos II, Powerbook G4, Mac Mini, iMac G5, Powermac G5 Quad

    #2
    O: Linux MintPPC na Pegasos II

    Zrovna včera večer si jsem stáhl instalační ISO, že se na to podíván. Takže díky za návod, nemohl přijít ve vhodnější chvíli
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      O: Linux MintPPC na Pegasos II

      Já včera instalovala Debian 8.1, tak jsem předtím využila uvolněné místo na disku dala tam nejdřív MintPPC a napsala podle toho návod
      Jinak v Dedianu 8.1 jsem ještě nezkoušela 3D, ale myslím že postup bude stejný jako u MintPPC.
      Naposledy upravil sailor; 03.06.2021, 18:20:19.
      AmigaOS3: Amiga 1200
      AmigaOS4: Micro A1-C, AmigaOne XE, Pegasos II, Sam440ep, Sam440ep-flex, AmigaOneX1000
      MorphOS: Efika 5200b, Pegasos I, Pegasos II, Powerbook G4, Mac Mini, iMac G5, Powermac G5 Quad

      Komentovat


        #4
        O: Linux MintPPC na Pegasos II

        A nemáš v tom návodu chybu hned v části při stahování ISO?

        Nejdříve si z webu Debianu stáhněte CD pro siťovou instalaci, verze 7 (wheezy) pro powerpc:
        https://www.debian.org/releases/olds...ian-installer/

        To vypadá na ten Debian, MintPPC se stahuje jinde, ne?
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Linux MintPPC na Pegasos II

          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
          A nemáš v tom návodu chybu hned v části při stahování ISO?

          Nejdříve si z webu Debianu stáhněte CD pro siťovou instalaci, verze 7 (wheezy) pro powerpc:
          https://www.debian.org/releases/olds...ian-installer/

          To vypadá na ten Debian, MintPPC se stahuje jinde, ne?
          No, chyb tam určitě pár bude
          Ale tohle je správně. MintPPC je založen na Debianu 7 (wheezy), jádro a základní systém používá z něho.
          Vlastní MintPPC je nadstavba nad Debianem - tj. vybrané balíky vhodné pro PPC... A to se udělá tím, že instalátoru doplníme jinou url adresu (tj. mintppc.org, místo defaultní debian.org)

          boot cd install/powerpc/vmlinuz-chrp.initrd install url=mintppc.org

          podrobnosti zde: http://www.mintppc.org/content/insta...ons-mintppc-11
          AmigaOS3: Amiga 1200
          AmigaOS4: Micro A1-C, AmigaOne XE, Pegasos II, Sam440ep, Sam440ep-flex, AmigaOneX1000
          MorphOS: Efika 5200b, Pegasos I, Pegasos II, Powerbook G4, Mac Mini, iMac G5, Powermac G5 Quad

          Komentovat


            #6
            O: Linux MintPPC na Pegasos II

            Aha, tak já si to nejdřív pořádně přečtu a zkusím to nainstalovat
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X