Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vyjmenujte deset games ktere teď hrajete!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    Tak od doby, co mám CV643D si toho moc z klasických palových her nezahraju, nebaví mě pořád přehazovat očka z jednoho monitoru na druhý. Za to pařím pod ShapeShifterem. Teď mám rozjetýho poněkolikáté Indyho pátrajícího po Atlantidě (a jako vždy, když tu hru hraju, tak mě drtí pobíhání mezi obchodníkem s artefakty a trhovcem, abych přinesl správný předmět, za který dostanu cuc-na-kládě-v-čokoládě, dal ho žebrákovi a za to dostal lístek na balón... kdo tam tuhle fičuru zapracoval, měl by dostat pořádně po hubě)... Taky jsem si dal na chvíli Prince of Persia 2, ale no... Jednička to neni A protloukám se Flashbackem, kterej je na Macovi famózní...

    Komentovat


      #62
      Kup si scandoubler pro CV3D, ktery funguje i jako prepinac. Je to fakt luxusni bez prepinani pouzivat jak AGA, tak CV3D na jednom monitoru. Snad funguje i v A3000. Nevim, jestli je videoslot stejny jako v A4000.
      I love Amiga

      Komentovat


        #63
        Bohužel nefunguje, v A3000 je video slot o pár pinů kratší. Nezbývá než přepínat manuálně...
        reKTor
        Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

        Komentovat


          #64
          O: Vyjmenujte deset games ktere teď hrajete!

          Rozehrál jsem Napalm (zatím za roboty), po 14 letech mi přijde, jako bych to nikdy nehrál.
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X