Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vampire 500

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Vampire 500

    Tak jsem si vyrobil papírový model přechodky a jak na to koukám, říkám si, zda by stálo zato přidat tam dva otvory pro aretační sloupky. Pro jednoduché nožky třeba z 3d tiskárny. Ono je jasné že stím nikdo nebude rumplovat jak blázen, ale občas jen vytáhnout IDE kabel dá zabrat. Co?
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    Komentovat


      O: Vampire 500

      Jake prechodky?

      Komentovat


        O: Vampire 500


        Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
        Jake prechodky?
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat


          O: Vampire 500

          Tak jsem to testoval, měřil a pokukoval a nadšení se nedostavilo . Největší problém vidím v tom, že mezi Vampírem a víkem Amigy (na obrázku dřevěná lišta) je málo místa. Nyní tam mám 17mm, což je sakra málo a pochybuji že bych našel takhle nízkou 90° hdmi redukci. Posunutím patice více k konektoru získám tak 5-8mm. Tam už by se snad něco našlo, ale stále to znamená redukce + kabel a případně další kabel (od bedny k monitoru).
          A nebo to celé otočit ať konektory koukají k zadní části amigy. Ano cena za adapter (PCB) se zvýší, ale nebude potřeba další redukce. A s další kabely od Vampíru by se pracovalo také lépe. Takže názory jsou vítány

          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: test_1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 83,3 KB
ID: 109412
          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: test_2.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 93,6 KB
ID: 109413
          Naposledy upravil bigmac; 24.07.2017, 11:16:10.
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            O: Vampire 500

            Koukal jsem co teď píše majsta na webu o tom svém problému s eBay. A začíná to mít až komické obrysy. eBay mu zrušil aukci, protože titulek byl:

            Vampire 500 V2+ accelerator

            a v textu bylo"You are bidding only for accelerator card"

            a oni se ptají, jak je možné, že v titulku je Vampire 500 V2 PLUS akcelerátor, když v textu je jen ten akcelerátor. Kde prý je k tomu ten Vampire 500 V2...
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              O: Vampire 500

              @bigmac:

              Ako pises, tak nizku 90° redukciu bude otrava zhanat - len tak som pozrel co mam doma a ma 32mm plus konektor. Na ebay tiez nepisu rozmer povacsinou, takze by to troska komplikovalo nakup.

              Ja by som bol za otocenie PCB, aj ked to bude znamenat ze vytahovat IDE kabel bude vytvarat dost paku k doske - teda urcite vacsiu ako mas navrhnute teraz.

              Inak diery na distancne stlpiky (standoff) by boli fajn - dal by sa chytit ten adapter a V500 bez obavy, ze sa navzajom poskodia

              Komentovat


                O: Vampire 500

                Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                Tak jsem to testoval, měřil a pokukoval a nadšení se nedostavilo . Největší problém vidím v tom, že mezi Vampírem a víkem Amigy (na obrázku dřevěná lišta) je málo místa. Nyní tam mám 17mm, což je sakra málo a pochybuji že bych našel takhle nízkou 90° hdmi redukci. Posunutím patice více k konektoru získám tak 5-8mm. Tam už by se snad něco našlo, ale stále to znamená redukce + kabel a případně další kabel (od bedny k monitoru).
                A nebo to celé otočit ať konektory koukají k zadní části amigy. Ano cena za adapter (PCB) se zvýší, ale nebude potřeba další redukce. A s další kabely od Vampíru by se pracovalo také lépe. Takže názory jsou vítány
                Ak sa ti bude dať, skús otočit umiestnenie 68000 patice na rekucii o 90 stupňov tak, aby po zapojení Vampira na redukciu konektory (HDMI ... ) smerovali k zadnej časti A2000. Ono nepriamo podobný problém je aj vo verzii Vampire 600 V2 v A600, tam zase zavadzia FDD mechanika a tiež je potrebné to riešiť špecialnym HDMI kablikom.

                Komentovat


                  O: Vampire 500

                  Včera jsem měl trochu času a tak jsem otočil patici o 90° a překreslil cesty. No co říci, otočením se to pěkně zašmodrchá a vše se tak nějak kříží, ale nakonec jsem dosáhl výsledku propojenosti... Doufám že natažení cest nebude mít negativní vliv na funkčnost

                  Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: CPU2Vamp.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 81,3 KB
ID: 109478
                  Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                  Komentovat


                    O: Vampire 500

                    Co ma za potiz ta prvni verze?

                    Komentovat


                      O: Vampire 500

                      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                      Co ma za potiz ta prvni verze?
                      Problém byl ten že mezi HDMI konektorem a víkem Amigy je málo místa (viz můj příspěvek 394). Musel by se najít 90°hdmi konektor který je nižší než 25 mm. A tím si nejsem jist.
                      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                      Komentovat


                        O: Vampire 500

                        Dnes jsem vyzkoušel model druhé verze desky a musím říci že se mi to líbí. Konektory směřují pěkně dozadu a je tam dost prostoru. Ještě bych udělal větší výřez (červná čára) aby případné teplo z čipu (nevím na kolik se to může ohřát) mohlo odcházet a nedrželo se mezi deskami. Modré kolečka znamenají otvory pro šroubky, pro případné příchytky.

                        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_0533.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 76,3 KB
ID: 109494
                        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_0536.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 110,7 KB
ID: 109495
                        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_0540.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 126,1 KB
ID: 109496
                        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                        Komentovat


                          O: Vampire 500

                          To bude něco až to bude! Těším se!

                          Komentovat


                            O: Vampire 500

                            No to je nářez, geniální jaksi to otočil!!! To chci!
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              O: Vampire 500

                              @bigmac
                              doporucujem lepsie optimalizovat datavu zbernic, spoje viac k sebe a jednotnej drahe. Nevyuzitu cast dosky nechat vyplnit GND plnou plochou a poobvode dosky na kazdom 20mm prekovit medzi vrstvami. Tiez pri datovej zvernici v urcitych castiach prekovit VIA prechodm, proti interferncii. Inak dobre! V takejto podobe to moze robit psie kusy...
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                O: Vampire 500

                                Díky Boboo, zrovna jsem se chystal ti napsat o tvůj odborny pohled takže jsem rád za připomínky. Až to upravím, poprosím ještě o zkouknutí....
                                Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X