Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Dragon2001

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Dragon2001

    Monitory LCD jak jsem slíbil budu testovat přes redukci jak bude A600 kompletní s CF kartou ( je nejlepší na přenášení).

    Komentovat


      #32
      O: Dragon2001

      Dále řeším redukce na ovladače PSX2 pro Amigu, přeci jen mi přijdou pohodlnější jak joysticky..

      Pár typů:





      Případně nezabývá se někdo výrobou? Hned bych nějaký bral...

      Komentovat


        #33
        O: Dragon2001

        Autorem citovaného textu je DRAGON2001 Přejít na původní příspěvek
        No, koukám, že tu moc lidí se mnou nemluví když se ptám, škoda no...
        Jsou prázdniny, tak na to ber trochu ohled a nečekej odpovědi hned. Navíc u mnoha otázek si dáváš i sám odpovědi, tak je to pak těžký
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #34
          O: Dragon2001

          Ad gotek - svoje stávající diskety si převeď do ADF a dej si goteka interně, to mi přijde logičtější, než se mrcasit s DF1:, ale samo uvidíš sám no.
          Ad LCD - bez scandoubleru bych to nedělal, ale ten počítám asi máš, jo?
          Ad PSX redukce - jako jo, je to pohodlnější, ale přesto bych spíše doporučoval udělat nějaké to předrátování navrh. Zejména směr joysticku "nahoru" namapovat na nějaké tlačítko, pak se rázem stanou hopsačky hratelnější!
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #35
            O: Dragon2001

            Interní gotek podle mě není moc praktický. Externí nebo towerový má ergonomicky smysl.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #36
              O: Dragon2001

              Jasně ale jak na něj? Nikde jsem jiný návod na kabel nenašel.....

              Komentovat


                #37
                O: Dragon2001

                Jako já jsem prase, takže jsem Goteka prostě vyměnil za floppynu - bez zásahu do kabeláže a tak - a volně se mi válí uvnitř. A funguje.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #38
                  O: Dragon2001

                  Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                  Jsou prázdniny, tak na to ber trochu ohled a nečekej odpovědi hned. Navíc u mnoha otázek si dáváš i sám odpovědi, tak je to pak těžký
                  co my jiného zbyde? To víš ,mám Amiga zápal, to se nedá nic dělat.... jsem rád zas mezi svými ....

                  Komentovat


                    #39
                    O: Dragon2001

                    Včera večer jsem se bavil tvořením CF karty , opravdu jsem netušil jaké jsou možnosti. Tehdy, když jsem měl Amigy tak hdd byl jen vysněmým snem....
                    Do konce týdne to snad stihnu dodělat a konečně si spustím Workbench z CF.....

                    Komentovat


                      #40
                      O: Dragon2001

                      Na začátek bych doporučil nainstalovat ClassicWorkbench (v emulátoru, pak nakopírovat na tvou CF kartu), je to nejrychlejší start k seznámení se s pokročilejšími funkcemi Amigy.
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #41
                        O: Dragon2001

                        Takže... konečně jsem "pěkně" rozjel workbench CF jak na A600 tak i na A 1200... Ovšem klasicky dochází paměť. S 2 MB v každé Amize toho člověk fakt moc nenadělá a je naštvanej. Plno věcí nejede. Workbench se často po spuštění hry kousne, připadá mi to pamětí. Poradíte co s tím? Jak uvolnit paměť aby se toho rozjelo přeci jen více? Případně co použít na rozšíření paměti? Kde koupit sehnat? Trochu jsem se rozkoukával co se týče karet PCMCIA ale ty ceny...no dost hrůza. Stačilo by 2 mb nebo raději 4 mb? Nebo rovnou koupit turbínu,že? Poptával jsem ale žádná reakce, dík za info...

                        Komentovat


                          #42
                          O: Dragon2001

                          Já bych investoval do nějaké turbokarty. Nejlépe s procesorem 68030. K tomu 16 nebo 32 MB RAM a půjde ti prakticky všechno, co bylo kdy na Amigu vytvořeno.
                          A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                          Komentovat


                            #43
                            O: Dragon2001

                            Autorem citovaného textu je trafo Přejít na původní příspěvek
                            Já bych investoval do nějaké turbokarty. Nejlépe s procesorem 68030. K tomu 16 nebo 32 MB RAM a půjde ti prakticky všechno, co bylo kdy na Amigu vytvořeno.

                            Horší je, kde sehnat turbínu s 16 mb, nikde jsem neviděl nic k sehnání, nevíš o něčem?

                            Komentovat


                              #44
                              O: Dragon2001

                              Poslední ACA1233 ještě skladem, jinak je asi všude vyprodaná.
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #45
                                O: Dragon2001

                                Jak píše Solaris v Retroami ještě mají. Jinak můžeš zkusit třeba eBay nebo Amibay. Někdy se dá narazit na pěkné kusy za dobrou cenu. Ale celkově příležitostí ubývá.
                                Karet je mezi amigisty spousta, ale ochota se jich zbavovat mizí.
                                A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X