Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové kastle pro A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Nové kastle pro A1200

    Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
    Odpisali mi ze to neni nahrada pre A1200, ale pre viac typov Amig a preto maju font taky ako maju. Ze ak chcem tak mi poslu aspon tie nahradne klavesy.
    Pak je to asi stejná logika, jako bych si objednal postel z masivu a došel mi špinavý spacák s odůvodněním, že spacák se vleze do bytu každé velikosti. Ale klidně mi ho vyperou a pošlou znovu...
    Naposledy upravil Jen; 03.03.2019, 21:47:56.
    Amiga 600, Atari 1040 STE, Falcon 030, Powerbook G4 12", 2X MacPro 1.1

    Komentovat


      O: Nové kastle pro A1200

      A je tu este jeden pruser, co isiel do stratena, kde su Eject tlacitka pre a1200 co tak sluboval CHINON, TEAC a PANASONICS. V baleni prislo s nejakeho dovodu tlacitko Eject pre CHINON pre A500 cize nepouzitelne.
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        O: Nové kastle pro A1200

        No, nové barevné klábosy k mé hlavní dvanáctce by se mi hodily, ale nepojímám k tomuto projektu důvěru.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          O: Nové kastle pro A1200

          Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
          Ano, jsou to ti samí lidé co stojí za case A1200, klávesami a case A500.
          https://www.indiegogo.com/projects/n...iga-classics-2
          Ja tam nikde nevidim moznost vybrat si barvu tech klaves, jednu cernou sadu bych si vzal. Jde to vubec?

          Komentovat


            O: Nové kastle pro A1200

            Jde, barva se vybere až po konci kampaně. Je to tam zmíněno, dokonce několikrát.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              O: Nové kastle pro A1200

              a to co ma zase taku istu kampan na indiegogo ? ved to co mi prislo nedavno bolo z kickstarter projektu a este to ani nema hotove. ale podla fotiek to vypada to iste - ked vidim tie kurzorove sipky a keypad plus,minus....
              Naposledy upravil DJM; 05.03.2019, 10:25:03.
              Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
              Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

              Komentovat


                O: Nové kastle pro A1200

                Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
                a to co ma zase taku istu kampan na indiegogo ? ved to co mi prislo nedavno bolo z kickstarter projektu a este to ani nema hotove.
                Jo, taky se mi to zda minimalne trochu drze.

                Komentovat


                  O: Nové kastle pro A1200

                  penazi za to uz ma vybratych dost a kvalita o nicom... ved este asi stale nema hotove ostatne farby klaves z KS projektu, nie ?
                  Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                  Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                  Komentovat


                    O: Nové kastle pro A1200

                    Tak jsem kouknul na cenu poštovného jedné sady kláves do CZ: 23,- USD.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      O: Nové kastle pro A1200

                      ja uz mam u prepravcu AMIGA KEYBOARD KEYCAPS REPLACEMENTS, co som sa mu stazoval ze niektore klavesy su usmudlane,atd. Tak som zvedavy ktore poslal. To ale nic nezmeni na veci ze ten font bude aky je...
                      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                      Komentovat


                        O: Nové kastle pro A1200

                        Na original klavesnici je pouzit font Helvetica-Medium a Amiga klaves Garamond Bold Italic, niektore znaky nie su v sade fontu Helvetica su kreslene. Hold asi sme malo zaplatili na KS ked tam pouzili font Arial od Microsoftu.
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          O: Nové kastle pro A1200

                          To je fakt smutne


                          Ceka se na to roky a pak se to pokazi jeste takovou kravinou jako je potisk...

                          Aspon mechanicky jsou ty klavesy ok?

                          Komentovat


                            O: Nové kastle pro A1200

                            Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                            Na original klavesnici je pouzit font Helvetica-Medium a Amiga klaves Garamond Bold Italic, niektore znaky nie su v sade fontu Helvetica su kreslene. Hold asi sme malo zaplatili na KS ked tam pouzili font Arial od Microsoftu.
                            Oba tieto fonty su dostupne ako FREE v TTF formate.
                            To, aky font sa pouzil mi je v zasade jedno, Arial a Helvetica su velmi podobne a na taketo detaily si fakt nepotrpim... ale doba, ktoru tento projekt bezi a aka pozornost sa mu podla Philipa venovala, je vyber fontu docela trapas. Cely projekt na mna posobi po tych viac ako 2 rokoch cakania velmi amatersky. Castle pre A1200 a A500 mali ovela menej problemov.
                            BTW... majitelia cases, dostali ste uz niekto dodatocne tlacitka na FLOPPY vo farbe vami objednanenho case ?
                            Naposledy upravil rok; 12.03.2019, 13:59:26.
                            A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                            Komentovat


                              O: Nové kastle pro A1200

                              Mam vystudovanu typografiu a Arial ani zdaleka nie je ako Helvetika, Helvetika tiez nie je ani free je autorky chraneny typ pisma. A ak je k stiahnutiu je to nejaky paskvil, Helvetika bola sucastou systemu stareho MacOS.
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                O: Nové kastle pro A1200

                                Dodatečné floppy tlačítka ke case jsem nedostal a ani nedostanu. Dami se na to dotazoval přímo autora kampaně a odpověděl, že žádné další tlačítka nebudou.
                                Naposledy upravil Solaris104; 12.03.2019, 14:25:30.
                                I love Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X