Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Tanks Furry

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Tanks Furry


    #2
    O: Tanks Furry

    nj nj, dyk už je máme taky na cestě
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Tanks Furry

      Už se těšííííím!
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        O: Tanks Furry

        Ja vam nevim, ty reklamni videa meli naprosto uzasne, baleni a release hry je taky super, ale ta hra samotna me prijde uplne o nicem. Jak provedenim tak samotnou hratelnosti. Je to jak na 8-bitech a ne Amize...

        Komentovat


          #5
          O: Tanks Furry

          Tak ona je to spíš party hra, já to teda tak beru, a tam se hratelnost teprve ukáže.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Tanks Furry

            Přesně tak, je to podobný jako Dynablaster vs Master Blaster. Na singla (Dynablaster) ty počítače nějak přecůráš a není to úplně ono. Naopak když za knipl vlezou lidi (Master Blaster), tak nikdy nevíš co čekat ;o) Věřím, že v plném počtu lidských hráčů to bude supr zábava.

            BTW nechcete to někdo dotáhnout na RESET?
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              O: Tanks Furry

              Tanks Furry už je volně ke stažení z Aminetu. A jestli chcete, stále můžete podpořit autora.
              Naposledy upravil DaMi; 16.05.2016, 09:44:46. Důvod: aktualizace odkazu
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                O: Tanks Furry

                Podpořeno ... více takových šikovných lidí
                ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                Komentovat


                  #9
                  O: Tanks Furry

                  Nesetkal se někdo z vás s problémem s ovládáním tanku 2. hráče? Hraju to se synem a stává se nám, že se jeho tančík občas zasekne a nejde s ním hýbat (na volné ploše). Po pár vteřinách zase začne jezdit. Otáčet se a střílet přitom může. Autor hry říká, že o tom nic neví a že jsem zatím jediný kdo mu to reportuje.

                  Hraju tu verzi z CD (čili asi 1.0), na aminetu je 1.1 a 1.2 který jsem ještě nezkoušel, ale juen psal že tam nic takového neopravoval.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    O: Tanks Furry

                    Takovýto bug jsem nezaregistroval a už jsem pár her odehrál ve dvou.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      O: Tanks Furry

                      Díky, v tom případě musí být chyba na mojem HW asi. Teď jsem zkoušel verzi 1.2 a krom zasekávání playera 2 se nám ještě navíc stává, že chvílema sám stříí aniž bychom mačkali fire (jako kdyby sebral nějaký autofire).
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #12
                        O: Tanks Furry

                        Tahle hra podporuje hru jen na klávesnici? Na čem to hraješ?
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X