Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hry HDD

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hry HDD

    Zdary, mám winaue a stáhl jsem si několik her, které jsou ale pouze pro harddisk....jak je nainstaluji???

    Jinak AMIGA FOREVER!!!!
    Amiga

    #2
    V jakem to je formatu? Máš rozchozený WB pod UAE? A spousta dalsich otazek bude nasledovat
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Ty hry jsou většinou whd. Mám WB a když to v něm nainstaluji, tak se pak při každém spuštění WB spustí hra. Prostě nevím jak mám instalovat hry na hdd...Nebo není na to nějaký podprogram ve WB nebo UAE???
      Amiga

      Komentovat


        #4
        pokud mas hotovy whd pack, tak je vetsinou lha archiv, ten rozbalis a pokud mas nainstalovany whdload v C: tak se to hned da spustit.
        esli se ale snazis nainstalovat adf disketu pomoci whd instaleru, tak ti rovnou reknu ze takhle to nepujde, mozna vyjimecne.
        Jednim duvodem je uae, a druhym duvodem je whd - papa pouze originalky
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          este abysme si rozumeli, wb - workbench
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Vím co je to WB - Amigu jsem pár let měl, ale bez HDD, takže se v tom moc neorientuji. Ale asi mi bude chybět ten HD Instal....Nemáš jej náhodou??? Už jsem si vytvořil HDFile na disku i HD jako adresář, ale stále tápu..
            Amiga

            Komentovat


              #7
              Tak už jsem sprovoznil hadr.....nešlo mi to nainstalovat, protože jsem nejprve spustil WB a pak Install, ale když jsem tam rovnou frknul Install, tak to šlo. Jsem už schopný i některé hry nainstalovat, ale stále mi nejdou ty hry co jsou vyloženě pro HDD...
              Amiga

              Komentovat


                #8
                no a co to pise nebo co?
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Předpokládám, že ty hry jsou zabaleny v nějakem archivu. Lha, Lzx? Máš je rozbalené?
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Nejsem začátečník, takže vím jak se spakovanými soubory Ale tohle je pro mě Matrix. Na obrázku je jak to vypadá.
                    Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      tak prvni chybou je na to poustet salamandera
                      to vsechno udelej z workbenche
                      nevidis tam totiz vsechny soubory

                      highs je hiscore, disky tam sou taky, je tam i slejf,
                      kurna ale ten musi mit ikonu :! .info

                      salamander sux, rozbaluj to pod wb
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        Šmarjá panno, já fakt nejsem trotl, abych spouštěl amigácké věci na PC pod Salamandrem!!! :evil:

                        Ještě jeden pic tentokráte pod WB a zobrazeno se všemi (i skrytými ikonami) !!!!
                        Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          no podle toho co vidim to fakt rozbalil v salamandru a nektere soubory to proste nerozbalilo, tudiz je tam nevidi ani pod uae.

                          hele co takhle zkusit flaknout tam https://classicwb.abime.net, tam se to da pohodlne rozbalovat a je tam i whd
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #14
                            Florin, v prvom rade poriadne nainštaluj AmigaOS. Podrobny návod nájdeš tu https://guide.abime.net/home3.htm

                            Potom sa sústreď na kapitolu 10 - Installing WHDLoad. Z tvojho screenshotu som pochopil, že síce samotnú hru už máš, ale potrebuješ mať nainštalovaný WHDLoad, aby to fungovalo. Súbory, ktoré tam vidím, nie sú kompletné, minimálne chýba ikona, pomocou ktorej spustíš hru. Navštív https://www.whdload.de a stiahni si archív pre hru, ktorú potrebuješ a daj to nejak dokopy.

                            Možno by si si mohol pridať i nejakú tú FastRAM navyše a to v nastaveniach WinUAE. Daj tam aspoň 8MB. Na hry to bude stačiť.

                            Komentovat


                              #15
                              Jo už asi vím jak na to - mnohokrát dík!!!
                              Amiga

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X