Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vampire 500

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Vampire 500

    Ten vrchol blaženosti, keď to konečne dorazí musí byť neopísatelný...
    A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

    Komentovat


      O: Vampire 500

      Ano, přeci jenom není to obyčejná turbína, Amigu to brutálně promění.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        O: Vampire 500

        No, já zatím (před více jak 10ti týdny) brutálně proměnil stav Igorova PayPal účtu (320 Euro mi prostě v rozpočtu chybí, když za ně nic nemám). Brutální změna Amigy se tedy prozatím odkládá.

        Komentovat


          O: Vampire 500

          Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
          No, já zatím (před více jak 10ti týdny) brutálně proměnil stav Igorova PayPal účtu (320 Euro mi prostě v rozpočtu chybí, když za ně nic nemám). Brutální změna Amigy se tedy prozatím odkládá.
          Tohle nechapu. Koupil sis prece prislib lepsich zitrku... kfybys tu kartu uzmel, tak by ti v rozpoctu nechybely???

          Komentovat


            O: Vampire 500

            Něco na tom bude, ale mohli napsat rovnou, že 2 měsíční čekací lhůta nebude 2 měsíční... to bych si tu koupi příslibu nejspíš rozmyslel.

            Komentovat


              O: Vampire 500

              U Amigy si musíš tak nějak zvyknout, že jediný co si skutečně můžeš koupit, je naděje
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                O: Vampire 500

                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                Gunnar dneska zveřejnil další novou fíčuru: Hyper-threading

                Software je už vyvíjen.
                Mohl bys nám objasnit co to vlastně je? Já to nevím.
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  O: Vampire 500

                  nejako neviem co si o tomto mam mysliet

                  Komentovat


                    Vampire 500

                    Hyperthreading je obecne princip, kdy se CPU snazi zpravovavat vice instrukci soucasne pomoci aktualne nevyuzitych jednotek. Neco jako kdyz jedna instrukce scita a druha presouva data, tak se urcite kroky mohou delat soucasne. Vypada to pak jako vicejadrove CPU, dnes bezna vec a (nebo ale jenom) prinasi to nejaka mala procenta zisku rychlosti.

                    Komentovat


                      Vampire 500

                      Autorem citovaného textu je andrew Přejít na původní příspěvek
                      nejako neviem co si o tomto mam mysliet

                      http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayIS...edbackAsSeller
                      Mysli si co chces. Majsta kupodivu chce za svou praci odmenu a timhle dava spravedlivou prilezitost borcum co za to chteji zaplatit, aby meli Vampira hned. Coz je dobre a mnohem lepsi, nez aby se toho ujali prekupnici.

                      Komentovat


                        O: Vampire 500

                        Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                        Mysli si co chces. Majsta kupodivu chce za svou praci odmenu a timhle dava prilezitost borcum co za to chteji zaplatit, aby meli Vampira hned.
                        Podla mna 300€ ci kolko za to chcu nieje nejaka charita a ak ludia cakaju mesiace bez infa a popritom sa robia side channely a tvrdi sa ze sa nestiha mi to nejako vadi, proste divny biznis model - mozno v Amiga svete normalny, neviem posudit

                        Komentovat


                          O: Vampire 500

                          Autorem citovaného textu je andrew Přejít na původní příspěvek
                          Podla mna 300€ ci kolko za to chcu nieje nejaka charita a ak ludia cakaju mesiace bez infa a popritom sa robia side channely a tvrdi sa ze sa nestiha mi to nejako vadi, proste divny biznis model - mozno v Amiga svete normalny, neviem posudit
                          Je to zajimavy pristup, to je pravda. Neco na zpusob ,,socky si pockaj"

                          Komentovat


                            O: Vampire 500

                            Přesně proto tvrdím, že kdyby mi to řekli rovnou, tak jim peníze nepošlu a jako správná socka si počkám, klidně další rok, ovšem s penězi na svém účtu.

                            Komentovat


                              O: Vampire 500

                              Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                              Přesně proto tvrdím, že kdyby mi to řekli rovnou, tak jim peníze nepošlu a jako správná socka si počkám, klidně další rok, ovšem s penězi na svém účtu.
                              A co ti presne rekli, ze to nedodrzeli?

                              Ja to mam objednane, ted i zaplacene, vim urcite ze mi to dodaji, i kdyz to bude dlouho trvat. Me to nevadi.

                              Komentovat


                                O: Vampire 500

                                - Once payment is received, your card will be shipped once completed and within 2 months of payment received. We have hired professional manufacturing companies so it could be much sooner.
                                Někomu prý psali během 3 měsícu, když jsem si přečetl, že budu čekat jen 2 (nebo méně), tak jsem si řekl, že do toho jdu... Já samozřejmě taky počkám (co jiného mi zbývá) jen mi to není moc příjemné.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X