Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Relics of Deldroneye padá

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Relics of Deldroneye padá

    Chtěl jsem rozehrát tuhle moc pěknou adventuru, ale náhodně mi padá do guru 8000 000B. Mohl by někdy vyzkoušet, jestli mu to dělá taky, nebo je to jen můj problém?

    Stáhnout se dá z Aminetu tady:



    - mělo by to stačit rozbalit kamkoliv na váš HDD a spustit, součástí startovacího skriptu jsou potřebné assigny.

    Dostal jsem se do čtvrté obrazovky a mezi tím mi to 3x padlo na různých místech. Hra potřebuje 2MB chip, pouštěl jsem jí s 2000840 byty na A1200 s Blizzem 1230/4, 64MB fast.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    #2
    O: Relics of Deldroneye padá

    Zkusil jsem to a u mě to nepadá, ale tuhne . Jednou po 4 minutách u Falcona, podruhé po 10 minutách ve vězení v první obrazovce. A taky mám nějakou divnou velikost fontů, nevejdou se mi na obrazovku a nevidím celé konverzace, pravá část mizí. Zkoušel jsem to jak z wb, tak bez ss.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: Relics of Deldroneye padá

      Sakra, bude to asi problematická hra. Zkusím to ještě bez turbíny třeba, jinak už nevím (z disket to hrát nechci). Je to AMOS, ale hra je to podle všeho pěkná s několika super nápady. Autor píše že na dvanáctce by to mělo jet v pohodě.
      Naposledy upravil Predseda; 31.12.2015, 00:29:22.
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        O: Relics of Deldroneye padá

        Já jsem to jel na A4k v základu: jen A3630 a 12 mega fastky. A classic WB 3.1. A hra je drsná, sežrat v první obrazovce potkana a v další rozmluvit vězně rozžhaveným železem, hmm, oslovilo.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          O: Relics of Deldroneye padá

          Btw s tím potkanem jde napřed pokecat. Mně se zas líbí to memo kdo je kdo a co důležitého ve hře řekl. Load / Save mi funguje dobře, ale to padání to tak trošku znepříjemňuje.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #6
            O: Relics of Deldroneye padá

            Stiahol som tie 4 DMS, rozbalil som ich na RAD disk, nainstaloval hru na RAM diisk a skopiroval na HARD disk. Zo startup-sequencie som spravil spustaci skript a musel som z neho vyhodit pp lab (zobrazenie obrazku).
            Assigny netreba ziadne. Hra sa spustila bez problemov. Motal som sa tam asi 20 minut medzi 4mi miestnostami, pouzival som vsetko na vsetko, nevedel som co dalej tak som to ukoncil CTRL-C. Hra mi ani raz nepadla,
            testoval som na A1200 (prva v podpise)...
            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

            Komentovat


              #7
              O: Relics of Deldroneye padá

              Díky za testy, je to teda zvláštní. Mně to nefunguje ani na holé konfiguraci s vypnutou kartou, a to fakt náhodně - teď jsem to třeba nechal pět minut bez dozoru, vrátím se a ami po resetu. Hardwarem počítače to není, dělá mi to jen tahle jediná hra.
              Naposledy upravil Predseda; 31.12.2015, 15:02:21.
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X