Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové kastle pro A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Nové kastle pro A1200

    Lucky you.
    A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

    Komentovat


      O: Nové kastle pro A1200

      Tak aj ja som sa dnes konečne dočkal mojich nových dvoch kejsov. Hurá. Tracking number som dostal už pred mesiacom. Odoslané to bolo 24.2. a prišlo to až 23.3. Divné. Tiež som písal Filipovi pred týždňom a odpísal mi že to preverí. Boh vie, kde to 3 týždne zbytočne trčalo. To už skôr príde balík z Číny.

      Tiež má tá jasná beloba prekvapila, ale v zásade som spokojný. Bol som málo odvážny a nevybral som si farebné variácie. Dnes by som už do niektorej farebnej varianty išiel. Napríklad tá CD32 "color scheme" vyzerá skvelo. Mám dve čisto nové A1200 klávesnice, ktoré som kúpil (á30GBP+P&P) pred tromi rokmi na ebay-i, keď sa ešte dali zohnať. Takže si tam mám čo dať. Len keby mal človek viac času na tieto zábavky...
      A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

      Komentovat


        O: Nové kastle pro A1200

        ta cd32 color verzia sa aj mne paci. Skoda ze vtedy ked som objednaval kastle, tak som este nevedel ze bude robit aj klavesy a tie povodne klavesy by sa mi nelubili v inych farebnych schemach ako v povodnej bielej...
        Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
        Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

        Komentovat


          O: Nové kastle pro A1200

          Je rozdiel kedy predavajuci kupi a zaplati kuriera (pride tracking num) a kedy fyzicky doda kurierovi zasielku (co moze trvat ...). Asi prudko nestihaju a toto im ziska trosku casu. Hlavne ale ze to chodi - mal som obavu ze spravia 100ks a zavru kram ...

          Komentovat


            O: Nové kastle pro A1200

            Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
            Sklamalo ma, ze usko na sialke je zlomene na 4 kusy a samotna sialka je ineho tvaru ako na foto v RMI. Ten tvar by mi az tak nevadil ako zlomene usko. Skoda, na sialku som sa tesil najviac..
            To ouško by mělo jít slepit kvalitním vteřinovým lepidlem a případné chybějící drobné úlomky zakápnout bílou barvou. Lepil jsem takhle ouško zlomené na dva kusy a překvapivě to drží.

            Komentovat


              O: Nové kastle pro A1200

              No já bych v tom horký kafe nad klínem asi nedržel...
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                O: Nové kastle pro A1200

                Ty hrnky si můžete vyrobit u nás s jakýmkoliv obrázkem třeba na www.lagoon.cz. Já si tak dělal hrnek Turricana a synovi Shadow of the Beast.
                I love Amiga

                Komentovat


                  O: Nové kastle pro A1200

                  Ten dátum 24.2.2017 bol už dátum keď bola zásielka označená na webe ako "collected", čiže kuriér si ju prevzal. Tracking number som dostal do emailu ešte o niekoľko dní skôr.


                  Autorem citovaného textu je andrew Přejít na původní příspěvek
                  Je rozdiel kedy predavajuci kupi a zaplati kuriera (pride tracking num) a kedy fyzicky doda kurierovi zasielku (co moze trvat ...). Asi prudko nestihaju a toto im ziska trosku casu. Hlavne ale ze to chodi - mal som obavu ze spravia 100ks a zavru kram ...
                  A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

                  Komentovat


                    O: Nové kastle pro A1200

                    Autorem citovaného textu je bogy Přejít na původní příspěvek
                    Ten dátum 24.2.2017 bol už dátum keď bola zásielka označená na webe ako "collected", čiže kuriér si ju prevzal. Tracking number som dostal do emailu ešte o niekoľko dní skôr.
                    Aha, tak potom sa fakt zatulal kurier - kazdopadne gratulujem ze dorazili!

                    Komentovat


                      O: Nové kastle pro A1200

                      Psal jsem si dnes s Philem a poslední balíky budou odeslány do konce dubna, pak bude celá kickstarterová kampaň považovaná za dokončenou.
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        O: Nové kastle pro A1200

                        Spustenie predaju sa odsunulo z Q1/2
                        Availability of the New Amiga 1200 Case is scheduled : Anytime within Q3/4-2017, upon distributors acting on it.

                        Komentovat


                          O: Nové kastle pro A1200

                          konecne som dostal 5.4. emailom tracking NR. Ale odvtedy to stoji v HUBe. Skor prisla stratena batozina z Ománu.
                          A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                          Komentovat


                            O: Nové kastle pro A1200

                            Tak konečne moja kastža dorazila.
                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: grey.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 53,9 KB
ID: 109252
                            A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                            Komentovat


                              O: Nové kastle pro A1200

                              Kastle hezká, ale k tý žlutý klávesnici by se víc hodila nějaká teplejší barva, třeba hnědá
                              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                              Komentovat


                                O: Nové kastle pro A1200

                                Bude tiez. Sedo-cervena.
                                Naposledy upravil rok; 24.04.2017, 20:16:57.
                                A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X