Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2016

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    RESETkání 2016

    UPDATE: Definitivní termín 6.5. - 8.5.


    Nový rok je tu a já začínám opět přemýšlet nad pořádáním brněnského srazu. Prostory, kde se akce konala poslední 4 roky, nám kompletně zrekonstruovali a tak se tam v týdnu zajdu zeptat, jestli se něco změnilo na podmínkách a ceně. Květnové svátky 1. a 8. jsou oba v neděli, takže letos bude akce "pouze" 3 denní (nebo chcete-li 48 hodinová).

    Navrhuju termín: 13. - 15. 5. 2016 tedy začít pekně v pátek třináctého ;o) Pokud by někdo věděl, že termín koliduje nějaké jiné akci v čechách, prosím dejte mi co nejdřív vědět.

    Asi největší změnou bude to, že prohodím sály. Ten malý bude "demový" a ten velký s barem a občerstvením bude herní. O scénu bohužel není zájem, hlasitá hudba často ruší rozhovory návštěvníků mezi sebou a já to respektuju a přesunu tedy "nás" demonadšense do menšího sálu, kde to ovšem bude ještě lépe rezonovat ;o)

    Rád bych připravil opět nějaké herní turnaje, zkusil vás potrápit v novém znalostní kvízu o Amize a možná, když bude dost času, bych rád zkusil i nějakou přednášku. Nad demoscene soutěží bohužel zatím visí otazník. Pokud někoho zajímá vstupné, odvodím pevnou cenu cca měsíc před začátkem podle registrací a nasmlouvané ceně pronájmu.

    Až bude aktualizovaný web, dám vědět SEM. Zatím se prosím neregistrujte. Dík.
    Naposledy upravil jack-3d; 18.02.2016, 09:52:05.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    O: RESETkání 2016

    Mám volno, pokud ještě tu práci budu mít .
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #3
      O: RESETkání 2016

      Termin zatim vypada dobre...
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        O: RESETkání 2016

        Pokud to bude včas, tak termín u mne nerozhoduje, jedna z menších výhod prdůcha .
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #5
          O: RESETkání 2016

          Termin je OK (nemenit) uz mam nahlasenou dovolenou. Kazdej ale vi, ze si zmenou terminu RESETKANI zmenim i dovolenou

          Komentovat


            #6
            O: RESETkání 2016

            Nesu noviny...

            Bohužel termín 13-15.5. je již obsazen (promiň Šlacho), hluchoněmí mají jakési pantomimiké představení. Zkouším tedy další víkend(y). Jinak celá budova je po rekonstrukci a ve správě se bohužel vyměnily lidé. Nový správce je prý na prachy a nevím nevím, jak se bude tvářit na navrhovanou smluvní cenu pronájmu minulých let. Nechci předčasně malovat čerta na zeď, ale je tu i možnost, že budou chtít striktně ceníkové peníze což je 7 tisíc plus další prachy za projektory a to nemám šanci na vstupném vybrat
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              O: RESETkání 2016

              Tyjo... No a na základě návštěvnosti minulých let je možné, že by se vlezné nevešlo třeba do 500 Kč?

              Komentovat


                #8
                O: RESETkání 2016

                No to nevím, spíš to vychází ke 4 stovkám. Ještě se mi týpek neozval, nechal jsem mu vzkazy a čekám.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: RESETkání 2016

                  No vidíš, to je ještě míň. Navic jsi psal, že demo sál bude ten menší, tudíž vic lidí bude moc spát v klidu ve velkém sálu a jeho okolí. No a vstup + nocleh za 400Kč je furt super, ne?

                  Komentovat


                    #10
                    O: RESETkání 2016

                    Tiez si myslim ze vstup+noclah na dva dni za 400,- nieje tak vela. Aspon to prinuti ludi ostat dlhsie ked si uz zaplatia ))
                    MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                    Komentovat


                      #11
                      O: RESETkání 2016

                      Protože jsem nedovolal tomu novopečenému správci budovy, zašel jsem tam dneska osobně znovu. Dozvěděl jsem se, že správce je nemocen, asi vážně, když nebere telefon. No a tak jsem to tam řešil s ředitelkou a dalšíma, prosil a prosil. Nakonec to vypadá, že termín 13 - 15.5. se možná povede ;o)

                      Akorát bychom neměli k dispozici ten velký sál. K dispozici bychom měli ten menší sál a k tomu podkrovní místností (jednu velkou, druhou menší). Ty podkrovní místnosti jsou komplet nové, když se rekonstuoval barák, viz fotky...

                      Podkrovní velká místnost je do písmene L (stoly by se nanosily):

                      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 20160125_135216.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 27,1 KB
ID: 108726 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 20160125_135232.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 32,9 KB
ID: 108727 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 20160125_135241.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 33,6 KB
ID: 108728 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 20160125_135252.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 29,7 KB
ID: 108729

                      Podkrovní malá místnost je klasicky čtverec (tady by se mohlo spát):

                      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 20160125_135328.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 26,5 KB
ID: 108730 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 20160125_135340.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 29,0 KB
ID: 108731
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #12
                        O: RESETkání 2016

                        Tam je to hezký, tam se mi chce!

                        Komentovat


                          #13
                          O: RESETkání 2016

                          Vypadá to perfektně! Takže místo 2 místností 3, počítám správně... .
                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            #14
                            O: RESETkání 2016

                            Já nechci předbíhat, s paní ředitelkou jsem prozatím domluvenej, ale schválit to musí správce. A tak čekáme, až bude zdravej.

                            Pokud by to vyšlo, máme 2 větší místnosti a jednu malou. Jedna by mohla být noclehárna a dvě Amigácké. Ale třeba přijde 10 lidí a budeme všichni gamesit pospolu. Hlavně aby už byl termín a prostory 100% potvrzené smlouvou ;o)
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: RESETkání 2016 - 6.5. - 8.5.

                              Tááákže... Týdny honění správce, přemlouvání neslyšících, komplimenty ředitelce a zástupkyni konečně přineslo své ovoce. Tím plodem je definitivní termín RESETkání 2016 ve dnech 6.5. až 8.5. Porařilo se mi "vysrtnadit" z našich běžných prostor (malého a velkého sálu) veškěré akce do vyšších pater, takže ve výsledku budeme mít oba sály v přízemí k dispozici jen a pouze MY ;o)

                              Tedy ohledně prostor se oproti minulosti nic nemění. Co bude jiné je prohození sálů co se gamesení a demoscény týče. V malém budeme demovat, ve velkém gamesit.

                              Za prostory jsem dohodl cenu 5000 a ještě zajistím pronájem projektorů. Vstupné tedy záleží na počtu registrací, při počtu do 25 lidí to vidím na 250 Korunách, nad 25 lidí 200 Korun apod...

                              Co můžete očekávat:
                              - herní turnaje (Tenis, Fotbálek, Karate, Auta apod...)
                              - demoscene compo - může a nemusí být podle počtu příspěvků
                              - zvalostní kvízy - mám připravené dva a opět pojedou ze Scaly na Amize
                              - možná a opakuji možná nějaké české premiéry (jistě jste si všimli, že letos se to hemží novinkami v hardwaru a my usilovně pracujeme, abychom tyto novinky měli k dispozici a plně funkční na RESETu)

                              Info na webu dodám večer až se vrátím z práce. Zatím se registrujte a plánujte dovolené ;o)
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X