Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

The Final Gate

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    The Final Gate

    Dave mě navnadil recenzí sračky Psycho Killer. Já objevil další sračku tentokrát na CD32 pod názvem The Final Gate. Hru jsem objevil náhodou, když jsem projížděl všechny hry pro CD32. Tato je výjimečná v tom, že umí využít i FMV modul. Hru bych zařadil do kategorie FMV stříleček. Jedete člunem po řece a střílíte. Dave, rád bych si přečetl recenzi .
    Final Gate, The is a game released in 1996

    longplay video
    http://www.recordedamigagames.orgPlayed by: IronclawGame release year: 1996Full screen is recommended.Apparently it took two years to make this game. Here's ...

    Dokonce jsem si koupil i originál, protože se jedná o velmi raritní titul . Měl bych naskenovat obal a CD a poslat na HOL.
    I love Amiga

    #2
    O: The Final Gate

    Tak na tohle se snad ani recenze nedá napsat ...
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #3
      O: The Final Gate

      Management Commodore vynaložil velké prachy za to, jak má prezentovat CDTV, samotná firma udělala absolutně nadčasový průzkum kterému zatím nik krom ní vlastně nerozumí a v tom se schovává genialita CDTV. Tak jak lidstvo objevilo a prokázalo například to, že je Zem kulatá až přibližně 500 let po tom, co se tahle myšlenka začala šířit, tak čeká CDTV na prokázaní její geniality a s ní i její hry, kterým zatím všichni ne zcela správně rozumí ). No nejsou ty hry na CDTV a CD32 krásné? .
      Naposledy upravil Lisiak; 07.08.2015, 13:53:21.
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: The Final Gate

        Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
        No nejsou ty hry na CDTV a CD32 krásné? .
        Neviem kolko si videl alebo hral CD32 hier, ale podla mna su niektore velmi krasne a niektore maju navyse oproti disketovej verzii aj pekne audiotracky. Mne sa z CD32 hier napriklad pacia: Disposable Hero, Simon the Sorcerer,Chaos Engine,Microcosm,Super Stardust,Flink,Oscar,Trolls (nevyvratelna kopia Oscara),Zool,Defender of the Crown 2 a mnoho dalsich,ktore z hlavy ani neviem vymenovat a to som vela este ani nevidel (niektore z menovanych som videl prvykrat len nedavno)... Dost ma potesili niektore hry,ktore su v disketovej verzii len take tiche (bez hudby) a to ma odradilo od hrania. V CD32 verziach uz je to presne naopak.
        Naposledy upravil DJM; 07.08.2015, 19:07:17.
        Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
        Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

        Komentovat


          #5
          O: The Final Gate

          Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
          Neviem kolko si videl alebo hral CD32 hier, ale podla mna su niektore velmi krasne a niektore maju navyse oproti disketovej verzii aj pekne audiotracky.
          A dá sa spustiť titul pre CD32 na A1200 napríklad s pripojenou CD-ROM mechanikou?
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: The Final Gate

            Dá, ale v emulaci. Pěkný článek od Amigouna zde: http://amigatimes.wz.cz/cd32emulatory.htm
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              O: The Final Gate

              Hele já to klidně zrecenzuji, podle Youtube to vypadá hezky. Mnohem lépe, než Psychokiller. Jenom jestli to rozjedu na A1200 bez toho MPEG modulu.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X