Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

IKAROS a amiga disk

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    IKAROS a amiga disk

    asi to tu všichni víte, ale já se o svůj úspěch rád podělím

    Už mě unavovalo přemýšlet jak efektivně dostat soubory adf na amigáckou CF kartu s OS. Tak sem dneska v noci měl sen, kde IKAROS umí načíst CF kartu v USB čtečce a kopírovat na ní soubory. Ráno sem ztáhnul IKAROS lite, burnul na médium boootnul na NB a připojil usb čtečku s CFkem. A hle. Dreams Come True

    vono to fakt jede takže sem na USB flešku nakopíroval ADFka z PCka, připojil do USB na NB s IKAROSem a zkopíroval to na tu Amiga CF OS kartu!!! no já sem dneska tak nadšenej

    sem prostě dobrej!!
    Naposledy upravil Poison; 05.11.2015, 09:15:59.

    #2
    O: IKAROS a amiga disk

    Ty jsi tak nadšenej, až jsem z toho postupu zmatenej...

    Komentovat


      #3
      O: IKAROS a amiga disk

      Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
      Ty jsi tak nadšenej, až jsem z toho postupu zmatenej...
      jj, sem byl rozjetej jak vlak

      ztáhnul sem instalačku IKARUSe 2.0.3, nainstaloval na NB. z AMigy 1200 vyndal CFko s OS3.9. Dal ho do USB čtečky karet a připojil do NB s Ikarosem. A na ploše mi vyskočily všechny tři partitiony z Té Amigácké CF karty, DH0, DH1, DH2 a můžu s nima pracovat. Takže sem si na USB flešku na pracovnim PC hodil ADFka a na tom NB s ikarosem to zkopíroval na tu CFku z Amigy tzn, že sem na NB měl připojený dvě USB zařízení, čtečku karet s CF a USB flešku s ADF
      Naposledy upravil Poison; 05.11.2015, 11:52:23.

      Komentovat


        #4
        O: IKAROS a amiga disk

        Ty asi myslíš icaros desktop distribuci...
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat


          #5
          O: IKAROS a amiga disk

          Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
          Ty asi myslíš icaros desktop distribuci...
          přesně tu

          Komentovat


            #6
            O: IKAROS a amiga disk

            A preco jednoducho nepouzijes CF kartu s FAT filesystemom na ktoru by si si rovno nakopiroval ADFka ( alebo ine subory ) aj pod windowsom a potom ich na Amige ( cez PCMCIA) skopiroval kam chces ( napr. na tu CF kde mas OS )... ? Mne to pride efektivnejsie...
            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

            Komentovat


              #7
              O: IKAROS a amiga disk

              Amiga formátovanou CF kartu si taky můžeš připojit ve WinUAE a překopírovat soubory tam. Přijde mi to rychlejší než bootovat Icaros a ještě přenášet z PC přes flashku.
              Jinak mě se osvědčilo CF kartu naformátovat s oběma partitiony FAT i PFS, takže kopíruju rovnou ve Widlích a na Amize mám přístupné vše.
              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X