Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Mediator - Kill Kill

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Mediator - Kill Kill

    mam proste starej mediator, holt problem. V tomhle vlakne se se vsemi podelim jak to resim, pac na a.org sou sice fajn kuci, ale nekteri mi prijdou ze spadli z mesice.

    Koupil sem medoucha, stara potvrora, byl celkem levne, chjo. Provedl jsem preregistrovani z byvaleho majitele na sebe, to bylo bleskovy, podekovali ze "vy s nami my s vami" a prilozili latest drivery, ovsem drivery soou jen na voodoocko, virge (muj pripad) a10mbit sitovky ktere se uz leta nedelaj..

    tak patram kde nechal psoncek diru... a vida, za drivery se plati synacku!

    Ve vesalii sem tedy koupil multimedia mediator radyjator CD za 23 juuro (sycaci, trapny cd-r) a ze jako strcim soundblastera a sitovku a bude tower konecne pouzitelny jenen na gamesy.

    ale ouha, ovladace shodne hlasi hardware ID missing, a proste nejsem uplny debil abych to neumel nainstalovat, je tam jedna klikaci ikona, karty sou compatible ze to vic nejde..takze pisu na elbox.

    tam se s tim moc nemazali a pisou obratem, podle vaseho serioveho cisla mate starej fimwaarez, tudiz tata smolik
    Ze by to treba nekoho napadlo v te chvili kdy sem registrovatl to MMCD, to teda nenapadlo.

    Tak pisu znova na elbox, esli nekde nevyhrabou ty cipy, nebo treba changnem mediator za doplatek, at neco poradej.
    Ve stejnou chvili propiram zradlo vesalii, jaktoze tam nemaj napsany ze to chodi jen s nekeryma mediatorama, a ze ja mam smulu a proste nechodi a nebude.

    elbox i vesalia takticky tri dny mlci (pred tim reakce vzdy do par hodin)

    dnes uz jsem se dopalil, a pisu Matthewovi do Amigakitu ze jsem vul, a ze jsem nakoupil u vesalie a proste jestli by nekde nevyskrabnul ty cipy.

    navecer dojde majl, ze prej "vesalia jo? ja myslel ze nakupujes u me" nicmene zacal masirovat elbox.

    a za chvili pise i elbox - nove cipy se prestaly dodavat s cdckem koncem roku 2005 a ze se pokusi je jeste nekde vyhrabat.

    no propriste aspon vim kde budu nakupovat a ze bavorsky vdolecky jsou e-e

    .........stay tuned, este mi to nefunguje, ze.
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    #2
    Elbox nasel cipy!
    za rozdil cen mi je prodaj, takze cekam.

    Mezitim jsem konecne nasel funkcni sitovku s cipsetem xx29 tedy 10mbit.
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      elbox nasel howno!

      pratele, zacinam byt zoufaly :x
      dnes dosel balicek vod elboxu
      no a v nem teda nebyly dva cipy jak jsem predpokladal, ale jen jeden:

      a vymenit se ma tohle


      uz si pripadam jako naprosty k*k*t, prozec davam hlasovat
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Ten hřebík je na tom stejně nejlepší
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          hehe,za D je spravne:

          Code:
          Hello,
          
          Big sorry for the mistake.
          I do not know why but I was suggested that you have Mediator Z4.
          
          Please do not use the MACH chip, which you received.
          
          The package with MACHs appropriate for your Mediator model will 
          be sent to you tomorrow morning.
          
          Please take our apology for the inconveniences.
          
          Best regards,
          
          Support Department of ELBOX COMPUTER
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            to nejsou orchideje kurňa, copak se čipy množí dělením?
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              JE TO TU!



              fastata je to dobrej sendvic

              a zezadu
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                ale jedno pouceni z pribehu prece jen vyplynulo:

                Pokud nekde ulovite treba i stary mediator bez novych cipu, Elbox cipy jeste ma v zasobe
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Relativní porovnání rychlostí zděs

                  testovany stroj:
                  • A1200T
                  • Blizz1240/40
                  • Mediator+Voodoo3-2000
                  referenční stroj:
                  • A4000
                  • Cyberstorm MKIII 060/50
                  • Picasso IV Z3
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Mediator - Kill Kill

                    Volakedy davno, ked Elbox vyrobil Mediator PCI, ma to celkom nadchlo, ze je to super napad, vyuzit lahko dostupne, lacne PCI karty.
                    Len sa to nejak nerozsirilo a casom som na to zabudol.



                    Tu sa da vycitat ake PCI karty su podporovane a boli testovane:
                    Visit www.elbox.com for the latest products for 68k/ColdFire/PowerPC Amiga computers.


                    Zaujima ma ake s tym mate skusenosti?
                    --------------------------------------------------
                    A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                    Komentovat


                      #11
                      O: Mediator - Kill Kill

                      Ano, také mě to zajímá. Mám tu ten první Mediator PCI s novými chipy, Mediator TX (nejnovější typ) a G-Rex PCI. Pomalu a jistě se chystám všechny tři porovnat (do včera jsem čekal na novou PPC kartu a tak snad dneska začnu).

                      Mám tu k dispozici tyto grafárny (nevím, jestli budu testovat všechny, snad by stačila nejlepší Vůdyna, uvidím):
                      S3 Trio64V2/DX (86C775)
                      S3 ViRGE DX (86C375)
                      3dfx Voodoo3 2000
                      3dfx Voodoo3 3000

                      Navíc sháním B-Vision, snad se zadaří a v testu by figuroval také.

                      Jsem zvědavý na dvě věci, jaký rozdíl je mezi prvním a posledním Mediátorem (zda-li Elbox udělal výrazný krok vpřed, nebo jen přeznačkovává již prodávané) a jaký rozdíl je mezi nejlepším Mediátorem a G-Rexem ;o)
                      Naposledy upravil jack-3d; 02.06.2011, 14:03:04.
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #12
                        O: Mediator - Kill Kill

                        Jacku udělal jsi nějaký to porovnání, nebo nic nebylo?
                        A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

                        Komentovat


                          #13
                          O: Mediator - Kill Kill

                          Udělal. Voodoo3 2000, 3000, 4500, BVisionPPC, CVisionPPC. Jestli myslíš porovnání mezi Mediátory, tak mezi nejstarším modelem a nejvovějším modelem TX není žádný rychlostní rozdíl. TX je jen přesnačený SX a LT4 je jen přeznačený první model.
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #14
                            O: Mediator - Kill Kill

                            já si právě chci koupit M1200LT4 tak jsem chtěl vědět jak je na tom , takže aspoň takhle díky.
                            A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X