Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Návrh na nový portál pro Amigisty

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: Návrh na nový portál pro Amigisty

    Mně avizovaný email nepřišel, ale nevadí, teď stejně nemám kvůli lemonu na portal čas. Kdyžtak jestli chcete, hoďte na web třeba ten rozhovor s Graemem. Na Portalu jsem měl pár recenzí na hry, pokud se obnoví jako články, možná k nim někde na disku dohledám i ty chybějící obrázky.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #92
      O: Návrh na nový portál pro Amigisty

      Aha, s tím mailem si mne překvapil, uvnitř WP jsem nechal volbu povolenou, kouknu na to, dík.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #93
        O: Návrh na nový portál pro Amigisty

        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
        Aha, s tím mailem si mne překvapil, uvnitř WP jsem nechal volbu povolenou, kouknu na to, dík.
        Už.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #94
          O: Návrh na nový portál pro Amigisty

          První série průvodcovských článků je na světě. Píšu to jakoby pro laiky, jak bych jim Amigu přiblížil já... no možná tam mám technické chyby, uvítám nějaký feedback. Postupně se to rozroste a většina článků pak na konci odkáže do příslušného vlákna ve fóru. Hlavně mne to takhle baví psát .
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X