Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové kastle pro A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Nové kastle pro A1200

    Co je to tam za technické značky pod kurzorovými šipkami? To se mi nelíbí.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      O: Nové kastle pro A1200

      @DaMi - ano to je vyhoda transparentniho provedeni - vidis i to co je normalne skryto uvnitr/je ze spodni strany

      Komentovat


        O: Nové kastle pro A1200

        No mně se to teda nelíbí. Takhle to vypadá, jako by nějaká medůza pozřela celý vnitřek Amigy. Radeji bych měl růžovou, než průhlednou.

        Komentovat


          O: Nové kastle pro A1200

          tak ty znacky pod tema sipkama jsou fakt hnus. ach jo
          Amiga 1200, Indivision AGA, Blizzard 1230-IV/50 MHz, 64MB RAM, CF-IDE 4GB, WB3.1, WHDLoad.

          Komentovat


            O: Nové kastle pro A1200

            Není mi jasné proč ty zanačky nedal na zadní část kasle, to by nikomu nevadilo. Nebo jestli si to neuvědomil, třeba viděl pouze neprůhledné vzorky. Takhle to trochu hyzdí ten case.
            Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

            Komentovat


              O: Nové kastle pro A1200

              velice rozporuplné... navíc ty diodky na klávesnici... ale třeba by to nakonec mělo něco do sebe
              Naposledy upravil kunilingus; 20.02.2017, 20:58:57.
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                O: Nové kastle pro A1200

                Ta transparentní se mi ale vůbec nelíbí, brrr
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  O: Nové kastle pro A1200

                  Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                  Ta transparentní se mi ale vůbec nelíbí, brrr
                  ani tak mina te transparentni nevadi ty predlisovane diry na ruzna rozliseni, ale jak jsou ty datumy vyroby nebo co to je hned pod sipkama, kde je vlastne nejvetsi a nejviditelnejsi souvisla plocha, to je diletantismus...

                  Komentovat


                    O: Nové kastle pro A1200

                    Tej kastli by paradoxne viac pomohlo, keby bola menej priesvitná. A osobne by ma potešilo, keby tá farba bola viac do šeda, taká dymová.

                    Keď som videl takúto kastlu pre C64, to vyzeralo super. Lenže tam je vlastne len klávesnica a základná doska. Podľa mňa A1200 v tomto prevedení tak nevynikne.
                    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                    Komentovat


                      O: Nové kastle pro A1200

                      Tak moje uz su tiez na ceste, najneskor do 7.3. by som ich mal mat podla prepravcu.
                      Potom dalsi rok cakat na nove klavesy ?
                      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                      Komentovat


                        O: Nové kastle pro A1200

                        ja furt nic....
                        A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                        Komentovat


                          O: Nové kastle pro A1200

                          Tak zatial stale nic. Podla tracking cisla prepravcu PARCEL2GO to malo prist najneskor do 7.3. a dnes uz je 10.3. a stale nic. Dokonca posledna zmena statusu je tam az z 2.3. ( Hub Trailer Via Sorter ). Aspon tam ten datum dorucenia nemali pisat, ked to nedodrzuju...
                          Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                          Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                          Komentovat


                            O: Nové kastle pro A1200

                            Já taktéž stále nic, nemám ani to tracking číslo. Pokud se do konce měsíce něco nestane, tak Phillipovi napíšu.
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              O: Nové kastle pro A1200

                              ani u mna nic. Ja este nemam ani track num.
                              A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                              Komentovat


                                O: Nové kastle pro A1200

                                Tak dnes uz mi po dlhej dobe kastle dorazili. A to som pred tyzdnom aj pisal Philovi, ze podla tracking cisla uz som tu mal case mat toho 7.3.. Odpovedal mi, ze ma viac backerov s podobnou spravou, ale ze im to neskor prislo a samozrejme ze sa na to podiva. Pred dvoma dnami mi prisiel dalsi email od neho, ze dostal info o zasielke od Parcel2Go s tymto: "We will contact the courier and get back within 1-2 working days".
                                A tak to tu konecne mam.

                                Sklamalo ma, ze usko na sialke je zlomene na 4 kusy a samotna sialka je ineho tvaru ako na foto v RMI. Ten tvar by mi az tak nevadil ako zlomene usko. Skoda, na sialku som sa tesil najviac..

                                Farbu kastle som si vybral BIELU (ORIGINAL) a zda sa mi az moc biela. Ked ju porovnam s tymi "novymi" A1200 od Tyschtenka, tak tie su tak viac do seda.
                                Ked som ju porovnal s jednou zazltlou od Commodore, tak sa uz podobala. Porovnaval som zo spodu, kde to nebolo tak zazltnute.
                                Potom mam este povodny kryt z A1200, co mam teraz v towery (nasa prva Amiga) a ta sa mi zda tiez tak trochu do seda (a je od Commodore).

                                Z toho mi vyplyva, ze vsetky A1200 nemali zrejme rovnaku farbu case.

                                Dalsie zmeny oproti orignalu:
                                - pribudli 3 srobiky na zadnej strane hore ( zvyraznene na obrazku ), ale to bolo spominane aj v kampani - no more clips
                                - 2 srobiky na zadnej strane po stranach ( zvyraznene na inom obrazku ) su vymyslene dost divoko,pretoze vchod je sikmo a srob sa srobuje rovno ( zvyraznene na inom obrazku )

                                Tlacitko na floppy je tiez jedno a napis na stitku je moc natlaceny do krajov.

                                Tolko zatial prve dojmy. Uvidim, s cim nebudem spokojny pri skladani Amigy do tohto kastlu. Ale to asi az ked budu nove klavesy. Teraz keby tam dam povodne funglovky klavesy, tak by v tom case aj tak vypadaly tmavsie.

                                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: a1200+newcase.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 52,9 KB
ID: 109208 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 3srobyNAVYSE.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 27,0 KB
ID: 109209 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: BocneSrobyNic.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 32,5 KB
ID: 109210

                                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: sikminy.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 29,2 KB
ID: 109211 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: hrncek.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 47,7 KB
ID: 109212 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: ostatne.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 67,4 KB
ID: 109213
                                Naposledy upravil DJM; 24.03.2017, 12:29:16.
                                Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                                Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X