Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

instalace na compact flash

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    instalace na compact flash

    Ahoj mám takovej problém.

    chtěl jsem začít používat flash místo HD. problém je v tom, že pod winuae mi vše chodí jak má ale když dám do amigy tak WHDhry nejdou vubec a některé naistalované padaj.

    kartu jsem naistaloval ve Winuae, emuloval jsem A1200 + 4mb ram
    na kartu jsem naistaloval WB3.1
    naistaloval jsem WHDload + vše potřebné ( kick, roms, atd .. )
    WHDhry fungujou všechny bez jediného problemu.
    naistalované hry z ADF disků šlapou taky všechny.

    problém nastane kdy kartu dam do realné amigy 1200 (rozšířená o 4MB SDRam)

    karta naběhně jak má až potuď je vše OK
    ale WHD hry hlásí že nemám potřebné kicks.rom ikdyž přez winuae funguje vše.
    některé naistalované hry se rozeběhnou ale např amberstar spadne po uvodní obrazovce do gurumeditaion.
    několikrat se mi stalo, že amiga cela zamrzla

    neví někdo prosím kde může být chyba ?

    #2
    O: instalace na compact flash

    Mas dobre nastavenu hodnotu MaxTransfer. Viem ze mne nesli nacitat dlhsie subory a padali WHDL hry.
    Ale vsetko ostatne sa zdalo byt OK.

    A600 Furia020 | A1200 PiStorm32 Lite | A1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2 | Nintendo DS | MiST

    Komentovat


      #3
      O: instalace na compact flash

      dík, bylo to tim, jsem to sice nastavoval ale už sem si to po sobě nezkontroloval a asi se to neuložilo a stále tam bylo 0xffffff

      tet sem nastavil 0x1FE00 a běha to vše jak má

      Komentovat


        #4
        O: instalace na compact flash

        tak zas takovej jeden špek mám SDRAM 4MB , po naběhnutí WB se mě ukaže že mám 4 MB navíc pohoda. Po minutě cca amiga zamrzne a už nenabootuje. Když pamět vypnu tak nabootuje v pohodě.

        může to dělat baterka v paměti nebo to je nějaký jiný problém ? ma s tím někdo zkušenost ?

        dik

        Komentovat


          #5
          O: instalace na compact flash

          Autorem citovaného textu je baldrick Přejít na původní příspěvek
          dík, bylo to tim, jsem to sice nastavoval ale už sem si to po sobě nezkontroloval a asi se to neuložilo a stále tam bylo 0xffffff

          tet sem nastavil 0x1FE00 a běha to vše jak má
          Nazdar hoši,

          tak s tímhle problémem se drbu už nějakou dobu. Taky nastaveno na 0x ffffff potom dle rady. Trochu to pomohlo ale nijak zázračně. Můžou poradit ostatní jak to na CF kartách mají nastaveno ? Je třeba znovu vše instalovat a již pod správnou( lepší hodnotou ) 0x1FE00 ?

          Taky mi spoustu věcí nejede a vypadává a píše nesmysly o chybějícím kickstartu. Přitom vím, že ve složce je. Zkuste poradit DÍKY !!!!

          Komentovat


            #6
            O: instalace na compact flash

            Autorem citovaného textu je DRAGON2001 Přejít na původní příspěvek
            Nazdar hoši,

            tak s tímhle problémem se drbu už nějakou dobu. Taky nastaveno na 0x ffffff potom dle rady. Trochu to pomohlo ale nijak zázračně. Můžou poradit ostatní jak to na CF kartách mají nastaveno ? Je třeba znovu vše instalovat a již pod správnou( lepší hodnotou ) 0x1FE00 ?

            Taky mi spoustu věcí nejede a vypadává a píše nesmysly o chybějícím kickstartu. Přitom vím, že ve složce je. Zkuste poradit DÍKY !!!!

            není potřeba přeinstalovat, jen v HDtoolbox nastavíš 0x1FE00 pokud by ti to zlobilo tak ještě doporučovali 0xFE00. Mě zafungovalo to první. Duležité je to po zadaní potvrdit enterem a pak dat save

            Komentovat


              #7
              O: instalace na compact flash

              Autorem citovaného textu je baldrick Přejít na původní příspěvek
              není potřeba přeinstalovat, jen v HDtoolbox nastavíš 0x1FE00 pokud by ti to zlobilo tak ještě doporučovali 0xFE00. Mě zafungovalo to první. Duležité je to po zadaní potvrdit enterem a pak dat save

              Vše jsem udělal ale stále dostávám u spousty her hlášku DOS-Error 205 (object not found) on reading "devs:kickstarts/kick40068.a1200"
              přitom vím,že ty kick mám všechny vloženy. Poradí někdo?

              Komentovat


                #8
                O: instalace na compact flash

                Skus inu verziu Whdload, alebo spusti najskor Snoopdos a potom hru ktora nejde a lozri sa co jej chyba..
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  #9
                  O: instalace na compact flash

                  dělaj ti to všechny AGA hry ? mě tohle dělalo taky ale bylo to špatným kick

                  Komentovat


                    #10
                    O: instalace na compact flash

                    Přesně jak píšeš špatnej kick !!! Sláva !!!!

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X