Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové kastle pro A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Nové kastle pro A1200

    No jasně, klasika .
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      O: Nové kastle pro A1200

      Nevíte někdo, jestli se tento projekt posunul k normálnímu komerčnímu prodeji? Včera jsem se o tom bavil s jedním kamarádem, který má staré rozlámané plasty, a chtěl by to obnovit. Na webu nic nového kromě těch keycaps nevidím.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        O: Nové kastle pro A1200

        Psal jsem si s Phillipem, nové kejsy budou k prodeji v cca březnu. Jestli budou mít stejné nedostatky (rozdílnou barevnost), nevím.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          O: Nové kastle pro A1200

          Teď dělá na nových cases pro pětikule tuším.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            O: Nové kastle pro A1200

            Ja bych chtel ty nove klavesy, jestli to dela stejny borec.

            Komentovat


              O: Nové kastle pro A1200

              A já chci tlačítko k floppy, co dluží
              I love Amiga

              Komentovat


                O: Nové kastle pro A1200

                Ja by som mal tiez zaujem o cierne plasty spolu aj s ciernymi klavesami, ale na amigastore.eu sa predaj stale posuva. Teraz je to az maj. Asi ma nejake problemy. Je "super", ze rozbieha A500 plasty a poriadne sa nedokoncia prve 2 veci. Klavesy sa uz dodavali niekomu, ci este nie?

                Solaris104: Mal si mat dodane tlacitko k flopine a vobec ti neprislo? Nemalo ich byt viac druhov na rozne typy mechanik?
                A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                Komentovat


                  O: Nové kastle pro A1200

                  Klavesy este ani nezacala vyroba... dali prerobit nekvalitne vyrobene kovove formy a momentalne cakaju na "druhu" vzorku.
                  Tlacitka na floppiny tiez "stiahli z trhu" a dali lisovacie formy vyrobit znova. Vraj su uz hotove a OK a v blizkej dobe zacne rozosielat sady tlacitok.
                  A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                  Komentovat


                    O: Nové kastle pro A1200

                    Dnes pisal Phil na Apollo fore, ze nove plasty A1200 boli vyrobene pre Amigastore a uz su vraj na ceste. Len kukal som prislusentvo a k plastom vobec nie je tlacidlo (tlacidla) na disketovku. Nerad by som to zhanal dodatocne.
                    A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                    Komentovat


                      O: Nové kastle pro A1200

                      Komentovat


                        O: Nové kastle pro A1200

                        Tak ted uz je mi jasne, proc je to tak drahe. Ale to musi byt nejaky sileny zpusob, protoze takova rychlost je uplne o nicem, zvlast kdyz u toho musi stat byť nekvalifikovany chlap a do zblbnuti odebirat 4 tlacitka...

                        Komentovat


                          O: Nové kastle pro A1200

                          Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                          Tak ted uz je mi jasne, proc je to tak drahe. Ale to musi byt nejaky sileny zpusob, protoze takova rychlost je uplne o nicem, zvlast kdyz u toho musi stat byť nekvalifikovany chlap a do zblbnuti odebirat 4 tlacitka...
                          Koukám, že o technologii vstřikolisů nemáš ani ponětí. A Scavenger samozřejmě taky né, když ti to "lajknul"...

                          Nejdříve se lisovací hlava musí ohřát na správnou teplotu, pak se do ní pod tlakem narve tekutý filament a pak se ta rozehřátá hlava musí samozřejmě zchladit vodou, jinak by ti ty tlačítka z tý formy vyjely jak rozehřátej eidam. No a vzhledem k tomu, že ta lisovací forma je pořádnej kus železa, tak holt ten technologickej proces chvíly trvá... To prostě neuspěcháš

                          Komentovat


                            O: Nové kastle pro A1200

                            Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                            Koukám, že o technologii vstřikolisů nemáš ani ponětí. A Scavenger samozřejmě taky né, když ti to "lajknul"...

                            Nejdříve se lisovací hlava musí ohřát na správnou teplotu, pak se do ní pod tlakem narve tekutý filament a pak se ta rozehřátá hlava musí samozřejmě zchladit vodou, jinak by ti ty tlačítka z tý formy vyjely jak rozehřátej eidam. No a vzhledem k tomu, že ta lisovací forma je pořádnej kus železa, tak holt ten technologickej proces chvíly trvá... To prostě neuspěcháš
                            Nedelej z nas blbce, bud te dobroty. To co jsi popsal je jasne vysvetlene uz v tom videu. Ale vyrabet to po 4 tlacitkach a jeste to rucne odebirat skutecne povazuji za "sileny" zpusob

                            A ten poradnej kus zeleza neni zelezo ale bud ocel (vetsina pripadu) nebo se pouziva take hlinik...

                            Komentovat


                              O: Nové kastle pro A1200

                              Sorryjako že jsem si dovolil něco vysvětlit...

                              Komentovat


                                O: Nové kastle pro A1200

                                Kucii z projektu C64 keycaps pouzili uz advanced technologi




                                No a profici jedou bomby (tady se sice delaji sroubovaci vicka, ale pro predstavu to bude stacit

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X