Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Stormcpp - ramlib error

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Stormcpp - ramlib error

    Vampire bude nejlepší řešení ten človíček je nezkutečně šikovný a hluboce před ním smekám. Moc se mi taky líbí geniální spojení turbokarty s grafickou kartou a to vše do původního case. To naprosto souhlasím ale na trhu bude kdy ? Za ty léta co mám Amigu bylo tolik a super doplňků a vylepšení ale postupně jich většina z různých důvodů zanikla. Pamatuji si jak jsem před cca 16 lety čekal asi rok na uvedení na trh PPC turbokarty od Blizzardu, nakonec jsem za přichystané peníze koupil PC. U Amigy není nic jisté tak to prostě je a to v té době ještě Amiga "frčela". Na Vampire se mi fakt nechtělo čekat. Zatím stejně existuje jen pro A600. Bůh ví jestli se někdy dočkáme versi pro A1200. Pokud ano pak to budu řešit.
    Jinak
    Multiscan productivity jsem používal na mém monitoru s1438 do teď. Ale zkuste si dát 800x600 na 22" LCD je to jako když vám někdo dá facku z rychlíku 800x600 je dobrých tak na 15" lcd.
    Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

    Komentovat


      #17
      O: Stormcpp - ramlib error

      Autorem citovaného textu je AmiFish Přejít na původní příspěvek
      Ale zkuste si dát 800x600 na 22" LCD je to jako když vám někdo dá facku z rychlíku 800x600 je dobrých tak na 15" lcd.
      Ja na 22" pouzivam aj mensie rozlisenia ako 800x600 a v pohode (napr. v programe PPaint, alebo vo vacsine CGX diem a hier)...
      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

      Komentovat


        #18
        O: Stormcpp - ramlib error

        chlape zrovna ty si děláš "sado maso ikono" ... když kouknu jak máš ty Amigy vymazlenýýýýýýýýý ....
        Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

        Komentovat


          #19
          O: Stormcpp - ramlib error

          Tak WB a systemovy software mam v 1024x768. Ale co ked skoro vsetky hry a dema na Amigu su v 320x200 alebo 320x256. S tym nespravis nic...
          Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
          Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

          Komentovat


            #20
            O: Stormcpp - ramlib error

            Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
            Tak WB a systemovy software mam v 1024x768. Ale co ked skoro vsetky hry a dema na Amigu su v 320x200 alebo 320x256. S tym nespravis nic...
            Souhlas hry a demače jsou jasný ale pokud chce někdo programovat a zabývat se systémem tak těch 1024x768 je základ. Takže pokud nemáš doma nabušenou amču s grafikama tak ti ZATÍM nezbývá než jít do scandoubleru. A hoši od Individualů to sakra ví proto ta cena. Ale zase na druhou stranu maká jim to moc pěkně. Paly u her a dem se mi dablují na 800x600 60 Hz , ve WB (těch 1024x768 ) je taky místa relativně dost, mám ještě nainstalovanou utilitku pro "vystrkování" oken mimo obraz. No a časem se uvidí jak to všechno dopadne s Vapírem Jinak se taky chci kouknou na asm. Na ZXSpectru (Z80) jsem v něm dost intenzivně programoval.
            Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

            Komentovat


              #21
              O: Stormcpp - ramlib error

              Autorem citovaného textu je AmiFish Přejít na původní příspěvek
              mám ještě nainstalovanou utilitku pro "vystrkování" oken mimo obraz
              Jak se prosímtě jmenuje ta utilitka, jsem na to dost zvyklí z AROSu, ale nějako jsem nepostřehl že to jde i na AOS.
              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

              Komentovat


                #22
                O: Stormcpp - ramlib error

                Autorem citovaného textu je AmiFish Přejít na původní příspěvek
                Souhlas hry a demače jsou jasný ale pokud chce někdo programovat a zabývat se systémem tak těch 1024x768 je základ. Takže pokud nemáš doma nabušenou amču s grafikama tak ti ZATÍM nezbývá než jít do scandoubleru. A hoši od Individualů to sakra ví proto ta cena. Ale zase na druhou stranu maká jim to moc pěkně. Paly u her a dem se mi dablují na 800x600 60 Hz , ve WB (těch 1024x768 ) je taky místa relativně dost, mám ještě nainstalovanou utilitku pro "vystrkování" oken mimo obraz. No a časem se uvidí jak to všechno dopadne s Vapírem Jinak se taky chci kouknou na asm. Na ZXSpectru (Z80) jsem v něm dost intenzivně programoval.
                Tak ja nepotrebujem mat otvorenych 300 okien a pri programovani ziadne. Kedysi davno, ked som nemal grafiku, ani funkcny PAL monitor, tak som pouzival len VGA monitor v mode Multiscan 640x480 a bohate mi to stacilo. Na tych 60Hz ti to musi ale trhat - scrollingy v hrach a tak oproti 50Hz PAL. Asm na Amige je jednoduchy,takze smelo do toho...
                Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                Komentovat


                  #23
                  O: Stormcpp - ramlib error

                  Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                  Jak se prosímtě jmenuje ta utilitka, jsem na to dost zvyklí z AROSu, ale nějako jsem nepostřehl že to jde i na AOS.
                  PowerWindow (s), teraz z hlavy neviem presne..
                  A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                  Komentovat


                    #24
                    O: Stormcpp - ramlib error

                    Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                    Jak se prosímtě jmenuje ta utilitka, jsem na to dost zvyklí z AROSu, ale nějako jsem nepostřehl že to jde i na AOS.
                    Zkus toto https://aminet.net/package/util/misc/PowerWindowsNG myslím že to je ona. Jinak bych se musel kouknout doma. Oprava.. (sorry) ten Pal je nastavený těsně nad 50 Hz teď přesně nevím na kolika se chytil ten můj dell ale jako etanol na plynulost jsem zkoušel pinball (Slam Tilt) a ten chodí naprosto plynule. Jinak já těch her zatím moc nemám protože hraju jen občas spíš se sťourám v systému a zajímají mne HW doplňky. Proto mne láká ten asm (jinak v praci k 3D používám ješte C a Python) . Když si něco zahraju spíš klasiky (XP8,ABreed,Agony,ProjectX,Galaga,Turrican,LostVik ings,SuperFrog..) možná že teď skusím nějaké nové hry co mi bez turbokarty nešli. Nějakou pěknou tahovku alá Duna to by se mi líbilo. Na Amče nehraju doomovky.
                    Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

                    Komentovat


                      #25
                      O: Stormcpp - ramlib error

                      Abych řekl pravdu, tak nad tím BL912 výhledově vážně uvažuju, občas si něco zahraju a kouknu na demo, tak mi jde o to aby byl ten obraz i v nižších rozlišeních koukatelný a aby byl plynulý a nerozmázaval se. Jen dotaz: to rozlišení 640x480 je maximum, které na něm lze ve WB provozovat ?

                      edit: voodo> Nechtěl jsi napsat místo 640x480 640x512 ? 640x480 je 4:3, 640x512 je 5:4 a BL912 by měl být právě 5:4.
                      Naposledy upravil premo; 26.01.2016, 15:41:34.

                      Komentovat


                        #26
                        O: Stormcpp - ramlib error

                        Ten BL912 se mi taky líbí je za příjemný peníz, je to 19" to je pro Amigu tak akorát, jde připojit přes redukci na přímo (pokud bych třeba přišel o scandoubler). V papírech má napsaný nativní rozlišení 1280x1024. Z Amigy nejlepší "neblikající" režim je multiscan productivity to je právě těch 640x512. Můžeš zkusit i vetší rozlišení v prokládaném módu. Otázkou je jak si stím ten monitor poradí a jestli ti to nevytáhne oči z hlavy Speciálně při programování kdy máš několik řádků kódu a upřeně do toho civíš když hledáš nějakou chybu.
                        Naposledy upravil AmiFish; 26.01.2016, 16:27:48.
                        Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

                        Komentovat


                          #27
                          O: Stormcpp - ramlib error

                          Benq BL912 doporučuju kde chodím, je to fakt supr náhrada. Bohužel neumí onen zmíněný EURO72, ale Multiscan Productivity 640x480 funguje a je naprosto bez flickeringu. A pro hráče her v nízkém PALu je to značka ideál.

                          Indivision AGA (měl jsem dokonce dva) jsem kvůli BENQu prodal, pač scrolling byl horší (trhavější), pepínání mezi neprokládaným a prokládaným režimem byl šíleně dlouhý a nikdy se mi nepodařilo vypiplat si ke stranám monitoru všechna rozlišení 320x200 počínaje a hi-res interlace konče. Prostě pain in the ass, tak to šlo z domu.

                          Ale jsme celkem OT, možná by to chtělo trochu uklidit a přesunout debatu někam k monitorům a scandoublerům ;o)
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X