Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové kastle pro A1200 (další projekt)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nové kastle pro A1200 (další projekt)

    Vypadá to zajímavě, zatím nejsou známy všechny podrobnosti.

    Naposledy upravil Predseda; 24.11.2015, 12:13:41.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    O: Nové kastle pro A1200 (další projekte)

    No tak to je moc pěkný. Libí se mi původni vzhled A1200 a ten zadní výměnný panel je teda pecka. Už žádné amatérské pižlání case . Pěkný moc . Doufám že to nezůstane jen u vizualizace a bude to mít trošku přijatelnou cenu. Za luxus jsem si ochotný připlatit ale jen v rámci rozumných mezí )
    Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

    Komentovat


      #3
      O: Nové kastle pro A1200 (další projekte)

      Hezké je, že expanzní port nemá žádné dvířka. Bohužel svou kartu bych tam tím pádem nevměstnal.

      Komentovat


        #4
        O: Nové kastle pro A1200 (další projekt)

        Cena by měla být 59 Eur. Mně se líbí ty otvírací boky, když nebudu chtít mít a Amize Floppku, nebudu mít z boku ani škvíru pro diskety. Zajímavý je i ten nápad s vyjímatelnou PC klávesnicí, tady je ovšem omezení na jediný tvar tý klávesky, což dneska bude celkem problém.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: Nové kastle pro A1200 (další projekt)

          Tak za cca 1500 kč je tak akorát. Láce to není ale tak nějak jsem už zvyklý že Amiga má všechno dražší než PC no ale oproti jabku je to za hubičku )
          Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

          Komentovat


            #6
            O: Nové kastle pro A1200 (další projekt)

            Já se spíš obávám, že trh se vyčerpal tou kickstarterovou kampaní, která skončila před pár týdny a do poslední chvíle se nevědělo, jestli se vůbec naplní. Čiili kdo chtěl novou kastli, šel do toho a nejsem si jistý že je tu další dostatečně velká skupina lidí, která zafinancuje další crowdfunding na něco podobnýho. Já do toho asi tentokrát půjdu, ještě uvidím.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              O: Nové kastle pro A1200 (další projekt)

              Ta predchozi kastle me tedy vubec nezajimala, ale tohle se mi libi.

              Komentovat


                #8
                O: Nové kastle pro A1200 (další projekt)

                Jo předchozí byla taková divná a nepřinášela žádnou zajímavou myšlenku. Jen kastle co nežloutne Do této by se mi líbila nějaké moderní deska třeba jen s G3 nebo PPC, grafikou třeba Radeon, DVD,USB,SATA a samozřejmě OS4 . To by se mi moooc líbilo. Taková pěkná malá moderní Amiga pro domací pužívaní (WEB,Text, přehráváni filmů, MP3 ...) žádné registry,spam,viry a vnucování nové verse OS ) No to jsem se zase ale nechal unést ))
                Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

                Komentovat


                  #9
                  O: Nové kastle pro A1200 (další projekt)

                  Já bych celkem chtěl časem postavit Amiga 1200 reloaded, pokud bude stát za to a povede se mi na ní ušetřit. A k tomu se mi tahle nová skořápka moc hodí.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    O: Nové kastle pro A1200 (další projekt)

                    A já si do něj přestavím písíčko, pač to mi kazí vzhled mezi všema těma Amigama...
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X