Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vampire 500

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Vampire 500

    Vzhledem k tomu co Vampire nabízí je cena úplně v pořádku. Dokonce i prodej na eBay movitým zájemcům za účelem většího výdělku mi nevadí (za nadstandard s prostě připlácí). Jen byla škoda, že ve svých odhadech nebyli přesnější... kdyby rovnou nasadili střízlivější odhad dodání karet, nikdo by nemohl říct ani pumpička.

    Komentovat


      O: Vampire 500

      A vlastne su to fasa chalani...vzhladom k tomu kolko sa narobili by sme mali odpustit všetko. Navrhujem aj amnestiu keby niekoho zabili... A keby zase niekoho napadlo robit turbinu ako terriblefire a oni ho dobre ze nezazaluju, tak nevadi, lebo oni sa s tym narobili a tak mozu to a potom zas ono... Chlapci mne je uplne u prdele kolko sa s tym narobili ved ja im nejdem pisat a ani ich kritizovať, mne išlo len o princíp, že sa to proste nerobí. Tak ako učíte aj vy a ja svoje deti ako sa máme chovať. Co je správne a co nie. Teraz som si ale neni istý ako ich to učíte...
      Naposledy upravil lacoh; 25.06.2017, 12:47:34.
      A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

      Komentovat


        Vampire 500

        Budes se muset vyrovnat s tim, ze na to ma kazdy jiny nazor. Nema smysl ostatni presvedcovat, ze ten tvuj je ten jediny spravny. Div se, ale me to taky nevadi.

        Komentovat


          O: Vampire 500

          Autorem citovaného textu je lacoh Přejít na původní příspěvek
          A vlastne su to fasa chalani...vzhladom k tomu kolko sa narobili by sme mali odpustit všetko. Navrhujem aj amnestiu keby niekoho zabili... A keby zase niekoho napadlo robit turbinu ako terriblefire a oni ho dobre ze nezazaluju, tak nevadi, lebo oni sa s tym narobili a tak mozu to a potom zas ono... Chlapci mne je uplne u prdele kolko sa s tym narobili ved ja im nejdem pisat a ani ich kritizovať, mne išlo len o princíp, že sa to proste nerobí. Tak ako učíte aj vy a ja svoje deti ako sa máme chovať. Co je správne a co nie. Teraz som si ale neni istý ako ich to učíte...
          Je to tak, taky jsem nic neřekl o ceně, ta je asi OK, protože je to jejich dílo a mají právo si cenu určit, o tom je tržní hospodářství , šlo mi jen o dodržení slibů, a už neřeknu nic.
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            O: Vampire 500

            Nemám rád trolly.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              O: Vampire 500

              Ted ale kdo je vlastne ten troll? Asi vsichni co se nedrzi tematu, ze?

              Komentovat


                O: Vampire 500

                Nemám rád trotly.
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  O: Vampire 500

                  Hele to je individuální, někdo se drží tématu a vkládá sem novinky ohledně vývoje a někdo zase má potřebuj vyjadřovat se k dění kolem toho. Já osobně si myslím, že zdravý je takový ten kompromis, že stačí jednou vyjádřit svůj názor, nebo nesouhlas se způsobem výroby a distribuce a pak to dál nerozvádět.

                  Druhá věc je, že komukoliv se to nelíbí, má možnost Majstu a celý tým kontaktovat buď mejlem, nebo ještě lépe každý večer na IRC kanálu. Jak jsem už několikrát uvedl, já Mastu naháněl na IRC, pač jsem chtěl kartu přednostně kvůli RESETkání a vyhověl mi. Všichni čekající mají právo se ptát, kdy se bude posílat várka s jejich kartou, jak se věci mají a nebo kde se stalo zdržení.

                  To, že si Majsta vyrobí několik karet sám a prodá je nad cenou na ebayi beru jako sponzoring jeho osoby. On nikoho nenutí předraženou kartu kupovat. Slyšel jsem pár zákulisních informací a on sám nemá v Bosně zrovna na růžích ustláno. Takže já mu ty prachy přeju. Co je potřeba, tak udržet produkci a vyvíjet dál karty pro A1200 a další Amigy.

                  Jo a ještě jedna věc, moje A2000 díky Vampíru 500 dostala procesorovou kartu, 128 MB, grafickou kartu, zvukovou kartu, rychlý IDE radič a pár fíčurek navíc do budoucna (AGA, SD slot, USB). Pokud byste si to samé chtěli pokládat ze Zorro karet:

                  Blizzard 2060 ... 500+ EUR (ano uznávám Vampír ještě nemá FPU a MMU, ale věřím, že mít bude)
                  FastATA ... 140 EUR (ano vím, je to Zorro3 karta, která do Zorro2 nejde, ale beru, že je to nejvýkonejší IDE karta na trhu)
                  Prelude/Toccata ... 200 EUR
                  Picasso II ... 200 EUR

                  => prostě dáte 1000 EURo za klasický HW ani nemrknete
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    O: Vampire 500

                    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                    Hele to je individuální, někdo se drží tématu a vkládá sem novinky ohledně vývoje a někdo zase má potřebuj vyjadřovat se k dění kolem toho. Já osobně si myslím, že zdravý je takový ten kompromis, že stačí jednou vyjádřit svůj názor, nebo nesouhlas se způsobem výroby a distribuce a pak to dál nerozvádět.

                    Druhá věc je, že komukoliv se to nelíbí, má možnost Majstu a celý tým kontaktovat buď mejlem, nebo ještě lépe každý večer na IRC kanálu. Jak jsem už několikrát uvedl, já Mastu naháněl na IRC, pač jsem chtěl kartu přednostně kvůli RESETkání a vyhověl mi. Všichni čekající mají právo se ptát, kdy se bude posílat várka s jejich kartou, jak se věci mají a nebo kde se stalo zdržení.

                    To, že si Majsta vyrobí několik karet sám a prodá je nad cenou na ebayi beru jako sponzoring jeho osoby. On nikoho nenutí předraženou kartu kupovat. Slyšel jsem pár zákulisních informací a on sám nemá v Bosně zrovna na růžích ustláno. Takže já mu ty prachy přeju. Co je potřeba, tak udržet produkci a vyvíjet dál karty pro A1200 a další Amigy.

                    Jo a ještě jedna věc, moje A2000 díky Vampíru 500 dostala procesorovou kartu, 128 MB, grafickou kartu, zvukovou kartu, rychlý IDE radič a pár fíčurek navíc do budoucna (AGA, SD slot, USB). Pokud byste si to samé chtěli pokládat ze Zorro karet:

                    Blizzard 2060 ... 500+ EUR (ano uznávám Vampír ještě nemá FPU a MMU, ale věřím, že mít bude)
                    FastATA ... 140 EUR (ano vím, je to Zorro3 karta, která do Zorro2 nejde, ale beru, že je to nejvýkonejší IDE karta na trhu)
                    Prelude/Toccata ... 200 EUR
                    Picasso II ... 200 EUR

                    => prostě dáte 1000 EURo za klasický HW ani nemrknete
                    Tak ja reagoval akorat dvakrat a cenu vubec neresim ale reakce nekterych uzivatelu z fora, kterym takoveto jednani pripada v poradku. Na druhou stranu, je pravda, ze nikdo z nas presne nevi co za karty to na tom ebay Majsta prodaval, jestli bokovky nebo neco uz v nove produkce.
                    Timto to pro me konci.

                    Komentovat


                      O: Vampire 500

                      Tak já se budu držet témazu jsem potěšen dnešním emailem, kouzelná destička putuje ke mě.
                      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                      Komentovat


                        O: Vampire 500

                        Jé, já chci taky!!!

                        Komentovat


                          O: Vampire 500

                          Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                          Jé, já chci taky!!!
                          Já taky, jen se furt nemůžu rozhodnout zda verzi pro Amigu 500 ( CDTV) nebo pro Amigu 600....

                          Komentovat


                            O: Vampire 500

                            Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                            Tak já se budu držet témazu jsem potěšen dnešním emailem, kouzelná destička putuje ke mě.
                            A kampak půjde? Do A500 nebo A2000?
                            Naposledy upravil jack-3d; 26.06.2017, 10:58:18.
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              O: Vampire 500

                              Autorem citovaného textu je DRAGON2001 Přejít na původní příspěvek
                              Já taky, jen se furt nemůžu rozhodnout zda verzi pro Amigu 500 ( CDTV) nebo pro Amigu 600....
                              Ber verzi pro A500 ;o)
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                O: Vampire 500

                                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                                ůjDo ů

                                A kampak půjde? Do A500 nebo A2000?
                                Do A2000, možná ji vyzkouším v A500, ale jinak její místo bude v A2000. Škoda že již není ta redukce do procesorového slotu.
                                Já mám pocit, že to tady někdo chtěl hromaně objednat. Jak to dopadlo?
                                Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X