Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Unofficial Commodore Amiga Sonic The Hedgehog Clone ‘Blaze’

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Unofficial Commodore Amiga Sonic The Hedgehog Clone ‘Blaze’


    Blaze is a game released in 1994


    This morning I was reminiscing with some colleagues about the golden age of the Amiga, and casually brought up some anecdotes about stuff I had written for it. After some poking I dug up my only su…



    Pekne vianoce
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    #2
    O: Unofficial Commodore Amiga Sonic The Hedgehog Clone ‘Blaze’

    Bohužel pokud vím, není ta hra dokončená.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Unofficial Commodore Amiga Sonic The Hedgehog Clone ‘Blaze’

      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      Bohužel pokud vím, není ta hra dokončená.
      hra obsahuje dva levely a chybi hudba a zvuky. Kod pro prehravani modu hra obsahuje, jen slozil tu hudbu.
      Je sance, ze se podari ziskat z disket dalsi grafiku a podklady pro nerealizovane levely.

      Uz jsem videl jak se kdosi hlasil, ze by na to v budoucnu mrknul, provedl nejake optimalizace a mozna to posunul jeste o kousek dal.

      Komentovat


        #4
        O: Unofficial Commodore Amiga Sonic The Hedgehog Clone ‘Blaze’

        Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
        Je sance, ze se podari ziskat z disket dalsi grafiku a podklady pro nerealizovane levely.
        To někdo vyhrabal starý kód? Já si říkal, že je to na současnou dobu moc hezky a dobře udělaný... .
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #5
          O: Unofficial Commodore Amiga Sonic The Hedgehog Clone ‘Blaze’

          Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
          Uz jsem videl jak se kdosi hlasil, ze by na to v budoucnu mrknul, provedl nejake optimalizace a mozna to posunul jeste o kousek dal.
          To je zajímavý, říkáš mu někdo, tedy ho neznáš, to nebude v poslední době asi moc činný člověk. Takových správ jsem i zde na portály viděl. U mne je ale známo, že dodávám, že s programováním můžu kdykoliv praštit... . Trochu nerozumím tomu, proč někdo na úrovni, kdy dokáže posouvat dál takovýhle komplexní program nezačal již dávno tvořit něco sám!
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: Unofficial Commodore Amiga Sonic The Hedgehog Clone ‘Blaze’

            Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
            To je zajímavý, říkáš mu někdo, tedy ho neznáš, to nebude v poslední době asi moc činný člověk. Takových správ jsem i zde na portály viděl. U mne je ale známo, že dodávám, že s programováním můžu kdykoliv praštit... . Trochu nerozumím tomu, proč někdo na úrovni, kdy dokáže posouvat dál takovýhle komplexní program nezačal již dávno tvořit něco sám!
            Ne pochopil jsi to uplne spatne Kdyz bys mrknul na EAB tak jeho jmeno lehce najdes, ten clovek dela na svych projektech a psal, ze jak cosi dokonci, ze na to zkusi mrknout. Byl jsem jen liny hledat jeho jmeno, protoze by vetsine lidi tady stejne nic nereklo...

            Jo a ta hra je z roku 1993. Nikdy nevydana, ono se neni co divit, protoze kdyby to nektery z vetsich vydavatelu dal v to dobe na trh, tak po nem Sega okamzite skoci a vysoudi i ponozky posledniho vratneho z te firmy...

            Mimochodem autor Blaze mel rozdelane jeste dalsi hry, na YT je ukazka hry World Warrior z roku 1994, bojovka ale Sreet Fighter 2.
            Naposledy upravil ExiE; 09.12.2015, 12:46:12.

            Komentovat


              #7
              O: Unofficial Commodore Amiga Sonic The Hedgehog Clone ‘Blaze’

              Běhá vám Blaze na A1200 z diskety ? Mně blbne grafika a po chvíli se hra zhroutí, pod WinUAE ve stejné konfiguraci zdá se běhá.

              Komentovat


                #8
                O: Unofficial Commodore Amiga Sonic The Hedgehog Clone ‘Blaze’

                Na mojej A1200 som musel vypnut turbokartu a v bootmenu este vypnut cache a nastavit OCS chipset...
                Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X