Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Kunilingus

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Kunilingus

    Kuk! Tak taky něco málo o sobě a počítačích.

    První byl gumáček cca v roce 84 (to mi bylo 5 let), vzápětí se tátovi povedlo sehnat ZX Spectrum+ a na něm jsem strávil většinu té části dětství, kterou si už stejně moc nepamatuju. Co si ale pamatuju živě, byl bombarder, bomb jack, boulder dash a enduro racer!

    Nekdy v té době jsem se v domově dětí a mládeže potkal is IQ 151, PMD 85 a Karlem. Karla jsem sice neocenil, na to jsem byl příliš mlád, zato IQčkem bych ubil i vola. Asi si ze mě dělali prdel, nevím. Trefit na IQ prstem tlačítko a ještě ho správně zmáčknout jsem považoval za boj, který nebylo lze vyhrát, a tváří v tvář ZXS+, který jsme měli doma, jsem prostě v tomto boji podlehl. A Karel si to u mě na dlouhá léta posral...

    Přibližně v roce 88 táta někde schrastil starou dobrou tlustou C64ku, která nás všechny fascinovala tím, že uměla mluvit (a v případě chiméry i strašidelně ryčet). Tuhle dobu považuju za napůl šťastnou, vždyť jsem tenkrát mastil gianu, quest for tires, wizard of wor a další pecky, a napůl za napjatou, protože jsem v závěru tohoto období z vlaku zahlídnul amigu a od té doby jsem nějak nemohl klidně spát. A jak začaly přicházet konverze z Amigy na C64, spánek začal být ještě mnohem těžší.. turrican II neuměl hejbat bouchačkou a podivně se poškubával, North&South se odehrával jen na hrací desce.....

    V 93. jsem konečně vysomroval peníze a jelo se do německa. A600 jsme koupili za cca 350 marek (táta sice ukazoval na ňákou pikslu za 550, ale na to, aby byla dobrá, byla podle mě příliš velká, jednalo se o A1200 a já odjel domů v blaženém nevědomí) a tak se začalo nejhezčí období mého počítačového dětství. Zasáhlo mě v tom nejvnímavějším věku, trvalo krátce a zarylo se do mě zřejmě až do smrti.. můj 'ordinateur fatale'.. settlers, cannon fodder, mega lo mania, shadow of the beast 3, chaos engine, ishar............ ach jo. Amiga znamenala převrat. Převrat po všech stránkách. Kdo nikdy necítil vůni nových disket plných kradených her, kdo nestál každej den před trafikou a nedoufal v další díl excaliburu a kdo nevolal každej den svýmu dodavateli, kdy bude například K240, nežil.

    Prodal jsem ji o necelé dva roky později a následovalo dlouhé, hezké ale nezajímavé období PC a návrat k amize. Tu chybu s A1200 jsem už neudělal. Na druhej pokus ovšem. A600 měla přednost. Abych nebyl nespravedlivej, na PC jsem zažil ještě jednu převratnou událost, a sice, když jsem poprvé viděl monster truck madness s podporou 3DFx. To už ale nebylo takový... už NIKDY to nebude takový.

    Dneska jsem navíc s hrůzou zjistil, že v naší hale, kde trávim hodiny a hodiny času posledních dvacet let, se pravidelně konala amiga párty. Podle fotek jsem ale nikoho zdejšího nepoznal.. zúčastnil se toho vůbec někdy někdo z Tachova????
    Naposledy upravil kunilingus; 26.02.2017, 22:25:46.
    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

    #2
    O: Kunilingus

    A ještě proč si řikáš kundolíz?
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Kunilingus

      Tak si zachovávám zdání anonymity :-P
      (kdysi jsme to měli v práci jako administrátorský heslo a zalíbílo se mi)
      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

      Komentovat


        #4
        O: Kunilingus

        Super nick, chválím. A klidně ho můžeš i počeštit .

        Ta akce v Tachově se jmenuje Artway, koná se tam každý rok na Cyrila, Metoděje a Jana Husa (letos bude 23. ročník). Akci pořádají KillJoy s Waynem. Oba jsou z Tachova, ale pracují jinde a oba jsou super.
        Naposledy upravil DaMi; 20.01.2016, 17:10:20.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          O: Kunilingus

          Fascinující. Nevěděl jsem, že já, největší žijící fanoušek her na amize, žiju navíc ve městě, které pořádá artway!
          A to bylo v TC fakt 23x aniž bych si toho všimnul? A v hale k tomu? To je ještě víc fascinující, než jsem si původně uměl představit
          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

          Komentovat


            #6
            O: Kunilingus

            Já teda taky přispěju malým střípkem do mozaiky

            Takže Jak jsme se NEstali členy žádné komunity.

            Byli jsme hráči. Nezajímalo nás nic jinýho než hry, všechny nejlepší střílečky, strategie, simulátory, fotbálky, dungeony (jen adventury nás nikdy nezajímaly) a kdesi cosi jsme prostě museli dohrát, četli jsme excalibur a cokoliv, co mělo potenciál být kvalitní hrou, jsme kupovali od našeho oblíbenýho piráta a hráli to do zblbnutí, dokud jsme to neznali nazpaměť a neprošli to levačkou. Pak jsme hru zařadili mezi oblíbené a jednou za čas jsme stanovili game víkend a nejlepší hry znova dohráli.

            Nezajímal nás workbench, nezajímalo nás programování, nezajímal nás novej HW, protože jsme ho nepotřebovali a neměli na něj peníze. Nezajímala nás demoscéna ani dema, pokud to teda nebylo CD32 intro k Tower Assaltu. Zajímaly nás jen diskety s hrama a x-copy.

            Největším hráčem byl můj bratranec, taková o kousek mladší verze Andrewa, stejný vyjadřovací schopnosti, stejnej smysl pro detail i zarytost, s jakou dohrával každou píčovinu, hromada času a hlavně výbornej vkus.

            Psal se cca rok 93 a nám bylo kolem 14ti let. Někdy v tý době jsme v Excaliburu nebo možná někde v annonci narazili na inzerát shánějící kámoše pro výměnu (herních) zkušeností s Amigou. Po týhle šanci jsme ihned chňapli, nafotili pár tématických fotek, já například, protože jsem byl relativně levej na simulátory, jsem se na jedný fotce schovával pod postel před útočícím malým plechovým tankem v narážce na pacific islands, kde mi to tenkrát trochu vázlo. Zbytek skvadry se fotil obdobně, prostě tak, aby hned z fotky bylo poznat kdo je kdo.

            Odpověď na sebe nedala dlouho čekat, frajer nám poslal kvantum fotek jak se někde na zahradě promenáduje ve slipech a v textu nám psal něco o tom, jak někde napumpoval ňákou babu a kde se vožral a poblil.. to nás pochopitelně vyděsilo, protože jsme si tenkrát ještě chtěli hrát. Neodepsali jsme a za pár tejdnů nám přišel další dopis zhruba v tom smyslu, že jestli si myslíme, že s náma skončil, tak že se pleteme. Ale my se nepletli. Šlo o mladýho Honzu O., tenkrát mu mohlo bejt kolem patnácti a o amiga scéně ještě pravděpodobně neslyšel, a my jsme si o něm mysleli, že je to naprostej kokot

            Už nikdy jsme pak komunitu nekontaktovali. Až teď
            Naposledy upravil kunilingus; 25.05.2019, 21:02:49.
            Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

            Komentovat


              #7
              O: Kunilingus

              To je husta storka! Chvili jsem se bal, ze je to o mne .

              Jo a nepochopil jsem ty Pacific Island... coz je mozna dobre .
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X