Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

44pin IDE kabel dlouhý

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupím 44pin IDE kabel dlouhý

    hoj, nevíte někdo prosím kde by se dal sehnat tenhle kabel? googlim a takhle dlouhé sem nenašel.



    redukci mám

    nicméně ještě bych potřeboval i ten back plate. našel sem pro 3D tiskárnu toto:

    Modified back trap door of Amiga 1200 accommodating CF card slot. The CF adapter can be secured to the part.


    kdyby nás bylo více, kdo by měl zájem, šel by někdo do toho a nechal to tu u někoho vytisknout?

    a případně i toto:
    This is an expansion slot bracket replacement for the Amiga 1200. This bracket has a DVI slot so you can use it with an alternative graphics card.

    This trapdoor cover will increase airflow in your Amiga 1200's case. It's like the original, but with ventilation holes. The "ACA"-version has a slimmer lid at the end, because some turboboard connectors seem to be thicker than others. Print both versions with raft & support!


    dal bych třeba 200Kč/ks. pokryje to náklady?

    #2
    O: 44pin IDE kabel dlouhý

    Na amigakitu mají jak kabely (i dlouhé), tak backplates.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: 44pin IDE kabel dlouhý

      Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
      Na amigakitu mají jak kabely (i dlouhé), tak backplates.
      jj, to já vim, já myslel někde v čr.

      Komentovat


        #4
        O: 44pin IDE kabel dlouhý

        Promiň, ale fakt si nemůžu pomoct

        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          O: 44pin IDE kabel dlouhý

          napis amigounovi

          Komentovat


            #6
            O: 44pin IDE kabel dlouhý

            Tak bouhžel 44pin kabely nedělám. Dají se ale sehnat v některých eshopech i v ČR, Amigakit je ale levnější.
            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

            Komentovat


              #7
              O: 44pin IDE kabel dlouhý

              Třeba tady
              V kategorii IDE kabely (PATA) naleznete široký výběr kvalitních produktů za skvělé ceny. 7 000 položek skladem, okamžitá expedice, rychlé doručení.
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                O: 44pin IDE kabel dlouhý

                Jestli chces neco 3D vytisknout, rekni co a v jake barve.

                Komentovat


                  #9
                  O: 44pin IDE kabel dlouhý

                  Kdyby vam nevadil pouzity (30cm), tak tu mam 6kusu. Jsou z baleni prumyslovych pocitaci a slouzily jako docasne reseni. Daruji za odvoz )

                  Komentovat


                    #10
                    O: 44pin IDE kabel dlouhý

                    Autorem citovaného textu je kulich.bulich Přejít na původní příspěvek
                    Kdyby vam nevadil pouzity (30cm), tak tu mam 6kusu. Jsou z baleni prumyslovych pocitaci a slouzily jako docasne reseni. Daruji za odvoz )
                    diky a i když je 30 cm málo (měřil sem to a odhadem je třeba asi 40 - 45 cm, tak bych si prosím 2 vzal pošleš mi to prosím v bublinkové obálce? na úče ti pošlu prašule

                    Komentovat


                      #11
                      O: 44pin IDE kabel dlouhý

                      Kdyby byl jeste zajem tak mam k venovani par kusu (asi 10kusu). Jsou to kabliky 50cm (nove) se stremi konektory http://www.pcplus.cz/kabel-pro-2-5-h...0cm_d2115.html . Jediny problem je, ze se mi to nechce tahat na postu zvlast. Asi nejlepsi by bylo, kdyby se pripadni zajemci domluvily a urcily si klicoveho cloveka a ja bych mu to poslal (osobne predal) a ten by to na akcich lidem rozdistribuoval dal.

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X