Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Reshoot - nová střílečka na obzoru?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

    vám se nikdo nezavděčí . . . tak někdo udělá gamesu a místo toho, aby se chválilo, že se tim dneska ještě někdo zabejvá, tak je tu jen pohrdání . . . moc tomu nerozumim. nicméně mě se ta hra líbí, je to svižný, neotřelá grafika, zajímavě řešená hudba a střelba . .

    Komentovat


      #17
      O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

      Podívej se na EAB, reakce jsou tam podobný, i když opatrnější (protože je v diskusi i sám autor). Že někdo udělá hru je supr, ale když je ta hra hnusná a nehratelná, má smysl jí adorovat? Kór když stojí tisíc korun?
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #18
        O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

        Tohle je obecně problém, jak se vyjádřit a neurazit. Ale pokud není autor z marsu a nějaký amiga hry už hrál, musí uznat, že graficky se nečape a musí tudíž s kritikou v diskuzích počítat. Na druhou stranu tenkrát ty nejlepší hry kreslili opravdoví mistři řemesla a kreslili to dlouhý dny a noci. Nejsem pixlař, ale rozhodně nelze srovnávat časově, ale i kvalitativně vypixlovanou grafiku oproti vyrenderované+barevně zkonvertované grafice.

        Bude zajímavý, jak se k tomu postaví recenzenti v časopisech (či web magazínech).

        @James: Proč by se měl někdo zavděčit? Pokud se mi to nelíbí, mám plné právo se vyjádřit. Existuje spousta graficky slabších her, ale hrajeme je třeba kvůli originálnímu konceptu, nápadům, provedení, zábavnosti, muzice, prostě mají své místo mezi fanoušky, protože umí oslovit i něčím jiným. Naopak existuje spousta graficky naprosto božích her, ale kvli debilní hratelnosti, nudnosti upadly v zapomnění...
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #19
          O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

          Tak se objevil trainer, který na žádost autora Reshoot stáhli. Můžete se mrknout na video, kde je zachycena celá hra.
          RESHOOT AGA Amiga Game 2016 Trainer by Flashtro - Full Playthrough.Trainer Download Link: http://www.flashtro.com/index.php?e=page&id=4296

          Když jsem to hrál se save v emulátoru, tak jsem neměl nervy na průlet pasáží, kde za sebou letí několik vln střel, které vyplní celou obrazovku. S trainerem jsem to dohrál. No chci vidět, kdo by tu pasáž poctivě proletěl. Celkem mě zajímá, jestli někdo bude posílát hisghscore na web, až ho autor zprovozní .
          I love Amiga

          Komentovat


            #20
            O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

            celkem fuj
            Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

            Komentovat


              #21
              O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

              Imho ten web ani nezprovozní, byl by to celkem nonsens. Hlavní vlna zájmu o tu hru dávno opadla a její replayability je mizivá.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #22
                O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

                zrovna včera jsem googlil obrázky pro "best amiga games ever" a kupodivu nic novýho jsem nenašel.. zklamání jako obvykle, ale než hrát tohle, tak si radši budu prohlížet starý dobrý obrázky
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #23
                  O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

                  A co novýho bys jako čekal??? Amiga je komerčně mrtvá dvacet let, tak je asi dost pochopitelný že ty nejlepší kusy jsou dvě dekády starý.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #24
                    O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

                    novýho kurzívou, takže buď něco starýho, co sem přehlíd, a nebo nějakej zázrak, třeba jako tanks fury nebo příslibem chaos guns
                    Naposledy upravil kunilingus; 30.10.2016, 09:34:35.
                    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                    Komentovat


                      #25
                      O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

                      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                      Imho ten web ani nezprovozní, byl by to celkem nonsens. Hlavní vlna zájmu o tu hru dávno opadla a její replayability je mizivá.
                      mozna prave proto tu mame ohlasenou super krasnou uzasnou uz za rok RESHOOT R.

                      * Release summer / autumn 2017
                      * Fast shoot´em-Up Action
                      * AGA-AMIGAs only for maximum technical excellence
                      * Triple Layer Parallax Scrolling
                      * Lots of objects. Big objects, too!
                      * Lots of colors, enhanced playability.
                      * Autofire option
                      * Global highscore table
                      * 50 Hertz framerate
                      * Full digital Soundtracker-music
                      * Smooth gameplay, rythmbased action
                      * All Assembler
                      * Runs on basic A1200, A4000 and CD32 and AMIGA-emulators on any hardware-platform (Windows, Mac Linux and more)

                      Komentovat


                        #26
                        O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

                        omg...
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #27
                          O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

                          Dnes mi syn řekl, jsem fanda hry Reshoot, tu další verzi určitě kup .
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #28
                            O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

                            prokletí Gorluthu
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #29
                              O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

                              Ja to moc nechapu, pominul-li grafiku, ktera se mi osobne vubec nelibi, tak tak 3 kanalova hudba je desna, doslova me vytacela kdyz jsem koukal na ten kompletni gameplay s cheatem a jedina vec, ktera by me mozna donutila hrat tu hru vice nez jednou, by bylo to online highscore, ktere tam neni a nejspis uz nikdy nebude.

                              na sve strance k tomu uvadi hodnoceni jako

                              "Very addictive! Got mine today and have been playing it all evening!"
                              (Roar Tjørhom, customer)

                              "The mixture of pulsing music, smooth animation and a rain of bullets sucks you right into the gameplay"
                              (Joachim Ruth, T-Online Spiele)

                              "RESHOOT – Bullethell on Amiga. Watch definitely!"
                              (Willi Bäcker, Factor 5)

                              "Incredible"
                              (Vincent GR, YouTube)

                              Me spis prijde, ze vzhledem k tomu, jak malo se toho pro Amiga vytvari, tak se vsichni boji rict to na plny koule, co si o tom mysli...

                              jeste jsem zapomnel zdroj te informace

                              Komentovat


                                #30
                                O: Reshoot - nová střílečka na obzoru?

                                Za ty peníze je to fakt průměrná hra, ale ve srovnání s Tales of Gorluth je to lepší. Ta hra měla prostě stát polovinu. Se synem Reshoot občas zahrajeme a soutěžíme, kdo nahraje více bodů. Samozřejmě se to nedá srovnávat s jinými střílečkami typu Project-X, Banshee, Xenon 2, Disposable Hero atd. I ta Deluxe Galaga je o mnoho zábavnější.
                                I love Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X