Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Monitory

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Monitory

    Někde jsem viděl, že jde připojit k Amize 500 monitor od PC. Víte někdo, co je k tomu ještě potřeba a kde bych to případně mohl sehnat?
    Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

    #2
    je k tomu potřeba tzv. scandoubler, ktery z 15khz signalu udela 31khz.
    priprav si 2000-4000 kocourkokorun
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Monitor

      Mám pocit že některý starý monitory šli jen přes redukci, ale dneska asi sehnat starou dobrou 14" nebo 15" bude problém.
      ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

      Komentovat


        #4
        Díky za radu.
        To už se mi zdá rozumnější ten SAMSUNG 711MP. :?
        Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

        Komentovat


          #5
          Re: Monitor

          Autorem citovaného textu je Fery
          Mám pocit že některý starý monitory šli jen přes redukci, ale dneska asi sehnat starou dobrou 14" nebo 15" bude problém.
          O jakou redukci jde? Pro mě totiž sehnat starou 15" není zas tak velký problém
          Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

          Komentovat


            #6
            redukce sou dva typy, v podstatě ale stejny

            je to proste jen dva konektory a par dratu

            23pin---15pin vga

            a 99.9% monitoru s tim nechodi, monitori syncujici na 15khz jsou hricka prirody, videl sem jednou v zivote nejakou nokii.

            s A500 nebude chodit s redukci zadnej ani v multiscanu, pac a500 nema ani ten multiscan


            jo je to holt těžký, kup kamion monitoru a treba tam nejakej bude chodit

            nebo ten samsung 711mp
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              to chain: no to jsi me s redukci nepotesil... mam ted objednanou tuhle redukci AMIGA 1200 / 4000 VGA-Adapter a doufam, ze bude fungovat

              Komentovat


                #8
                jack:
                s amigou 4000 fungovat bude, protoze ta, nepletu-li se, v sobe uz scandoubler ma.
                s a1200 mas peska skoro na vsechny rozliseni.

                Komentovat


                  #9
                  To: fci

                  A4000 má stejný základní video výstup jako A1200 a vnitřně zabudovaný scandoubler nemá. Kdysi jsem zkoušel v A4k přes redukci připojit PC monitor (ne multiscan) a VGA, Multiscan a další podobné režimy jsem nespustil...
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #10
                    Re: To: fci

                    Autorem citovaného textu je DaMi
                    Kdysi jsem zkoušel v A4k přes redukci připojit PC monitor (ne multiscan) a VGA, Multiscan a další podobné režimy jsem nespustil...
                    ??? V DEVS/Monitors musis mat VGAOnly a potom ti pojde vsetko, dPAL, dNTSC, MultiScan.... ...teda ak myslime rovnaky problem.
                    Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                    Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                    Komentovat


                      #11
                      Ten scandoubler + flicker ma jedine A3000 ta ma dokonca zvlast VGA out.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #12
                        a taky 3000T, na tu nezapomen!


                        hele mel bych dotaz na ten samsung 711

                        jde zapojit vystup z graficky karty do vga, z rgb do scartu a pak mezi tim nejak jednoduse prepinat? Nejlip jednim tlacitkem
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          Samozrejme!
                          Dole je ovladaci panel, tlacenim tlacitka sa prepina vstup.
                          S-Video, SCART, VGA. TV, Video-IN, celkovo 5 rezimov
                          Mam takto napojene PC ako VGA, A500 cez SCART a S-Video - SVHS kameru!
                          Ovladam to jednym tlatidlom!
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #14
                            sakra sakra, fakt me to laka to koupit, lepsi nez se patlat s dablerem.

                            a dyz vezmu cenu dableru 3-4k, cenu lcd taky 3-4k, tak proste za osmicku ten samsung neni vubec blby reseni
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              Doporucujem, niekde najprv vyskusat, ci ti ta kvalita obrazu pri SCART bude postacovat!
                              Aby neprislo neocakavane sklamanie. Mne osobne to na hry staci
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X