Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Silena modifikace A500

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Silena modifikace A500

    Tak tohle je snad nejvice "modifikovana" A500 jakou jsem kdy videl


    #2
    O: Silena modifikace A500

    A nejhečí je ta "díra v plechu" jako by to otevíral otvírákem na konzervy ... a to zadní asi větrání je taky super ....
    A500, A500+, A2000, A600, A1200

    Komentovat


      #3
      O: Silena modifikace A500

      Mě se líbí barva dřeva,bohužel doma používám světlejší,ale pokud tady někdo používá tmavší nábytek,tak je Amiga dělaná akorát pro něho,ale jinak pěkně zmasakrovanej plech,retrocomputer jako fík,hlavně jedinečnej kus....
      Naposledy upravil krtek11; 02.12.2015, 17:29:25.
      Amiga je nejlepší...

      Komentovat


        #4
        O: Silena modifikace A500

        Z toho, jak v pohodě to vypadá zvenku a jak katastrofálně zevnitř byl modifikátor asi hodně povrchní člověk .
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #5
          O: Silena modifikace A500

          Mně to přijde vcelku zdařilé. Tady se totiž nejspíš bavíme o kousku, který byl upraven před 20ti lety a tipoval bych to na studenta, který neměl peníze na A2000. Kde kdo si v polovině 90 let upravoval Amigy do různých towerů či destopových beden. Tenkrát frčely "velké" bednové počítače, což je dnes naopak (čím, menší a kompaktnější, tím víc sexy).

          Já a můj home-made tower pro A1200:

          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: Silena modifikace A500

            Jéé, takovej klučík . Ale home made tower je v porovnání s tím jak od profíka!
            dnes naopak (čím, menší a kompaktnější, tím víc sexy)
            Nechtěl by ses tedy zbavit toho obludně velkého a tím míň přitažlivého 4l v toweru?
            Naposledy upravil springy; 03.12.2015, 08:56:54.

            Komentovat


              #7
              O: Silena modifikace A500

              Mně ta pětikule příjde naprosto otřesná, je to nejstrašnější znásilnění počítače co jsem kdy viděl. Ta kastle, rozsekaná na kusy a znovuslepená do bizarní krabice, ve mně vyvolává dávivý efekt. Ostatně, ta cena taky.

              Nicméně, dává to nový rozměr výrazu KRABICE OD AMIGY, viď Lasice
              Naposledy upravil Predseda; 03.12.2015, 09:15:59.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                O: Silena modifikace A500

                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                Nicméně, dává to nový rozměr výrazu KRABICE OD AMIGY, viď Lasice
                Tohle mi asi nějak uniklo, pokračuj když chceš, nebo nasměruj.
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  #9
                  O: Silena modifikace A500

                  Nejsi Lasice.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    O: Silena modifikace A500

                    Díky za info .
                    Amiga - PMD 85

                    Komentovat


                      #11
                      O: Silena modifikace A500

                      Tak to je brutální masakr ... že bych začal dělat zakázkové case s A500 za 10 000,- Kč a prodával je jako unikát?
                      ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                      Komentovat


                        #12
                        O: Silena modifikace A500

                        Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                        Tak to je brutální masakr ... že bych začal dělat zakázkové case s A500 za 10 000,- Kč a prodával je jako unikát?
                        V tom případě bych za tebou osobně zajel a přerazil bych ti obě ruce...

                        Komentovat


                          #13
                          O: Silena modifikace A500

                          Ta díra v plechu je opravdu jako otvírákem na konzervy, strašný pohled. To by mělo být žalovatelné .
                          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X