Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové kastle pro A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Nové kastle pro A1200

    to už je lepší
    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

    Komentovat


      O: Nové kastle pro A1200

      Já už to mám taky doma, dorazilo to v pátek.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        O: Nové kastle pro A1200

        Tak jsem si přehodil Amigu do černého case. Moc se mi líbí provedení šroubků, kde jsou kovové matice v kastli. Provedení case je slušné, ale rozhodně ne precizní. Třeba lze poznat, kde je připraven výlisek na displej nad Amiga logem. Sloupky pro uchycení PCB s LED jsou vyšší než na originále, LEDky jsou tak cca o 0,5mm zapadlé v case. Logo A1200 se mi také moc nelíbí, ale z ebay jde koupit jiné. Floppy Chinon mi tam moc nesedlo, dal jsem tam Panasonic. Uvidíme, až přijdou další tlačítka. Celkově jsem ale spokojený, a možná si objednám i ty černé klávesy.
        Přiložené soubory
        I love Amiga

        Komentovat


          O: Nové kastle pro A1200

          Moc pěkný. Já bych jinak ty klávesy ani neměnil. S černými klávesy by tem počítač byl zase o něco dál, než to, co mám u sebe definovaný jako Amiga
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            O: Nové kastle pro A1200

            Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
            Tak jsem si přehodil Amigu do černého case. Moc se mi líbí provedení šroubků, kde jsou kovové matice v kastli. Provedení case je slušné, ale rozhodně ne precizní. Třeba lze poznat, kde je připraven výlisek na displej nad Amiga logem. Sloupky pro uchycení PCB s LED jsou vyšší než na originále, LEDky jsou tak cca o 0,5mm zapadlé v case. Logo A1200 se mi také moc nelíbí, ale z ebay jde koupit jiné. Floppy Chinon mi tam moc nesedlo, dal jsem tam Panasonic. Uvidíme, až přijdou další tlačítka. Celkově jsem ale spokojený, a možná si objednám i ty černé klávesy.
            Moc pekny! S cernejma klavesama to muze vypadat, jako vetsi klavesnice k PC, ale muze to byt docela sexy
            PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

            Komentovat


              O: Nové kastle pro A1200

              A bílá Amiga s bílýma klávesama nevypadá jako větší klávesnice k PC teda?
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                O: Nové kastle pro A1200

                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                A bílá Amiga s bílýma klávesama nevypadá jako větší klávesnice k PC teda?
                ne, to uz je pres 25 let zazity design
                PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

                Komentovat


                  O: Nové kastle pro A1200

                  25 let zažitý design ...připomínající větší klávesnici k PC... takže když už kastomizujeme bednu, barev kláves bych se až tak nebál.. stejně ty stroje máte plný vampírů a podobnýho bordelu, takže je to už vlastně celkem jedno.. nakonec tu zbyde jedinej amigista, a to budu překvapivě já
                  Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                  Komentovat


                    O: Nové kastle pro A1200

                    Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                    25 let zažitý design ...připomínající větší klávesnici k PC... takže když už kastomizujeme bednu, barev kláves bych se až tak nebál.. stejně ty stroje máte plný vampírů a podobnýho bordelu, takže je to už vlastně celkem jedno.. nakonec tu zbyde jedinej amigista, a to budu překvapivě já
                    Pokud si budu pořizovat v budoucnu nějakou další Amigu, tak A500, protože A1200 v základu má zbytečně moc paměti
                    Amiga - PMD 85

                    Komentovat


                      O: Nové kastle pro A1200

                      a co teprv ten snobáckej tv modulátor; nehledě na to, že A500 jakožto klávesníce působí mnohem famóznějším dojmem
                      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                      Komentovat


                        O: Nové kastle pro A1200

                        Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                        25 let zažitý design ...připomínající větší klávesnici k PC... takže když už kastomizujeme bednu, barev kláves bych se až tak nebál.. stejně ty stroje máte plný vampírů a podobnýho bordelu, takže je to už vlastně celkem jedno.. nakonec tu zbyde jedinej amigista, a to budu překvapivě já
                        "Všichni máte ty svoje Baworáky, Merkly, Audyny a podobný bordel, ale moje Škoda 120 je stejně nejlepší".
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          O: Nové kastle pro A1200

                          A ono to sexy je, věř tomu, měl jsem to sice samodomo, ale docela se povedla, a bez těch černých kláves to není ono.
                          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                          Komentovat


                            O: Nové kastle pro A1200

                            Myslim, ze tu je dost zbytocnych kecov (minimalne od prispevku 144 po 161), co nesuvisia s tematom.
                            Naposledy sa solaris pochvalil so svojim ciernym kastlom a potom sa to nejak zvrhlo..

                            Mne by sa tiez asi pacili viac nejake tmavsie klavesy k ciernemu case, ale kazdemu sa moze pacit insie a komu sa co ako paci, tak si to zariadi...
                            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                            Komentovat


                              O: Nové kastle pro A1200

                              Tak mi přišlo nové logo z ebay a teď se mi zdá ten case více sexy
                              Přiložené soubory
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                O: Nové kastle pro A1200

                                Jo, rozhodně to vypadá mnohem líp.
                                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X