Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Tower 57

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Tower 57

    Měl jsem možnost včera odzkoušet PC verzi je to hodně dobrý... Docela jsem se u toho zasekl a nezbyl čas na jiné činnosti

    Komentovat


      #32
      O: Tower 57

      Tak aspoň, že je PC verze
      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

      Komentovat


        #33
        O: Tower 57

        Hrál jsem to o víkendu a ještě trochu dnes a je to LAHŮDKA. Je to promyšlené, plné napětí, s úžasnou atmosférou, občas morbidně vtipné a hlavně VELMI ZÁBAVNÉ. Pro mě jednoznačně hra roku! Jsem v cca třetině (domnívám se) a hru si budu šetřit jako dort na proběhlé prasepárty. Jestli váháte s nákupem, neváhejte, tohle si musíte zahrát.

        Jedna recenze, kterou můžu podepsat.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #34
          O: Tower 57

          recenzia na Sector.sk:

          Pixel-artová akcia pobaví najmä veteránov odchovaných na klasických hrách, ktorí vedia oceniť dobrú hrateľnosť, ale aj kooperáciu.
          --------------------------------------------------
          A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

          Komentovat


            #35
            O: Tower 57

            Tak verze pro Amiga OS4 je na světě!

            MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
            AOS4: AmigaOS 4.1 FE Upd1, >= 600 MHz, Gfx-card with Compositing support
            MorphOS: MorphOS >= 3.9, >= 600 MHz, Gfx-card with TinyGL support
            AROS: x86 (e.g. Icaros Desktop >= 2.2), Gfx-card with Mesa3D support
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #36
              O: Tower 57

              Hello again everyone, I am happy to announce that the Amiga version of Tower 57 is ready! Although I didn't write the port myself, this is one milestone that is particularly close to my heart, as the Amiga 500 was my gateway into game making. So I'm glad I can finally cross "releasing an Amiga game" off my bucket list, although I'm admittedly about 25 years late (and it only runs on "modern" Amigas ^_^#) Also, if you are active on Amiga forums / the Amiga scene, please help us spread the word!

              Komentovat


                #37
                O: Tower 57

                Dan Wood hraje Tower 57 na morphosu. Není mi jasné, co je to za stroj (možná macmini). A nefunguje mu xbox controller
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #38
                  O: Tower 57

                  Máte to někdo staženo? Psal jsem v úterý Marcovi a zatím nemám žádnou odpověď.
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #39
                    O: Tower 57

                    Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                    Máte to někdo staženo? Psal jsem v úterý Marcovi a zatím nemám žádnou odpověď.
                    Právě mi napsal, už mám i staženo.
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #40
                      O: Tower 57

                      Komentovat


                        #41
                        O: Tower 57

                        Ten BlizzardPPC na 210 MHz a BVision to moc nedávají. By mě zajímalo, jestli je to slabým cpu, grafikou nebo tím, že ten engine není optimalizovaný na amigu. Vloni jsme to několik odpolední hráli ve dvou na ghhově G5 (na MorphOS) a jelo to výtečně.

                        Edit: Rozlišení 400×300 pixelů je nějaké podivné a těch barev tam 64k nevidím.
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #42
                          O: Tower 57

                          Tak si pod kapotu nenapadne namontujte standardni PC, tam to funguje celkem vpoho. Stejne neco podobnyho uz davno delate, jen tomu rikate Amiga OS4 s PPC...
                          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                          Komentovat


                            #43
                            O: Tower 57

                            Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                            , že ten engine není optimalizovaný na amigu.
                            No nevim. Kdyz uvazime, ze minimalni specifikace pro Windows jsou Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz, 2 GB RAM, GeForce GTX 260, Radeon HD 5770, 1024 MB, Shader Model 3.0...

                            Tak s tim podle me Daniel Müßener mel prace az az aby to jelo alespon takto a optimalizovat musel jak o zivot.
                            Naposledy upravil ExiE; 10.02.2019, 15:08:37.

                            Komentovat


                              #44
                              O: Tower 57

                              Na padesatikouli to fici paradne:

                              --------------------------------------------------
                              A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                              Komentovat


                                #45
                                O: Tower 57

                                A čeština z PC verze funguje po malých úpravách taky
                                Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X