Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Chyby v grafice na A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Chyby v grafice na A1200

    Ahoj, u nekterych her se v grafice vyskytujou ruzny chyby (artefakty, sprity jsou rozhozeny apod). Cim by to mohlo byt, spatna pamet? Zadnej akcelerator tam nemam. Diky

    #2
    Re: chyby v grafice na A1200

    Autorem citovaného textu je fci
    Ahoj, u nekterych her se v grafice vyskytujou ruzny chyby (artefakty, sprity jsou rozhozeny apod). Cim by to mohlo byt, spatna pamet? Zadnej akcelerator tam nemam. Diky
    Podle me se jedna jen o hry ktery jsou pro starej čipset ESC a ne AGA,někdy na to pomůže kickstart 1.2 nebo 1.3 nebo u her které tě pustí do sistemu ,tak příkaz KillAGA a podobný, nebo podrž u A1200 při startu obě tlačítka na hlodavci a v menu Display Options dej Chip Type Original,ale jsou i gamesky a demáče který ke korektnímu běhu na A1200 nedonutíš ani když se rozkrájíš pomůže jen stará dobrá A500 nebo emulátor Winfellou kterej je na emulaci A500 suprovej. Jirka

    Komentovat


      #3
      Jo jasne, ja jsem vul, nejdriv jsem dosel k tomu samymu, zkousel jsem tam nejakou AGA hru a ta byla naprosto bez problemu. Nakonec jsem vcera vecer jeste zkousel crystal kingdom dizzy a nevim proc jsem si myslel, ze to je taky AGA. Takze jsem se lekl, ze mam mou nove porizenou A1200 nejak v riti. Diky moc za hint!

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X