Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga 2000 a co do začátku?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Amiga 2000 a co do začátku?

    Porad premyslim jestli to udelat v A4000, kde je ten zdroj hodne zabedneny a zadne misto kolem, ale asi se na to vrhnu. Bohuzel mi tam stejne zustane SCSI disk, ktery se mi nepodarilo nahradit pomoci SCSI->IDE->mSATA kombinace.

    Komentovat


      #17
      O: Amiga 2000 a co do začátku?

      Díky projektu SidPlayer se ukázalo že DeliTracker se SID pluginem padá. Padá vždy a 100% Je jedno jaký procesor či ROM nebo systém máte, jediná jistota je pád. A to samozřejmě totálně zastavilo tento projekt, když to nejde testovat.

      Proto jsem se dnes pokoušel projet a2000 s DiagROM. Nakonec se mi podařilo spustit v1.0 verze 2.0 skončila vždy na obrazovce s dvěma modrýma (blykajícíma) a čtymi červenými proužky. A dál nic. Nenašel jsem co to znamená. Verze 1.0 se spustí ale když dám test chip ram, tak to 100% skončilo totálním krachem. viz video.
      formát m4v:


      Tak mě čeká výměna chip ram v té mé A2000. Jen je otázkou zda všech osm, kdyz to padá v horních 512kb?

      Jediné co mě potěšilo v poslední době je koupě karty Prisma Megamix a poslouchání hudby bez omezení systému
      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

      Komentovat


        #18
        O: Amiga 2000 a co do začátku?

        jeste nych zkusil vyndat a vycistit patici na agnuse
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X