Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Daruji monitor Commodore 1084S s vadou

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Daruji Daruji monitor Commodore 1084S s vadou

    Ahoj, mám tady jeden monitor Commodore 1084S v docela hezkem stavu (vzhledove), akorat mu nejdou zaklapnout predni dvirka. Ma vsak chybku, ktera ale mozna pujde odstranit - zadni konektor na videokabel je uz vyviklany a monitor obcas meni barvy do modra, zelena nebo cervena. Daroval bych ho za velikou 200 g cokoladu Orion - pistacie Vzhledem k jeho hmotnosti ho nikam nenesu ani neposilam, museli byste si pro nej prijet.Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 1084s-zepredu.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 262,8 KB
ID: 113005Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 1084s-sezadu.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 271,5 KB
ID: 113006
    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

    #2
    O: Daruji monitor Commodore 1084S s vadou

    beru!

    Komentovat


      #3
      O: Daruji monitor Commodore 1084S s vadou

      tak, pokud si pro nej james neprijede, tak je porad k mani, ja se s nim v tehle zime opravdu nikam tahat nechci…
      PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

      Komentovat


        #4
        O: Daruji monitor Commodore 1084S s vadou

        Ja na tom pracuji. Musim si to na pondeli nejak naplanovat. Bydlis uplne mimo trasy

        Komentovat


          #5
          O: Daruji monitor Commodore 1084S s vadou

          tak, james si ho uz odvezl, takze mozno LOCK...
          PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

          Komentovat


            #6
            O: Daruji monitor Commodore 1084S s vadou

            lock
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X