Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vyjmenujte deset games ktere teď hrajete!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    To je paradni hra, na HOL je dokonce 17. dilu. Hrajes tento dil?
    Amiga games database containing data, screenshots, reviews, cheat codes, walkthroughs, maps, manuals, links, box scans, disk scans
    I love Amiga

    Komentovat


      #47
      Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
      To je paradni hra, na HOL je dokonce 17. dilu. Hrajes tento dil?
      https://hol.abime.net/460
      ano ten zapoměl jsme pod titul: the murderers

      četl jsem i komix mám doma první 4 díly víc jich u nás bohužel nevyšlo
      v itálii vychází pořád, i když tam mám matku tak italsky bohužel neumím asi je čas začít se učit
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #48
        The murderers je jediná z nich, která je v angličtině. Kdysi jsem to dohrál podle návodu z excaliburu. Loni jsem to zkoušel hrát znova a nasralo mě to tak, že už to NIKDY hrát nebudu.
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #49
          ten excalibur mám taky ale hrát to podle toho neci uvidím jak to půjde
          pařba a flink chtěj celýho člověka...

          Komentovat


            #50
            No nepude. Víš doufam že je to na čas. Já to napodruhý hrál podle návodu z netu a STEJNĚ mi v půlce došel čas!
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #51
              Ja mam tiez dojem, ze hry, ktore som pred 10 rokmi zvladal v pohode su v sucasnosti nad moje sily Starneme
              ???

              Komentovat


                #52
                Tím to nebude, chybí nám to nadšení a odhodlání zkošet něco stále dokola. Dohrál jsem kdysi Oskara a dnes už bych to nedal ale třeba Superfroga bych si dal znovu klidně

                Komentovat


                  #53
                  Autorem citovaného textu je PaladinW Přejít na původní příspěvek
                  Tím to nebude, chybí nám to nadšení a odhodlání zkošet něco stále dokola.
                  E-e, nesouhlasim. Náhodou dneska jsem na tom v tomhle ohledu daleko líp. Dřív bylo málo času - hry jsem si upirátil, líbilo-nechal, nelíbilo-přemazal dalšíma, který přicházely nový a nový. Dneska je jich konstantní množství a ke spoustě se vracím naprosto důkladným přístupem a zkoumáním tajných chodeb, závislostí a tak dále. Dřív by třeba nevznikl Puttymoon.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #54
                    (Snad konečně předělají EOB3 do AGA http://eob.wikispaces.com/ ).
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #55
                      AGA verze EOB3 by byla skvělá!, nicméně by mi úplně stačila verze pro Meka - neví někdo, jestli existuje? V PC tasku s tím zbytečně trápím Amigu...

                      Jinak včera jsem hrál přes Shapeshiftra Theme Park - na 060 je úžasně plynulý a hratelný. A také jsem shlédl fantastické intro k Legends of Kyrandia III.
                      reKTor
                      Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

                      Komentovat


                        #56
                        Macovej Theme Park je od Amigáckého rozdílný?
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #57
                          no minimálně poběží ve vyšším rozlišení...

                          Komentovat


                            #58
                            Jak píše Mistic, Theme Park běží na Meku v hi-resu, což hru zpřehlední a považuji to za 1 ze 2 hlavních výhod. Tou druhou je pěkná intro animace. Jinak grafika je hodně podobná AGA verzi, některé atrakce jsou jinak animované... Co se týče rychlosti, tak mi na stejném procesoru přijde Mac verze plynulejší. Nastavení simulační rychlosti "A4000 simulation speed" nezvádá u Amiga verze plynule ani 060, na Meku v nejvyšší simulační rychlosti 060/60 celkem zvládá. Scrolling je s grafickou kartou CVissionPPC velmi rychlý i v hi-resu (na Z3 kartách to bude ospalé překreslování). Bugy (záseky človíčků) stejné.
                            reKTor
                            Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

                            Komentovat


                              #59
                              tak jsem se vrátil k UFO enemy unknown, dále mám zásek v Benefaktor, Dylan Dog je fakt HC tak jsem od něj nachvíli upustil dále mám rozjetou Dune 2 a Chaos Engine na tom mě nejvíc štve že to se mnou mladá nechce hrát v coopu
                              pařba a flink chtěj celýho člověka...

                              Komentovat


                                #60
                                Ja na Amize nehraju tak nejak ted nic,ale obcas me chytne Banshee a RoadKill a kdyz mam fakt naladu tak to jistej Skidmarks
                                A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X