Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

češtiny do whdl her

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    češtiny do whdl her

    existuji ceske verze nebo cestiny do adventur? monkey island 1 a 2, indiana jones a atlantis, elvira, waxwoks, loom, ween, a dalsich? muj dešvorc neni tak velky a hry v en si neuziju

    #2
    O: češtiny do whdl her

    Českých překladů je fůra, ale o amigáckých verzích mám vážné pochyby. Nevím, jak na Atari, ale na Amize se vyplatí umět anglicky.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: češtiny do whdl her

      Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
      Českých překladů je fůra, ale o amigáckých verzích mám vážné pochyby. Nevím, jak na Atari, ale na Amize se vyplatí umět anglicky.
      škoda, škoda

      Komentovat


        #4
        O: češtiny do whdl her

        Hele, všechny songy máš pojmenovaný v angličtině, tak to přeci neni zas takovej problém.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: češtiny do whdl her

          Co je na tom preferovat češtinu? ;o)

          Doma bych měl mít někde archív všech počeštěných, nebo orignálních českých her (netuším jestli to jsou whdloady nebo adfka či exáče). Když na to do večera nezapomenu, tak se ti po tom podívám ;o)
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: češtiny do whdl her

            Co je na tom preferovat originál?
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              O: češtiny do whdl her

              Co si pamatuju, tak třeba Monkey Island je celkem vtipnej. S chabou znalostí AJ ty vtípky ale podle mě celkem snadno zaniknou...
              Takže člověk začne doufat v překlad, kterej ovšem může mít kdejakou úroveň...
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                #8
                O: češtiny do whdl her

                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                Hele, všechny songy máš pojmenovaný v angličtině, tak to přeci neni zas takovej problém.
                chci bejt jenom světovej. ve skutečnosti nevim co to znamená

                Komentovat


                  #9
                  O: češtiny do whdl her

                  Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                  Co je na tom preferovat češtinu? ;o)

                  Doma bych měl mít někde archív všech počeštěných, nebo orignálních českých her (netuším jestli to jsou whdloady nebo adfka či exáče). Když na to do večera nezapomenu, tak se ti po tom podívám ;o)
                  moc prosím. Jde mi hlavně o ten monkey island a jonese Atlantis. To jsou dvě hry který sem si chtěl vždy zahrát, ale ta EN je pro mě prostě problém.

                  Komentovat


                    #10
                    O: češtiny do whdl her

                    Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                    Co si pamatuju, tak třeba Monkey Island je celkem vtipnej. S chabou znalostí AJ ty vtípky ale podle mě celkem snadno zaniknou...
                    Takže člověk začne doufat v překlad, kterej ovšem může mít kdejakou úroveň...
                    Přesně tak

                    Komentovat


                      #11
                      O: češtiny do whdl her

                      Komentovat


                        #12
                        O: češtiny do whdl her

                        Zrovna se na to dívám a to je přesně to, co mám postahované. Myslím, že víc toho asi ani nebude.
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: češtiny do whdl her

                          Jestli ti jde yysloveně o češtinu, tak ta se jednu dobu hojně vyskytovala pro minoritní PC platformu. Tipnul bych, že pár Lucasovek přeloženo bylo, ale z hlavy to nevím a určitě půjde o překlady podřadné (což u zmíněného Monkey Islandu zabolí).
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            O: češtiny do whdl her

                            Pred zhruba 20 let jsme s bratrem resili podobny problem. Tehdy jeste nebyl internet tak rozsireny (minimalne u nas doma ) a Amiga hry prelozene (mizerne) do cestiny jen vyjimecne. Behem nespocetnych hodin u pocitace jsme vsak postupne ovladli docela slusnou zasobu zakladnich obratu (buy/sell, destroy, exit...) a dnes uz ani jeden z nas nehleda jine nez anglicke verze her. Vim, ze je to asi knizeci rada, ale na zdokonaleni v cizim jazyce neni nikdy pozde - anglictina se hodi nejen pri hrani na pocitaci. Google translate (ci jiny internetovy prekladac) pomuze s obtiznejsimi vyrazy, clovek dnes ani nepotrebuje tezky slovnik.

                            Komentovat


                              #15
                              O: češtiny do whdl her

                              Je to tak, i já se začal učit anglicky hlavně díky hrám.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X