Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vampire 500

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Vampire 500

    Jo Jo, jedna pro mě a jedna pro IDEfixe!!!

    Komentovat


      O: Vampire 500

      Potvrzuji zájem o 1kus.
      A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
      DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

      Komentovat


        O: Vampire 500

        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: A2000_adapter_01.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 50,0 KB
ID: 109609 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: A2000_adapter_02.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 48,3 KB
ID: 109610
        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: A2000_adapter_03.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 94,9 KB
ID: 109611 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: A2000_adapter_04.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 94,5 KB
ID: 109612 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: A2000_adapter_05.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 56,8 KB
ID: 109613

        Skvělá práce, na světě není lepší A2000 adaptér než Bigmacův!
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          O: Vampire 500

          Mě už taky dorazil. Díky. Krásná práce Jen prosím dotaz, jumprem se přepíná zdroj napětí 5V z CPU slotu(default) a nebo z 2 pinového konektoru sousedícího s jumprem. Je to tak? PS: vidím prokovy k jumperu a + a - znaménko. Ale jistota je jistota.
          Díky a ahoj.
          A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
          DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

          Komentovat


            O: Vampire 500

            Autorem citovaného textu je klacko Přejít na původní příspěvek
            Mě už taky dorazil. Díky. Krásná práce Jen prosím dotaz, jumprem se přepíná zdroj napětí 5V z CPU slotu(default) a nebo z 2 pinového konektoru sousedícího s jumprem. Je to tak? PS: vidím prokovy k jumperu a + a - znaménko. Ale jistota je jistota.
            Díky a ahoj.
            Je to přesně tak
            Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

            Komentovat


              O: Vampire 500

              Na Apollo fóru napsal Gunnar upozornění, že záruka nebude brána na zřetel, pokud Vampíra spálíš v CPU raiseru pro A2000 tím že ho otočíš. http://www.apollo-core.com/knowledge.php?b=5&note=11028

              Osobně mě nikdy nedošlo, zda je problém pochopit jak správně zasunout Vampíra do přechodky. Chtěl jsem dát udělat další várku, ale přemýšlím zda tam přidat nějakou šipku s popiskem. Co myslíte?
              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

              Komentovat


                O: Vampire 500

                Můžeš tam dát šipku, ale je tam přeci nákres toho chipu s tím půkruhovým výklenkem, tak přesně pochopíš jak na to. Eventuelně k tomu dodávej i manuál s fotkou správného zapojení. Plus věta, že když to dotyčný špatně nainstaluje, že je to jen a jen jeho chyba.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  O: Vampire 500

                  Obrácení se osobně nebojim, vím jak poznat první pin, podle tzv. klíče na pcb a zároveň na integráči. Jen u toho alternativního napájení by možná bylo lepší k polarizaci připsat 5V. A možná by bylo super, kdybas protáhl PCB až k přednímu vodítku, který drží kartu v kolmé poloze a zabraňuje kymácení, ke kterému by mohlo při třeba přenášení docházet. To mě jen tak napadlo. Ještě jsem Vampira do redukce nedal a nevim jak moc by to zdražilo PCB. Jinak za mě super.
                  A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
                  DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

                  Komentovat


                    O: Vampire 500

                    Já nevim jak to dělají ostatní, ale když pl roku čekám na Vampíra, tak při instalaci si dávám sakra bacha, abych něco nepodělal, sjedu pár fotek ostatních uživatelů, recenze, návody a než zapnu Amigu, tak 5x kontroluju. Ale chápu, že někteří jsou tak natěšený až jsou roztržití, ale takový se nekouknou ani do přiloženého návodu.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      O: Vampire 500

                      Sem jednou otočil ve dvoulitru CPUčko...

                      Zelená obrazovka, tak si řikám, sakra, co je...?

                      Tak sem ho ještě pomačkal, jestli jako sedí v pohodě. A pak sem to ještě jednou zapnul.

                      Zelená...

                      No dopr... Co to... No ty krávo, sem debil!

                      Cuk! Otočka! Cvak...

                      Chvíle napětí aaa... pazoura s disketou. Uff...!

                      Číslo pět žije!

                      Komentovat


                        O: Vampire 500

                        Sorry za off topic.
                        1) kdyz byl jeste klidas
                        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IDEFIXOLD.gif
Počet zobrazení: 1
Velikost: 252,6 KB
ID: 109771
                        2) po opravach Amiga HW po tzv. prznilech
                        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IDEFIXNEW.gif
Počet zobrazení: 1
Velikost: 260,8 KB
ID: 109772
                        Naposledy upravil uunek; 07.04.2018, 15:50:05.

                        Komentovat


                          O: Vampire 500

                          Při větším a důkladnějším testování Vampíra + můj CPU bridge + Oktagon2008, musím souhlasit s IDEFixem že při použití CPU bridge a SCSI karty nefunguje bootování z SCSI disků . Pokud má někdo problém s bootováním z SCSI, tímto se omlouvám a doporučuji dát Vampíra zpět do 68K soketu. Nevím zda se tento problém týká i IDE řadičů.
                          Budu muset zapracovat na opravě
                          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                          Komentovat


                            O: Vampire 500

                            Gunar ukázal lepší vysledek v FastIDE módu. Asi tam nakonec přeci jen strčím CF, ta mSata je pomalá...

                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: SAGA-fastide.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 91,8 KB
ID: 109863
                            Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                            Komentovat


                              O: Vampire 500

                              Ta rychlost je teda mazec.
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat


                                O: Vampire 500

                                Dnes se někdo ptal zda FastIDE chodí pouze na CF.
                                A Gunnar napsal "The Faster IDE modes also works on SSD and on Hard Drives"
                                Tak s výměnou za CF počkám
                                Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X