Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vaše pixelové obrázky

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Vaše pixelové obrázky

    pre mistica: http://www.sector.sk/hra/6982/journey.htm
    Naposledy upravil Host; 26.01.2012, 16:08:56.

    Komentovat


      #32
      O: Vaše pixelové obrázky

      Jo, ta mě inspirovala k této hře (tedy jen svým pojetím), proto jsem jí také věnoval jednu obrazovku (ta poslední v náhledech)

      Komentovat


        #33
        O: Vaše pixelové obrázky

        Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
        Jo, ta mě inspirovala k této hře (tedy jen svým pojetím), proto jsem jí také věnoval jednu obrazovku (ta poslední v náhledech)
        kazdopadne sa mozem teraz tesit na obidve, drzim palce

        Komentovat


          #34
          O: Vaše pixelové obrázky

          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          Jsem si dneska zase po dlouhé době tak pro radost zapixeloval... [ATTACH=CONFIG]2797[/ATTACH] problém je, že PC maj tak velký rozlišení dneska, že obrázek, který je na Amize přes půl obrazovky, je při zobrazení na PC sotva vidět. Kresleno v DPaintu V, 320x256 x 256 barev, ale aby to bylo vůbec reprodukovatelné, převedeno do gifu a zvětšěno na 200 procent. Je to hrozně demotivující, protože ač na Ami se mi můj výtvor celkem líbí, na PC vyznívá tak nějak rozpačitě až trapně.
          Beholder mne potěšil, setkávám se sním poměrně často v Ultima online
          Naposledy upravil Cyberian; 09.10.2019, 10:16:49.
          Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
          Projects: The Lost Forest, still in progress

          Komentovat


            #35
            O: Vaše pixelové obrázky

            Autorem citovaného textu je Cyberian Přejít na původní příspěvek
            Beholder mne potěšil, setkávám se sním poměrně často v Ultima online
            ty hraješ ultimu online ještě? na kterém serveru?
            pařba a flink chtěj celýho člověka...

            Komentovat


              #36
              O: Vaše pixelové obrázky

              Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
              ty hraješ ultimu online ještě? na kterém serveru?
              Internetove stranky serveru Dark Paradise. Dark Paradise je Česko-slovenský Ultima Online shard. Pojďte s námi hrát a objevovat svět Dark Paradise.


              Ano, před 3 týdny jsem se k tomu vrátil. Účet trvá schválit cca 1-2 dny. Na praseti plánuji hrat Ultimu VII, tu jsem si teď před týdnem kupoval Bohužel to budu muset emulovat protože pro 68030 ten Exult nefunguje.
              Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
              Projects: The Lost Forest, still in progress

              Komentovat


                #37
                O: Vaše pixelové obrázky

                Autorem citovaného textu je Cyberian Přejít na původní příspěvek
                https://www.darkparadise.eu/

                Ano, před 3 týdny jsem se k tomu vrátil. Účet trvá schválit cca 1-2 dny. Na praseti plánuji hrat Ultimu VII, tu jsem si teď před týdnem kupoval Bohužel to budu muset emulovat protože pro 68030 ten Exult nefunguje.
                na DPčku jo hustý já hrával od 99 asi do 2006+ na Drachenfelsu a na DP pak už jen chvilku, jaká je populace? mmchd UO nepřekonaná mmorpg
                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                Komentovat


                  #38
                  O: Vaše pixelové obrázky

                  Teď ve 22h je to 46 hráčů
                  Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
                  Projects: The Lost Forest, still in progress

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X