Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prohlížeč obrázků ve formátu RAW?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prohlížeč obrázků ve formátu RAW?

    Je nějaký? Když není tak nějaký převodník z RAW formátu na jiný, který si budu moci zobrazit.
    Amiga - PMD 85

    #2
    O: Prohlížeč obrázků ve formátu RAW?

    to je trosku nejednoznacna otazka (protoze neni jasne jestli te zajimaji raw data z amigy, nebo fotky z fotaku), ale kazdopadne muzes zkusit tento konvertor


    nebo mozna radeji tady cracklou verzi, ale na EAB to resili a autor s tim je v pohode
    Naposledy upravil ExiE; 24.05.2016, 22:05:13.

    Komentovat


      #3
      O: Prohlížeč obrázků ve formátu RAW?

      RAW data z Amigy, super juknu jak bude čas, díky
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: Prohlížeč obrázků ve formátu RAW?

        Tak jsem zkusil tu cracklou verzi, program je fajn. Jediné co jsem nenašel je možnost přepnutí z HIGH-RES do LOW-RES. Tedy obrázek v LOW-RES má poloviční šířku, ale to až tak nevadí. Když jsem dal WB do LOW-RES tak byl program v LOW-RES, ale obrázek to dalo opět na poloviční šířku. Má to i nějaké režimy pro konzole (Segu Mega Drive a Super Nintendo). Tak ty autor programu krom Amigy asi taky měl .
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #5
          O: Prohlížeč obrázků ve formátu RAW?

          To je programek pro vyvojare. A kdyz developer vytvari a zpracovava grafiku na Amize, proc to nevyuzit i pri konverzich na dalsi systemy...

          Komentovat


            #6
            Potřeboval jsem se opět podívat na RAW data fontu písma. Narazil jsem u sebe na IFFMaster v1.0 by Arcane. Nejdříve (včera) mi fungoval dobře. Dnes, aniž bych změnil cokoliv v emulaci mi program začal při načtení aresařů pro výber souboru, který chci načíst z názvů souborů dělat "rozsypaný čaj". Všechen ostatní text v programu byl ok. Říkal jsem si, že se mi má verze nějak "pošahala", spustil jsem program i z jiného umístnění na HDD kde jsem ho měl a problém ten stejný. Začal jsem hledat verzi na netu ze začatku marně (na aminetu je úplně jiný program nemající s tímhle nic společného kromě stejného nazvu - ani raw data číst neumí). Nakonec jsem program našel, z těch velkých serverů na Pouet-u. Problém se nevyřešil. Zpomalil jsem o dost emulaci a to pomohlo. Není jsem si vědom, že by jsem něco dělal vůči včerejšku s rychlostí emulace, ale ok. Pokud se nezpomalý emulace dostatečně, pořád se některá písmenka zobrazuji chybně. Dle všeho v časech vzniku programu ještě nebyly Amigy tak rychlé, aby se chyba vůbec mohla projevit. Dle všeho se tedy vypsání textu souborů vykoná u velmi rychlé Amigy až moc brzo a tedy chybně.

            Později jsem narazil i na výše zmíněný PicCon. Na diskuzi EAB je hodně skloňovaný jak IFFMaster v1.0 by Arcane, tak výše zmíněný PicCon. Odkazy tam jsou ale pouze na PicCon.

            IFFMaster v1.0 by Arcane má vůči výše zmíněnému PicCon-u výhodu, že pokud máte Workbench v Hi-resu, raw data fontu písma v něm načtěte v Lo-resu (PicCon v Hi-resu), co může být pro čtení někdy přehlednější a příjemnější

            Odkaz na Pouet na IFFMaster v1.0 by Arcane:
            Amiga - PMD 85

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X