Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Výprodej věcí po Exovi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Výprodej věcí po Exovi

    Třeba jinou Amigu nemáš?
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #17
      O: Výprodej věcí po Exovi

      To opravdu je divná logika. Na A1200 nakonec rozběháš buď všechno nebo skoro všechno i z A500. Takže minimálně co se her týče, k čemu A500 s turbokartou?
      A co se těch dalších věcí týče, k čemu A4000? K čemu vůbec amigu?
      Ber to jen jako popíchnutí pomatence, co na tom chce hrát jen starý dobrý klasiky. Vyjadřuju své pochyby, nic víc

      @davesade: tak neškudli a kup mu A1200! je to kámoš a ne ňákej hejpočkej
      Naposledy upravil kunilingus; 14.04.2016, 08:50:52.
      Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

      Komentovat


        #18
        O: Výprodej věcí po Exovi

        Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
        Já doteď nepochopil, proč rvát prachy do 500ky..?
        Třeba moje první Amiga byla A500+ a proto je to srdeční záležitost.
        I love Amiga

        Komentovat


          #19
          O: Výprodej věcí po Exovi

          Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
          Já doteď nepochopil, proč rvát prachy do 500ky..?
          Třeba protože si ji vždy chtěl. Já mám tři 1200 a teď se přiznám, vždy jsem si přál A2000. Tak jsem tu EXOvu koupil. Zatím bude v základu ale postupem si ji vymazlím
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            #20
            O: Výprodej věcí po Exovi

            Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
            taky nechápu proč rvát prachy do A1200, když můžeš mít A4000 . . asi divná logika ne?
            A když A4000, tak rovnou origo A4000T né? ;o)))

            @ kunilingus: Pochop, že tu má Amigu má každej z různýho důvodu a každej nemusí bejt jen hráč. Někdo je sentimentánější, někdo ryze praktik, někdo sběratel a jsou tací, kteří v Amize vidí jen prachy a přeprodávají HW se ziskem (ty ovšem na našem fóru snad ani nejsou). A právě vzhledem k tomu, že každý jsme začínal většinou za trochu jiných okolností, s Amigou jsme přišli do styku v jiném období, máme automaticky i vztah k té uplně první Amize, co jsme měli, nebo viděli. U mě to byla už A1200 a proto k ničemu staršímu nemám takový vztah, jako k A1200 a novějším modelům. Ale jsou lidi, co vyrostli s A500 a je to pro ně prostě láska na celý život.

            Na druhou stranu Amiga, kterou jsem koupil jako poslední je A600 a doháním oldschool časy (AGA beru jako newschool) co se her a demoscény týče. Člověk pak objevuje první AlienBreedy, Worms, a další, jejichž pozdější AGA díly znám. Teď objevuji jejich OCS předchůdce a je to super. => Chci říct, že je to prostě jinej pocit zahrát si OCS hru na OCS mašině jako je A500 nebo A600 než na nadupaném AGA stroji.

            Abych nebyl OT: Koupil jsem SCSI Kit IV a zdá se, že SCSI řadič je vadný. Takže je z toho jen RAM expander
            Naposledy upravil jack-3d; 14.04.2016, 11:41:44.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #21
              O: Výprodej věcí po Exovi

              Já to všechno chápu, jen jsem si nějak nemoh odpustit to šlápnutí na hada bosou nohou

              Za sebe ale dodávám, že moje srdcovka je A600, přesto mám doma A1200 a nějak to považuju za jedno a totéž.
              Hlavně, že je to teď rychlejší (hlavně co se toho HD týče) a běží na tom i pár her navíc, případně v trochu lepší grafice..
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                #22
                O: Výprodej věcí po Exovi

                Od doby co jedu jenom v emulaci by mně lákala ta vymazlená turbína GVP a nějaká A500+ k tomu. Koukam že EXA jí popohnal na 50 MHz, to asi hned tak někdo nemá + těch 8 MB RAMky..... Škoda že už nemam HW kam dávat
                Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                Komentovat


                  #23
                  O: Výprodej věcí po Exovi

                  Přišly vám už věci z exashopu?

                  Komentovat


                    #24
                    O: Výprodej věcí po Exovi

                    Tak mě dnes přišlo oznámení z GLS že mi to zítra přivezou....
                    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                    Komentovat


                      #25
                      O: Výprodej věcí po Exovi

                      Tož hodně štěstí s tym pertinaxom...
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #26
                        O: Výprodej věcí po Exovi

                        Tak doufám že to nebudu muset vyráchat ve vodě
                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        Tož hodně štěstí s tym pertinaxom...
                        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                        Komentovat


                          #27
                          O: Výprodej věcí po Exovi

                          Ve svěcený.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #28
                            O: Výprodej věcí po Exovi

                            Zdaleka nejzajimavejsi polozka vyprodeje ...

                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: exanime.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 42,1 KB
ID: 108816

                            Komentovat


                              #29
                              O: Výprodej věcí po Exovi

                              Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                              Zdaleka nejzajimavejsi polozka vyprodeje ...

                              [ATTACH=CONFIG]6785[/ATTACH]
                              Toho jsem si ani nevšim.
                              Amiga je nejlepší...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X