Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Kniha: Mikroprocesor Motorola 68000

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Kniha: Mikroprocesor Motorola 68000

    Prodam knihu "Mikroprocesor Motorola 68000" za 50,- , ale dotycny si k tomu musi vzit i knihu "Mikroprocesory Intel Pentium a spol.", aby to bylo pikantnejsi a ja nemel spatny pocit, ze ji vyhodil ).

    #2
    O: Kniha: Mikroprocesor Motorola 68000

    Té knihy jsem se zřekl, aby si ji měl (pokud se nepletu), nenaplnila představy? Ta kniha je spíše pro HW maníky předpokladám, proto již pak nebyla v mém zájmu . Hlavně to nevyhazuj, když si to nik nevezme, tak se toho ujmu, ale rád bych dal příležitost někomu u koho bude mít lepší využití... .
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #3
      O: Kniha: Mikroprocesor Motorola 68000

      Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
      Té knihy jsem se zřekl, aby si ji měl (pokud se nepletu), nenaplnila představy? Ta kniha je spíše pro HW maníky předpokladám, proto již pak nebyla v mém zájmu . Hlavně to nevyhazuj, když si to nik nevezme, tak se toho ujmu, ale rád bych dal příležitost někomu u koho bude mít lepší využití... .
      Tak to si me nejspis s nekym pletes ). Ja ji koupil uplne haluzovite na aukru, kde byla zastrcena ve spatne kategorii. Knizky urcite nevyhodim a putovali by do nejake knihovny, ale myslim, ze si zaslouzi byt u nekoho, kdo do ni nekdy aspon nahledne. Ta kniha neni uplne pro mne, mam jinou literaturu k 68xxx a to mi staci. Mozna by se ti to hodilo na tvou cestu ASM (jezdim pres Brno takze muzes usetrit na postovnem).

      Komentovat


        #4
        O: Kniha: Mikroprocesor Motorola 68000

        OK, tak to byli jiné anglické knihy, co k Tobě putovali od Hynka z OC (bílá vazba přímo od Motoroly). Jsou tyhle stručnější?
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #5
          O: Kniha: Mikroprocesor Motorola 68000

          Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
          OK, tak to byli jiné anglické knihy, co k Tobě putovali od Hynka z OC (bílá vazba přímo od Motoroly). Jsou tyhle stručnější?
          Aha jo tak to jsem byl opravdu ja ). Nevim co znamena strucnejsi, ale zacatek je docela pekny uvod do architektury, adresovani rozdeleni instrukci do skupin coz je asi 1/3 knihy a zbytek (2/3) je popis instrukci. V podstate se az tak moc nelisi od knihy http://www.oldcomp.cz/viewtopic.php?f=85&t=3895 , kterou shanis taky. Je to v cestine a jak jsem koukal literaturu CZ/SK preferujes.

          Komentovat


            #6
            O: Kniha: Mikroprocesor Motorola 68000

            OK, tak mám zájem . Tak nevím kudy jezdíš přes Brno a jak často, ale nějak se domluvíme.
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #7
              O: Kniha: Mikroprocesor Motorola 68000

              Včera knihy doneseny do mé práce.

              Děkuji
              Amiga - PMD 85

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X