Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Revision 2016

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Revision 2016

    Parádní Amiga demo compo stejně jako parádní Amiga intro compo. Letošek byl suprovej.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #17
      O: Revision 2016

      Velmi vydarena Amiga produkcia, vela prispevkov aj vdaka ArtWaY produkcii palec hore, drzim palce v dalsich rokoch.
      Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
      Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
      E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
      Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
      AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


      registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

      Komentovat


        #18
        O: Revision 2016

        Vsude dobre, doma nejlip. Privezl jsem si spoustu zazitku, plno tvurci motivace, nabyl se pozitivni energii a vytvoril nekolik skvelych kontaktu.

        Obe Amiga compos byly letos naslapane a ja jsem rad, ze jsem i pres komplikace mohl byt soucasti Amiga demo compa.

        Doufam, ze se to Ferymu libilo a jel by i pristi rok
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #19
          O: Revision 2016

          Amiga compo resumé:

          AMIGA INTRO COMPO

          AMIGA DEMO COMPO


          Výsledky INTRO:
          1. Higher State of Resolution by Dekadence
          2. Revolution by Nah-Kolor
          3. BiNGO by CNCD
          4. mOmento by Phibrizzo/Nah-Kolor
          5. koobz by PACiF!C
          6. back to basics 4 by vedder/iNSANE
          7. Hello Sofa by Desire
          8. HIATRO by moods plateau

          Výsledky DEMO:
          1. Dolor Sit Amet by Lorem Ipsum
          2. subside by unique
          3. Thanktro by Ghostown c/o Blueberry
          4. serotonin by AttentionWhore
          5. 120 Hours by Lemon
          6. Vote for Evilbot! Amiga Edition by CZHULHU
          7. CHiP TuNeR by Unity
          8. evil starter by ArtWaY
          9. Disk Space by LazerBase

          Pouet: ZDE
          Download: ZDE
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #20
            O: Revision 2016

            Tak za mně a první Revision.

            Akce není úplně za rohem, ale cesta utekla úplně v pohodě. Jeli jsme ve čtyřech a těch 500km po dálnici docela uteklo.
            Vstupné na akci je dražší, než jsme zvyklí z českých akcí, ale přeci jen je to akce větších rozměrů. Ale perfektně připravený sál, spousty stolů a pohodlné židle. Na každé sekci stolů byl jeden velký switch pro připojení. Také všude dostupná WiFi. Konektivita 305Mbit, ale ani ta dost nestíhala, často hrozné odezvy, ale pořád lepší ne nic Hale dominovalo velké plátno. Venku několik stánků (klobásky, pizza, tortily i něco sladkého) a hlavně sprchy Záchody byly dole u haly, procházka tunelem ... v něm byla sega a gauč na paření, kdo chtěl ... a docela mně překvapilo, jako to při těch cca 600 - 700 lidech, bylo na záchodech v pohodě. U umyvadel sice mokro, ale to přičítám chybě designéra umyvadla a kohoutků, nešlo se umýt bez nějaké vody na zemi. Spaní bylo buď za plátnem, nebo v autě (na to letos byla zima) nebo dost lidí odjíždělo na hotel (večer doprava každou hodinu, myslím). Já jsem spal za plátnem, tedy těch několik málo hodin co se dalo ... náročné tři noci.
            Jakmile však začal uvítací "Opening", tak jsem pochopil, co znamená pořádná aparatura. Tak velká hala a nazvučeno teda perfektně. Jen to není pro ty, co neradi hlasitou hudbu. Každý večer byl program až do ranních hodin, proto na spaní zbýval prostor tak mezi 6-10 hodinou Myslel jsem, že tam nebudu mít celou dobu co dělat, nejsem žádný "demomaker", ale díky programu, doprovodných akcích, klukům z ArtWaY to uteklo nakonec docela rychle. Škoda.
            Určitě jsem o nějakých věcech zapomněl napsat, ale bylo tam toho hodně ... např. pinbaly a automaty na chodbě, Jens ....

            Takže za mně, tahle akce stojí za to zažít na živo, žádný stream to nenahradí.
            Kdo jen někdy o ní trochu uvažoval, tak tam musí vyrazit.


            Mrzelo mně, že z CZ nás tam bylo tak málo. To je ta naše komunita tak špatná? Bohužel v něčem ano, ale to sem nepatří, i když mně to mrzí.

            A ještě jedna důležitá věc na konec:
            Velká gratulace Factorovi k třetí místu v Oldskool Music !!!
            Naposledy upravil Fery; 30.03.2016, 14:45:48.
            ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X