Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Davam do kupy svuj SC s mymi .MODy

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Davam do kupy svuj SC s mymi .MODy

    ahoj, davam do kupy svuj SC s mymi .MODy - vse jsem smazal, krome 4 tracku z 96teho, od kterych nemam zdrojak. Nahravam znova veci se snad uz lepsim zvukem. U kazdeho tracku je v infu i originalni .MOD ke stazeni. Kdyztak ceknete, .MODy budou pribyvat.
    https://www.soundcloud.com/netherspace
    Hail Amiga!!! ;o)
    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

    #2
    O: Davam do kupy svuj SC s mymi .MODy

    Kruci, pod jakými jmény Tě mám všude lovit? Tady seš looke, na nyxu voyager, na soundcloudu netherspace... mamma mia, to už je snad shizofrenie.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Davam do kupy svuj SC s mymi .MODy

      No a ty Jamesi se moc nesměj, ty seš taky jinde jako Poison!
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Davam do kupy svuj SC s mymi .MODy

        mam schizoafektivni poruchu depresivniho typu, jestli to neni tim ) ale pro upresneni - netherspace jsem si rikal v 97-98, nove mody uz podepisuju jako looke... jeste mam tanecni projekt seroquel a jako dj si rikam searcher
        PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

        Komentovat


          #5
          O: Davam do kupy svuj SC s mymi .MODy

          Autorem citovaného textu je looke Přejít na původní příspěvek
          mam schizoafektivni poruchu depresivniho typu, jestli to neni tim ) ale pro upresneni - netherspace jsem si rikal v 97-98, nove mody uz podepisuju jako looke... jeste mam tanecni projekt seroquel a jako dj si rikam searcher
          Tvl, a jak se vám kluci žije...

          ...v jedný hlavě...?

          Komentovat


            #6
            O: Davam do kupy svuj SC s mymi .MODy

            no, ted nas davaj dohromady uz patym mesicem v Bohnicich... Nic moc Ale mame tu kamarady - Asus G53JW a MacBook 2,1 A1181
            Naposledy upravil looke; 03.03.2016, 15:56:56.
            PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X