Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Přeprodej WHD a AOS na Aukru

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Přeprodej WHD a AOS na Aukru

    Už nějakou dobu pozoruju jak někdo nabízí na aukru CF kity s nainstalovaným OS 3.9 a registrovaným WHD. Co si o tom myslíte?
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    #2
    O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

    Taky jsem několika lidem nahrál OS a hry (bez whdload klíče), protože to neuměli, nebo by jim to zabralo týdny. Ale vždycky to bylo zadarmo nebo za cenu koupeného HW (CFky).
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

      Autorem citovaného textu je Amigoun Přejít na původní příspěvek
      Už nějakou dobu pozoruju jak někdo nabízí na aukru CF kity s nainstalovaným OS 3.9 a registrovaným WHD. Co si o tom myslíte?
      že šmejdi jsou všude. Nicméně na konci aukce píše něco, co vzbuzuje dojem jednorázového prodeje, ne opakované aukce (??)
      Naposledy upravil Predseda; 21.10.2015, 13:58:22.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

        Poznámka o jednorázovém prodeji má asi vyvolat dojem aby se nad tím nikdo nepozastavil. Párkrát jsem si to dal do sledování.. Přitom registrace WHD jsou stále možné přímo u autora a OS39 také ještě není free.
        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

        Komentovat


          #5
          O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

          Tusim ten clovek je registrovan i zde.

          Hardware, elektronika, servisní opravy, BGA technologie, návrhy PCB a fotografie

          Komentovat


            #6
            O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

            Autorem citovaného textu je Amigoun Přejít na původní příspěvek
            Už nějakou dobu pozoruju jak někdo nabízí na aukru CF kity s nainstalovaným OS 3.9 a registrovaným WHD. Co si o tom myslíte?
            Na tohodle vyčůránka jsem Aukro upozorňoval už někdy v zimě, ale ti to maj na háku. Mrtvá platforma nikoho netrápí.

            Jinak mě ten blbeček docela sere.

            Komentovat


              #7
              O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

              cokoliv starší 3 let by mělo být free OS tedy určitě, WHD nikoliv, je stále vyvíjen.
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #8
                O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

                Obsah zprávy
                Dobrý den, na koho je registrovaný ten WHDLoad?

                Odpověď:
                Dobrý den,


                v podstatě není konkretně registrovany na žádné jméno nebo osobu atd (takhle to co si vzpomínám nefunguje) - je to klíč, který udělal z WHDLoad plnohodnotnou verzi za poplatek cca myslím 20€. Za tuto cenu mě byl zaslán právě onen klíč a krásně funguje!

                Roman Michenka
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

                  Dobrey

                  PC - AMIGA CF bazar. Prodej snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

                    Sám jsem si doma dělal takové disky a ten klíč kterým aktivuješ WHD jde normálně najít na youtube i s návodem na formátování karty a podobně, včetně instalací různých druhů WB a OS.
                    Ke stažení je samozřejmě kompletní herní databáze a vše zdarma . . . stačí trochu pohledat

                    Každopádně registrovaný WHD na tento "UNIVERZÁLNÍ" klíč funguje bezchybně.
                    Naposledy upravil vvasha; 21.10.2015, 22:06:38.
                    CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

                    Komentovat


                      #11
                      O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

                      284 stojí 4 GB CF, adaptér tak 100, takže vejvar cca 5 stovek. No není to žádný terno, každopádně mně vadí zejména ten rigstrovanej WHDload. Do nedávné doby jsem jej sám neměl registrovaný a než se vypsal ten text, akorát jsem si stihl zapojit joystick, pohodlně usadit na židli. K registraci mě donutilo RESETkání, aby lidi, co si hrají na mých Amigách nemuseli tu chvilku čekat.

                      Tedy myslím, že kdybych byl místní, asi bych šel dotyčného navštívit a slušně mu domluvil, aby falešný klíč nešířil. Pokud by karty prodával bez registrovaného whdloadu, taky by se nic nestalo a uživatelé by se pak eventuelně mohli rozhodli si whdload sami zaregistrovat a podpořili by tímto dobrou věc.
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #12
                        O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

                        Ono by bolo najvhodnejsie zohnat tento "univerzalny" kluc, poslat ho Bert-ovi, nech ho prida do blacklist-u a v najnovsej verzii WHDLOAD by potom nefungoval. Tiez si myslim, ze ked uz nic nepodporit v nasej amiga platforme, tak aspon whdload by mala byt povinnost kazdeho uzivatela, ktory hra whdload hry. Keby nebolo whdoad, asi by som do toho retro kolotoca asi nenastupil. S disketami by sa mi uz v tejto dobe nechcelo hrat.
                        A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                        Komentovat


                          #13
                          O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

                          Tenhle inzerát už vidím taky po několikáté - http://aukro.cz/amiga-cipy-kickstart...743182631.html

                          Asi mu jich zbylo opravdu hodně...

                          Komentovat


                            #14
                            O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

                            Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                            Tenhle inzerát už vidím taky po několikáté - http://aukro.cz/amiga-cipy-kickstart...743182631.html

                            Asi mu jich zbylo opravdu hodně...

                            spíš jen přeprodává z amigastore se slušnou přirážkou viz třeba ...

                            Accelerator Card ACA 1221ec with a 68EC020 clocked at 28.38Mhz and 16MB of RAM. For Amiga 1200 and Amiga 500 with ACA-500

                            Komentovat


                              #15
                              O: Přeprodej WHD a AOS na Aukru

                              Usmevna je predevsim pasaz: "Prodávám z důvodu koupě turbokarty 1240!", nebot podle aukce na Kickstarty nebo CF karty uz Amigu prodal

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X