Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové kastle pro A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Nové kastle pro A1200

    no nic, tak tlacitko nastriekam sedou, snad trafim odtien.
    A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

    Komentovat


      O: Nové kastle pro A1200

      Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
      Mam vystudovanu typografiu a Arial ani zdaleka nie je ako Helvetika, Helvetika tiez nie je ani free je autorky chraneny typ pisma. A ak je k stiahnutiu je to nejaky paskvil, Helvetika bola sucastou systemu stareho MacOS.
      Neviem... aj FREE zdroj na Helveticu aj komercny oficialny mi pripadaju rovnake, ako ARIAL.
      Licencovana Hevetica stoji 35 EUR.

      Toto je porovnanie ARIALu z Windows 10 a FREE Helvetica:
      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: fonty.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 54,1 KB
ID: 110320

      Toto je porovnanie komercnych ARIAL (49€) a HELVETICA (35€):
      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: fonty2.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 19,2 KB
ID: 110321
      mne tie fonty pripadaju prakticky totozne, rozdiely zbada asi len typograf.
      Naposledy upravil rok; 12.03.2019, 20:26:42. Důvod: preklep
      A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

      Komentovat


        O: Nové kastle pro A1200

        Ptal jsem se na EAB na ty fonty před pár dny, odepsali mi (mírně arogantně) že se jim to zdá v pořádku a že s tím nic dělat nebudou.



        Takže jsem dneska napsal znova, že Q a O vypadají jak z jiných fontů, jsem zvědat jestli ještě dostanu odpověď.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          O: Nové kastle pro A1200

          Mna nasralo ze minus je take male, ze to vypada ako rozmazana bodka. A ostatne pismena su take krive ze sa to nepodoba ani na ten arial ani na helveticu. X,Z,T su uplna katastrofa. Ako ked sa hra skolkar s fixou.Ten potisk vypada velmi neprofesionalne a zvlast po takej dobe. Klavesy som este neskusal prehadzovat na klavesnicu, necham to az ked bude cas a chut na to.
          Ked si vedla toho polozim original A1200 klavesnicu, tak to je 100 a 1.
          Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
          Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

          Komentovat


            O: Nové kastle pro A1200

            Som rad, ze som s Borisom vykupil posledne anglicke A1200 klavesnice z amigakitu, tusim za 22 libier/kus. Sice som nadaval, ake je to drahe, ale ked teraz clovek pozera, je to skoro zadarmo. Original, ale novy, aj ked to treba chranit pred slnkom.
            A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

            Komentovat


              O: Nové kastle pro A1200

              Jako mne by nevadilo, kdyby to bylo jinym, nez origo fontem, ale vadilo by mi, ze je ta jedna sada nekonzistentni!

              Jinak bych to asi bral, vcetne nove kastle.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                O: Nové kastle pro A1200

                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                Ptal jsem se na EAB na ty fonty před pár dny, odepsali mi (mírně arogantně) že se jim to zdá v pořádku a že s tím nic dělat nebudou.



                Takže jsem dneska napsal znova, že Q a O vypadají jak z jiných fontů, jsem zvědat jestli ještě dostanu odpověď.
                No, myslím že dostaneš tak maximálně stočenejma novinama přes čumák...

                Komentovat


                  O: Nové kastle pro A1200

                  Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                  Dodatečné floppy tlačítka ke case jsem nedostal a ani nedostanu. Dami se na to dotazoval přímo autora kampaně a odpověděl, že žádné další tlačítka nebudou.
                  Hmm ale tady pise borec ze by to byt melo...

                  Komentovat


                    O: Nové kastle pro A1200

                    Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                    Hmm ale tady pise borec ze by to byt melo...
                    https://eab.abime.net/showpost.php?p...4&postcount=18
                    Tak jsem našel mail z 25.6.2018, možná už to má vyřešené. Zeptal jsem se Chaina, kolik dostal tlačítek pro floppy, tak uvidíme.

                    The case you've received last year was delivered with a floppy button.
                    However this version of floppy button might now fit your drive.
                    Due to this issue with some backers I've decided on my own to support extra free floppy buttons and case badges.
                    Since this is totally funded by myself, and floppy buttons requires molds, it's taking quite some time. But we're almost there
                    The last entry on the Campaign Update page regarding Extra free Floppy buttons and Case badges was done on 4th April 2018 with title: "Case Badges and Amiga 500 Case Update!"
                    ► Case badges are now almost ALL manufactured, and Floppy button molds work has started.

                    Please follow the upcoming campaign updates to follow this status.

                    Thank you again for your support and patience Daniel,

                    Cheers,
                    Phil
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      O: Nové kastle pro A1200

                      Tak Chain mi psal, že k novému case v CD32 barvě dostal asi jen jedno floppy tlačítko.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        O: Nové kastle pro A1200

                        Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                        Tak jsem našel mail z 25.6.2018, možná už to má vyřešené. Zeptal jsem se Chaina, kolik dostal tlačítek pro floppy, tak uvidíme.

                        The case you've received last year was delivered with a floppy button.
                        However this version of floppy button might now fit your drive.
                        Due to this issue with some backers I've decided on my own to support extra free floppy buttons and case badges.
                        Since this is totally funded by myself, and floppy buttons requires molds, it's taking quite some time. But we're almost there
                        The last entry on the Campaign Update page regarding Extra free Floppy buttons and Case badges was done on 4th April 2018 with title: "Case Badges and Amiga 500 Case Update!"
                        ► Case badges are now almost ALL manufactured, and Floppy button molds work has started.

                        Please follow the upcoming campaign updates to follow this status.

                        Thank you again for your support and patience Daniel,

                        Cheers,
                        Phil
                        Presne tento mail som dostal aj ja.
                        A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                        Komentovat


                          O: Nové kastle pro A1200

                          Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                          Tak Chain mi psal, že k novému case v CD32 barvě dostal asi jen jedno floppy tlačítko.
                          aj k A1200 case bolo len jedno tlacitko. Bohuzial, nesedi na moj ChinonF357
                          A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                          Komentovat


                            O: Nové kastle pro A1200

                            Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                            Dodatečné floppy tlačítka ke case jsem nedostal a ani nedostanu. Dami se na to dotazoval přímo autora kampaně a odpověděl, že žádné další tlačítka nebudou.
                            Nenapsal že nebudou, ale že s tím jsou nějaké komplikace a že na tom pracuje. a že už to bude skoro hotovo. Psal jsem mu v červnu 2018. Pro mě ten projekt ztratil kredit, ty barevné nejednotnosti a ta hrůza s transparentním case byl pro mě důvod ten další projekt (klávesy) nepodpořit. Za ty prachy a fušerské provedení jsem si ho dal do kolonky "zmrd" a už o něm nechci nikdy slyšet.
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              O: Nové kastle pro A1200

                              Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                              a ta hrůza s transparentním case
                              Tohle mi uniklo, co tam bylo za problem?

                              Komentovat


                                O: Nové kastle pro A1200

                                V prostoru pod kurzorovými klávesami jsou z vnitřní strany case čtyři technické značky (kroužky), které u netransparentních case nejdou samozřejmě vidět. U té transparentní verze to prosvítá a je to jako pěst na oko. Phil při tvorbě forem nad tím nepřemýšlel, kdyby ano, mohl podle mě ty značky posunout na nějaké míň viditelné místo. Schválně jsem se teď podíval na originální case a tam na stejném místě žádné značky zevnitř nejsou. btw: možná by to šlo nějak šetrně zabrousit...

                                Edit: Přidávám odkaz
                                Naposledy upravil DaMi; 12.03.2019, 23:26:17. Důvod: Oprava a doplnění
                                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                                -----------------------------------------------
                                Líbí se mi Retropolis

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X