Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Game Maker Amiga Player & Maldita Castilla

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Game Maker Amiga Player & Maldita Castilla

    Game-Maker je udelatko na vytvareni her pro PC. Celkem bez povsimnuti se pred kratkym casem objevil player pro Amigu, se kterym zatim funguje jedina hra a to Maldita Castilla. Ta vsak vypada celkem slusne viz nize. Ma to ovsem hacek, vytvory z GMAP jsou celkem rozezrane, takze je potreba rychla Amiga, RTG a alespon 128 MB pameti, takze zatim nejspis UAE (existuje verze pro 68k i PPC). Pokud se nekdo odhodla to zkusit, dejte vedet jak to bezi...

    #2
    O: Game Maker Amiga Player & Maldita Castilla

    zacinam blbnout...

    Komentovat


      #3
      O: Game Maker Amiga Player & Maldita Castilla

      Ty jo, to vypadá náhodou husťácky, i když v praxi to bude asi jen na hodně jednoduché hry.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        O: Game Maker Amiga Player & Maldita Castilla

        Znova jsem to zkusil (OS4) a pokazdy mi vytuhne celej komp. V okne vytuhne hned a ve fullscreenu po nahrani dat...
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          O: Game Maker Amiga Player & Maldita Castilla

          podle vseho to vypada na maly stack, zkus si pred spustenim nastavit 2000000 (muze stacit i 500000, zkus to jeste prubnout)

          Komentovat


            #6
            O: Game Maker Amiga Player & Maldita Castilla

            Na 68k to je nehratelne pomale a navyse to ide spatne (zle prehravane sample, hudba nehra a sprity su neni priesvitne)...
            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

            Komentovat


              #7
              O: Game Maker Amiga Player & Maldita Castilla

              Ne kdepak nepodarilo se mi to spustit ani s vyssim stackem. Zda se mi ze to vytuhne kdyz se pokousi prehrat nejaky zvuk.
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X