Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové kastle pro A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nové kastle pro A1200

    Blíží se nám kickstarterová kampaň na nové case pro Amigu 1200. Měla by být k dispozici v různých barvách (včetně průhledné), plast odolný proti UV záření (čili nežloutnoucí) a součástí paketu je horní a dolní skořápka plus spodní a zadní krytka. Ještě chybí aby někdo začal dělat klávesnice a můžeme si postavit fungl celou novou A1200 s deskou od Jense a Gotekem místo flopky!



    Zadáčo to samozřejmě nebude, ale v porovnání s původní A1200 v roce 1992 je to furt levné. Rozdíl je v tom, že tenkrát to byl výkřik techniky, dneska je to výkřik ze záhrobí.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    O: Nové kastle pro A1200

    Este tie 060 karty a bude to
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      O: Nové kastle pro A1200

      Jistě. Práce pro Tebe
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Nové kastle pro A1200

        Tak tady se uz mluvi o priblizne cene 79Eur

        Komentovat


          #5
          O: Nové kastle pro A1200

          Podle toho, co jsem četl, tak kastle nebudou moci mít nápis AMIGA, kvůli právům. Taky do toho začali trochu vrtat a přibudou díky pro CF (nad PCMCIA otvorem) a Kipperův adaptér, dále díry na USB sloty, díra na takovejten display pro floppy emulátor, ... no prostě všechno, co tam sakra NECHCI! Nechápu, proč to neudělá normálně originálně a vymejšlí kraviny.
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: Nové kastle pro A1200

            po mne to chce mail, jinak mne to nikam nepusti...
            PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

            Komentovat


              #7
              O: Nové kastle pro A1200

              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
              Podle toho, co jsem četl, tak kastle nebudou moci mít nápis AMIGA, kvůli právům. Taky do toho začali trochu vrtat a přibudou díky pro CF (nad PCMCIA otvorem) a Kipperův adaptér, dále díry na USB sloty, díra na takovejten display pro floppy emulátor, ... no prostě všechno, co tam sakra NECHCI! Nechápu, proč to neudělá normálně originálně a vymejšlí kraviny.
              Skratka same k*kotiny a este za to ohavu chcu prachy...
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #8
                O: Nové kastle pro A1200

                Kickstarter spuštěn. Podle mých výpočtů je potřeba aby to podpořilo cca 1600 lidí. To není málo...

                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  O: Nové kastle pro A1200

                  Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                  Podle toho, co jsem četl, tak kastle nebudou moci mít nápis AMIGA, kvůli právům. Taky do toho začali trochu vrtat a přibudou díky pro CF (nad PCMCIA otvorem) a Kipperův adaptér, dále díry na USB sloty, díra na takovejten display pro floppy emulátor, ... no prostě všechno, co tam sakra NECHCI! Nechápu, proč to neudělá normálně originálně a vymejšlí kraviny.
                  Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                  Skratka same k*kotiny a este za to ohavu chcu prachy...
                  Tak náhodou ty trapdoor dvířka s žebrováním pro lepší ochlazovaní mi přijdou fajn. Ty bych bral
                  Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                  Komentovat


                    #10
                    O: Nové kastle pro A1200

                    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                    Podle toho, co jsem četl, tak kastle nebudou moci mít nápis AMIGA, kvůli právům.
                    Zase ta práva. Snažili se je vůbec od Cloanta získat? Bez toho loga mi to příjde úplně bezpohlavní, navíc s tím displejem... No, ale já nejsem cílovka...
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      O: Nové kastle pro A1200

                      Myslel som, ze to bude replika originalu a nie frankenstein. Dakujem nechcem.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #12
                        O: Nové kastle pro A1200

                        Hele, jděte už do háje s tím věčným negativismem a fňukáním. Tohle, dohromady s A1200 reloaded motherboardem, Gotekem, novou kláveskou (v případě úspěchu téhle kampaně) a další spoustou malého nového HW, který je aktuálně k dispozici (různé redukce, nové porty atd) dává možnost postavit si sice hodně drahou, ale úplně novou Amigu s plnou zárukou a relativně moderními funkcemi. Československo se svými směšnými finančními možnostmi skutečně není úplně cílový trh, ale to neznamená že je nutné tyhle snahy hned odsuzovat a mýt autorům brusel.

                        Já si náhodou snahu o novou kastli na dvanáctku cením, ty předpřipravené díry v tom umožňují snadnou instalaci nejrůznějších gadgetů a pokud to zachrání nějaké původní originální kryty před rozpižláním, smysl to určitě má.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          O: Nové kastle pro A1200

                          Nektere upravy jako trapdoor s zebrovanim nebo ta druha zaslepka s dirou pro DVI (zvlast kdyz ta originalni plna je tam taky), to jsou drobne modifikace, ktere jsou podle me dobre - moc dobre.
                          Ty dalsi upravy vzhledem k poctu lidi, ktere je potencialne vyuziji povazuji za zbytecne a naopak odradi spoustu tech co by radi "original".
                          Navic treba ty zaslepky tech kulatych der vypadaji jako z jineho materialu, kdovi jak to bude s barvama...

                          Komentovat


                            #14
                            O: Nové kastle pro A1200

                            ten case je boží! a ty barvy taky! moc se mi líbí ten šedivej 80Eček je celkem dobrá cena. A je to UV rezistant . . . kdybych nebyl více atarista , tak bych do toho asi shell.

                            Komentovat


                              #15
                              O: Nové kastle pro A1200

                              Vidím to skepticky. Podľa mňa sa im nepodarí vyzbierať cieľovú sumu. A ešte k tomu za 1 mesiac. Ktorý je dokonca letný - prázdninový. Škoda. Len by ma zaujímalo či potom tým predplatiteľom vrátia peniaze.
                              A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X