Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2017

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    RESETkání 2017

    Cože 2017? Už?

    Pronajímatel prostor se mě zeptal, jestli bych mu už touto dobou nebyl schopen říci termín příštího RESETkání, abychom se vyhnuli letošním komplikacím s paralelními akcemi na stejném místě.

    Květen 2017 vypadá velmi dobře, 1.5. a 8.5. jsou svátky, které vychází na pondělí a jeden z nich bych chtěl využít a prodloužit tak akci o jeden den navíc. Otázka tedy zní jaký terním mám vybrat?

    28. 4. - 1. 5. 2017

    nebo

    5. 5. - 8. 5. 2017

    ??? Co myslíte vy ???

    Já jsem osobně pro ten druhý termín, ale jen proto, že je lépe zapamatovatelný ;o)
    19
    28. 4. - 1. 5. 2017
    36,84%
    7
    5. 5. - 8. 5. 2017
    63,16%
    12
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    O: RESETkání 2017

    Oba termíny za mě takhle dopředu zatím v pohodě... a prodloužení je mi jedno, stejně bych přijel zase na max. dvě noci. Nemůžou mě doma zase tak moc rozmazlovat.
    A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
    A600 HD,
    2MB Chip, Fúria EC020 inside

    Komentovat


      #3
      O: RESETkání 2017

      Při současném stavu událostí bych měl mít volný víkend 1. termín, tedy 28.4.-1.5.2017.
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: RESETkání 2017

        Doplnil jsem hlasování.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          O: RESETkání 2017

          Předpokládám, že tohle hlasovaní prohraji (to je něco pro mne )
          Jacku 1:1
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: RESETkání 2017

            Právě jsem hlasoval pro oba termíny, i když reset bude asi jen jeden . Ale zato budu 2017 určitě přítomen!!!!!
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #7
              O: RESETkání 2017

              Vypadá to, že zase hrozí, že budeme muset do jiných místností (viz podkroví). Tentokrát je to o chlup pravděpodobnější. Každopádně místo pro 20 lidí s 20ti Amigami by se mělo najít. V pondělí to tam jdu přeměřit.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #8
                O: RESETkání 2017

                Web aktualizován a spuštěna registrace (viz můj podpis). Letos máme omezené prostory, protože v daném termínu budou v budově další akce. My se tedy přesuneme do podkrovní konferenční místnosti. Kdo bude chtít spát v klidu, bude k tomu vyhrazena prázdná místnost navíc.

                Podařilo se mi dohodnout 20 stolů různých velikostí a kvality (prostě co se našlo, to se počítá). K některým stolům se budou moci posadit dva lidé, u některých jen jeden. Každopádně zaručit budu moct circa 20 míst pro lidi s počítačem a právo sedět budou mít ti předem registrovaní. Alle já bych se o místa moc neobával, trend návštěvnosti posledních let hovoří jasně (rok 2016 = 19 lidí).

                Akce bude od pátku poledne až do pondělí odpoledne, tedy v průběhu 4 dnů.

                Vstupné jsem rozdělil na lidi s kompem (300Kč) a bez kompu (100Kč) a cílem je pokrejt 4500 Kč (alespoň tak zněla ústní dohoda, písemná bude následovat).

                Na webu jsem zkusil načtrnout i harmonogram (ten se dost možná ještě několikrát změní a doplní než akce začne). Chtěl bych připravit:

                - dva znalostní kvízy opět prezentované ve SCALA
                - turnaj ve fotbálku (SWOS 16/17) a tenisu (Tennis Champs) + Masterblaster a žížaly (Wormsigns a Dune3) v šesti respektive v osmi lidech na plátně
                - demoscene compo ruším komplet (demoscénu si vynahradím na Revision), ale demoscene projekci samozřejmě nějakou nachystám (jelikož budeme všichni v jedné místnosti, nebude to řvát)
                - "interaktivní amiga showroom" tedy do akce bych chtěl zkompletovat většinu Amiga modelů a mít je na akci ve stavu, že si každý bude moct ten či onen model "osahat"
                - ukázku kam se Sonnet hacking projekt za ten rok posunul a je možné, že tam nebude pouze jedna Amiga se Sonnetem (to vše se uvidí, ještě je dost brzo, něco definitivně tvrdit)
                - prezentaci Vampíru pro A600 a možná pokud dorazí, tak i verzi A500
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: RESETkání 2017

                  Myslím, že by se demoscene compo rušit nemělo. Jen bych to udělal volnější. Jednoduše pokud by někdo s něčím chtěl vyjít ven, tu možnost by měl dostat.
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    O: RESETkání 2017

                    Taková byla možnost už minule a nikdo nic nedonesl, ani fotečku. Dva měsíce po RESETkání je ArtWay párty, tam compo bude a bude tam i můj příspěvek.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: RESETkání 2017

                      Zeptám se jednoduše, pokud někdo bude chtít něco prezentovat na Resetu, neumožníš mu to?
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #12
                        O: RESETkání 2017

                        Pokud někdo bude něco chtít prezentovat na RESETkání, nemám sebemenší problém mu poskytnout čas a vybavení. Pokud budou tři a více lidí chtít prezentovat nějakou svou tvorbu ve stejné kategorii, tak z toho můžeme udělat demoscene compo. Ale já s tím prostě nepočítám, proto ani nic nevyhlašuju, nikde neoroduju o příspěvky, nevyrábím compofillery... raději tu energii vložím do svojí tvorby pro akce, kde má compo stále bohaté zastoupení.
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: RESETkání 2017

                          co je to compo?
                          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                          Komentovat


                            #14
                            O: RESETkání 2017

                            Nějaká hudba, intro, demo a jiné, co budeš prezentovat na akci a nikde si to zatím neprezentoval.
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #15
                              O: RESETkání 2017

                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X