Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Cd legal

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Cd legal

    Já mám všechny, ale nemám mechaniku, stejně jdou už docela blbě číst, za poštovné Ti je pošlu.
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #32
      Chtěl jsem se prohrabat těmi CD, bohužel všechny odkazy na G Disk už nefungují. Nechcete je znova nahrát? Třeba na ten portálový disk?
      Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

      Komentovat


        #33
        Já už je tedy nemám, a ani si nevzpomenu komu jsem je předal.
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #34
          Tak já mám:
          • Legal_07
          • Legal_10
          • Magic CD 13
          • Probe012
          • Probe016
          • ProbeMIX.iso
          • Utility Vault 1a
          • Utility Vault 1b
          • Utility Vault 2
          • Utility Vault 3
          • Utility Vault 6
          • Utility Vault 7
          • Utility Vault 8
          • Utility Vault 9
          • Polské WarezCD - všech 33CD, kromě 13 a 21
          • a nějaké noname CD ještě od EXY, na kterém je Teddy 1.1f od Antiku
          Ale hodně warez CD by měl mít asi Jack-3D.
          Amiga 1200, Micronik Mini-Tower, PiStorm32 Lite, FastATA 1200 MK-IV, Lyra 2, Indivision AGA MK3, ZIP 250MB, HP LaserJet 1100, interní HD mechanika (EXA), LinkSys EC10T​

          Komentovat


            #35
            Pokud jde o warez, tak to jsem si kdysi dávno pořídil dvě céda, pokud by byl zájem, pokusím se je načíst, snad to ještě půjde.
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #36
              Autorem citovaného textu je Prober (CADA) Přejít na původní příspěvek
              Tak já mám:
              • Legal_07
              • Legal_10
              • Magic CD 13
              • Probe012
              • Probe016
              • ProbeMIX.iso
              • Utility Vault 1a
              • Utility Vault 1b
              • Utility Vault 2
              • Utility Vault 3
              • Utility Vault 6
              • Utility Vault 7
              • Utility Vault 8
              • Utility Vault 9
              • Polské WarezCD - všech 33CD, kromě 13 a 21
              • a nějaké noname CD ještě od EXY, na kterém je Teddy 1.1f od Antiku
              Ale hodně warez CD by měl mít asi Jack-3D.
              Pokud by šli někam nahrát bylo by to super. Mohu dát přístup k FTP. Chci se jen mrknout jak vypadli takové kompilace. Hádám, že tam žádný SW co nemám nenajdu
              Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

              Komentovat


                #37
                Nevím, celé má to 29,3GB. Jsou to právě jen různé warezové kompilace, žádný tosec. Já se to kdysi snažil nějak katalogizovat, teď už to dlouho stojí, Určitě tam najít něco ještě půjde. Já třeba právě našel ten Teddy 1.1f, ty jsi pak našel ten BDEditor 2.0. Je to jen o tom to všechno projít a většina souborů je ve formátu 8+3 a není sranda se v tom vyznat. Jestli máš nějaké FTP, tak ti to můžu začít postupně nahrávat. Ale ono tam nakonec moc nového nenajdeš.
                Amiga 1200, Micronik Mini-Tower, PiStorm32 Lite, FastATA 1200 MK-IV, Lyra 2, Indivision AGA MK3, ZIP 250MB, HP LaserJet 1100, interní HD mechanika (EXA), LinkSys EC10T​

                Komentovat


                  #38
                  Pokud to někde bude, taky bych si rád pár věcí stáhnul, abych doplnil sbírku...
                  Panda Libor

                  Komentovat


                    #39
                    Zdravim Vespolek! Jsou nekde k sehnani amiga review cd k vydanejm casopisum? rad bych nekde ztahnul nejake legal cd mam take kdyby nekdo chtel muzu udelat image

                    Komentovat


                      #40
                      Autorem citovaného textu je Janek Přejít na původní příspěvek
                      Zdravim Vespolek! Jsou nekde k sehnani amiga review cd k vydanejm casopisum? rad bych nekde ztahnul nejake legal cd mam take kdyby nekdo chtel muzu udelat image

                      Komentovat


                        #41
                        Autorem citovaného textu je Janek Přejít na původní příspěvek
                        nejake legal cd mam take kdyby nekdo chtel muzu udelat image
                        Zájem je určitě, bude fajn z toho udělat nějaké to ISO. Předem díky...

                        A ještě to mám na C.A.D.A..
                        Naposledy upravil Prober (CADA); 25.10.2022, 23:22:35.
                        Amiga 1200, Micronik Mini-Tower, PiStorm32 Lite, FastATA 1200 MK-IV, Lyra 2, Indivision AGA MK3, ZIP 250MB, HP LaserJet 1100, interní HD mechanika (EXA), LinkSys EC10T​

                        Komentovat


                          #42
                          Zdravicko. Zde zasilam image cdcek v zipu ktere jsem doma nasel maji nazvy podle toho co bylo napsano na cd a vetsina sla precist ale nasla se i takova ne kterych byly vadne sektory.

                          Ulož.to Disk je československou jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma.

                          Komentovat


                            #43
                            Skvěle, mockrát díky
                            Amiga 1200, Micronik Mini-Tower, PiStorm32 Lite, FastATA 1200 MK-IV, Lyra 2, Indivision AGA MK3, ZIP 250MB, HP LaserJet 1100, interní HD mechanika (EXA), LinkSys EC10T​

                            Komentovat


                              #44
                              Autorem citovaného textu je Janek Přejít na původní příspěvek
                              Zdravicko. Zde zasilam image cdcek v zipu ktere jsem doma nasel maji nazvy podle toho co bylo napsano na cd a vetsina sla precist ale nasla se i takova ne kterych byly vadne sektory.

                              https://ulozto.cz/tamhle/e3C5kU6SyeD...SKL0thAJV4ZD==
                              super, díky moc
                              Panda Libor

                              Komentovat


                                #45
                                Nasel jsem i cd pro emulator macintoshe kde jsou hry a to same pro emulator pc-task a nejake cd s aminetem. Je neco z toho dobre sem hodit nebo ne?

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X